Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפעילים וירטואלים

ToMeR
שימו לב! השרשור הזה בן 4984 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום נזכרתי בעניין הזה ולא מצאתי משהו חדש בעניין.

האם יש תאריך בו תהיה אפשרות להתחבר למפעיל שכזה? אני לפני התחייבות לאחת מהסלולרים בארץ ורוצה לדעת כמה רחוק היום בו תהיה אפשרות להתחבר לוירטואלי ואם כדאי לי בכלל לחכות.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המפעילים הוירטאולים החדשים אמורים לקיים בימים אלו משא ומתן עם חברות הסלולר על מנת לקבוע את תעריפי השימוש ברשת. כמו שאתה בטח יכול לתאר לעצמך, חברות הסלולר לא ממש מאושרת מהמהלך הזה ובהחלט ניתן להניח ששם עושים כל מה שאפשר כדי למנוע הסכם. משרד התקשורת נתן לשני הצדדים דד-ליין - עד אמצע דצמבר הם צריכים להגיע להסכמה. אם לא יגיעו להסכמה משרד התקשורת יקבע בעצמו את תעריפי השימוש ורק אז יוכלו המפעילים הוירטואלים להתחיל לפעול.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אומרת 3 חודשים מעכשיו לפחות

טוב נו אולי עדיף כן לשלם תעריף קצת גבוה ללא התחייבות ולחכות להם

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי עוצר את הנשימה.

לדעתי יקח לפחות עוד חצי שנה עד שיהיה משהו אמיתי בשטח.

אם אתה יכול לא להתחייב או לחלופין להתחייב על מעט מאוד (נניח מסלול בסגנון 20 שקל דמי שימוש + תשלום על דקות בפועל, התחייבות 18 חודשים - כל ההתחייבות שווה 360 שקל כולה) עדיף.

לא הייתי לוקח משהו עם החזרים ארוכים ל3 שנים או חבילה יקרה שכוללת המון שירותים בהתחייבות כלשהי.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרוצה עוד קצת לגבי אורנג', סוכן שטח שהיה אמור להגיע היום לא הודיע בכלל שהוא מבטל את ההגעה, גם כן שירות!

מסתמן שאני אעבור לפלאפון במסלול ללא התחייבות

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המפעילים הוירטאולים החדשים אמורים לקיים בימים אלו משא ומתן עם חברות הסלולר על מנת לקבוע את תעריפי השימוש ברשת. כמו שאתה בטח יכול לתאר לעצמך, חברות הסלולר לא ממש מאושרת מהמהלך הזה ובהחלט ניתן להניח ששם עושים כל מה שאפשר כדי למנוע הסכם. משרד התקשורת נתן לשני הצדדים דד-ליין - עד אמצע דצמבר הם צריכים להגיע להסכמה. אם לא יגיעו להסכמה משרד התקשורת יקבע בעצמו את תעריפי השימוש ורק אז יוכלו המפעילים הוירטואלים להתחיל לפעול.

אל תהיה כל כך בטוח שחברות הסלולר לא כל כך מעוניינות, נניח שדקת שיחה עולה לחברה מסויימת 3 אג' הם ימכרו את דקת השיחה ב 10 אג', הירטואלי ב 15 אג' וכך כולם מרוצים, בדיוק כמו בשוק הקמעונאות עם מוצרי הבית של כל הסופרים, שבעצם רובם מיוצרים ע"י החברות שמוכרות את אותן המוצר בדיוק.

כך בעצם ניתן להגיע לכל רבדי הציבור מבלי לשחוט את הפירמה.

אם נקח בחשבון שלא כולם ירוצו לחברות הווירטואליות, אם בגלל שירות (או חוסר שרות) אמינות מקצועיות ועוד הרי שחברות הסלולר עדיין ישלטו בשוק וגם לא ממש יפסידו מהתחרות החדשה.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לפעמים מגיע מילה טובה

היתי היום בפלאפון, ביקשתי להתנייד אליהם ללא התחייבות בגלל מפעילים וירטואלים בעתיד הלא ממש רחוק.

הנציגה אמרה שהיא בטוחה שהמחירים לא ירדו בשיחות ולכן לא כדאי לי לחכות, אבל מוכנה לבדוק אם ניתן לחייב אותי ולתת לי נקודת יציאה בהמשך בגלל המצב הזה כדי שאני אהנה מהנחה בהטבה ועדיין תהיה לי אפשרות לצאת באמצע.

המנהל לא אישר את זה כי אין אפשרות לצאת באמצע, ולמרות שהוא בטוח שהמחירים לא ירדו הוא בכל זאת מעדיף שאני אקח ללא התחייבות כדי שאני לא אסבול בהמשך במקרה וכן ירדו המחירים.

כמובן שלקחתי ללא התחייבות, כי תמיד אפשר להתחייב.

כל הכבוד להם על היושר. ומינוס ענק לאורנג' על זמני המתנה גבוהים (20 דקות) פלוס נציג שטח שלא הודיע על ביטול פגישה.

בהמשך נעביר גם את אמא שלי לפלאפון, לפחות שם עונים מהר בשירות והם טיפה יותר אמינים

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...