Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד מישהו עושה את הקניות שלו ככה?

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 3815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק שלמילה שלו היה תימוכין בדמות tracking number

אין חילוקי דעות שקיבלת חבילה. השאלה היא איך הם קובעים למי להאמין כשלטענתך בחבילה היה אשפה ולא מה שרצית.

אין פה כוונה לעקוץ, אלא ללמוד מהנסיון.

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טוב. זה לא היה בדיוק זבל. דובר על נוקיה N95 לפני לא מאט שנים שהיא הייתה שיא החדשנות. המוכר הציג אותם כטלפונים שהוא קנה לעצמו ולאשתו במזרח והם לא תואמים לתדרים של ארה"ב. מה שהיה לגמרי נכון ונראה אמיתי. המכירה הייתה לשני טלפונים ולקחתי אותה בקצת מעל 800 דולר כי יש מצב שהוא עצמו שם ביד אוטומטי עד 800. כי היה נגדי OUTBID אוטומטי. שילמתי. אחר כך הוא יצר איתי קשר ואמר שיש בעיה עם מכסה של אחד הטלפונים כי הוא שבר שם רגלית ואין להשיג כזה בארה"ב. אני הלכתי לאורנג לברר כמה זה עולה. זה היה משהוא כמו 150 שקל והבחור אשכרא החזיר לי 40 דולר.

כל זה היה כדי למשוך זמן ולשלוח לי את זה כך שיעבור כמה שיותר זמן. ככה ש45 יום עברו בזמן שזה היה בדרך.

בינתיים הוא סגר את החשבון באי ביי.

כאשר החבילה הגיע בתוכה היו שתי קופסאות מקוריות.

בתוך קופסאות היו כל מיני כבלים שלא בדיוק תואמים ומכשירי דמי מפלסטיק.

כל זה היה עטוף בניילון ובתוך שקית אטומה שעליה היתה מדבקה עם הכתובת שלי בלי כתובת השולח, למרות שזאת לא הייתה בעיה. ידעתי מי זה דרך הפייפאל. (Donnie Pine אחד אם זה יעזור למישהו).

פתחתי דיספיוט בפיי פאל.

הוא הציג את ההתכתבות שלנו אחרי הזכיה וגם הוכחה שהוא אפילו החזיר לי כסף ושלח הכל וכדומה. פיי פאל הכריזו seller wins.

מרגע הזה אתה יכול לחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דברים שפשוט לא קונים מאיביי.

טלפונים זה אחד מהם.

. כולם יודעים את זה.

בעברי מעל 100 עסקאות איביי אם לא יותר ועסקאות נוספות מחוץ לאיביי דרך אתרים חיצוניים שלא עובדים עם איביי.

מעולם לא היתה לי בעיה , כי ידעתי להתנהל בחוכמה.

ורכשתי כבר מספר מוצרים לא זולים , לפחות 4 רכישות באיזור ה600 דולר.

במקרה של רכישות כאלה צריך לחפור בפורומים בחו"ל לגבי המוכר כדי לא ליפול. (לדוגמא מוכר הוולנטיין 1 שקנו ממנו לא מעט אנשים כאן בפורום )

יש לי שני שעונים שקניתי מאיביי בעסקאות מחוץ לזירה כי מדובר בעמלת אי ביי רצינית.

אחד מהם יצא לי 9K ש"ח למשומש בקופסה במצב חדש לגמרי בלי שריטה, כאשר מחירו של חדש בככר המדינה 42.

זה גם יקר וגם פוטנציאל הרמאויות בלתי מוגבל. נכון שגם לא ישנתי כמה לילות אחרי שהעברתי לאיזה איטלקי $5K ישירות לחשבון במקרה השני. אבל קבלתי אחלה תמורה. מכרתי אותו ב40 אלף שקל כעבור שנתיים של שימוש מתון. רק החלפתי רצועה ב1500 שקל ועשיתי פוליש לבד.

לאומת זאת המצית של דופון הייתה מזוייפת. עוד 200 דולר כפרות.

בקיצור. כמו בבורסה. גם הרווחתי בגדול וגם הפסדתי. רק שאני לא רואה סיבה כלכלית להמשיך בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Ahbarony,

מצער מאוד לשמוע על המקרים, אבל אנשים כאלו אכן קיימים וזה לא חדש.

בשום שלב, לא יכולת לשלוח תמונה ?

האמת שעם כל הפרטים ואפילו הקופסאות המקוריות, אני עכשיו מבין שזה באמת היה עוקץ שהשאיר את המוכר עם ידו על העליונה.

תודה על ההסבר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שני שעונים שקניתי מאיביי בעסקאות מחוץ לזירה כי מדובר בעמלת אי ביי רצינית.

אחד מהם יצא לי 9K ש"ח למשומש בקופסה במצב חדש לגמרי בלי שריטה, כאשר מחירו של חדש בככר המדינה 42.

זה גם יקר וגם פוטנציאל הרמאויות בלתי מוגבל. נכון שגם לא ישנתי כמה לילות אחרי שהעברתי לאיזה איטלקי $5K ישירות לחשבון במקרה השני. אבל קבלתי אחלה תמורה. מכרתי אותו ב40 אלף שקל כעבור שנתיים של שימוש מתון. רק החלפתי רצועה ב1500 שקל ועשיתי פוליש לבד.

לאומת זאת המצית של דופון הייתה מזוייפת. עוד 200 דולר כפרות.

בקיצור. כמו בבורסה. גם הרווחתי בגדול וגם הפסדתי. רק שאני לא רואה סיבה כלכלית להמשיך בזה.

זה טירוף לקנות מוצר כל כך יקר על עיוור.

בחיים לא הייתי עושה דבר כזה.

אלא אם כן הייתי מרופד בהרבה כסף ככה שלא היה אכפת לי להפסיד.

מצד שני אם הייתי כזה מרופד, לא הייתי צריך לחפש מציאות באיביי.

רוב האנשים לא עושים עסקאות בהרבה כסף. רוב הדברים שאני קונה הם באיזור העשרות דולרים ומטה.

פה ושם קניתי מספר דברים במאות דולרים אבל רק חדשים ורק ממוכרים מובילים.

נ.ב. זה קצת פסיכי לקנות שעון משומש ב40K ממקור לא ידוע אם חדש בכיכר המדינה עולה 42K. מצאת אחלה פראייר.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב האנשים לא עושים עסקאות בהרבה כסף. רוב הדברים שאני קונה הם באיזור העשרות דולרים ומטה.

פה ושם קניתי מספר דברים במאות דולרים אבל רק חדשים ורק ממוכרים מובילים.

נ.ב. זה קצת פסיכי לקנות שעון משומש ב40K ממקור לא ידוע אם חדש בכיכר המדינה עולה 42K. מצאת אחלה פראייר.

כמובן שבדקתי את הרפרנס שלהם בפורומים המתאימים. ידעתי מי האנשים איך קוראים להם, איפה הם גרים ומה הם עושים.

בעסקה היקרה אפילו התקשרתי לבן דוד ושאלתי אם הוא יכול לתת קפיצה לשיקגו אם משהוא משתבש. (4 שעות נסיעה). אבל עדיין לא ישנתי כמה לילות מרגע שעשיתי העברה בנקאית עד שקבלתי טלפון מארה"ב שהכל בסדר והחבילה הגיעה והכל טוב ויפה.

לגבי השעון לא הבנת. זה לא אותו אחד שעולה 42K. מדובר ב JLC master perpetual WG . בזמנו דובר על 100K לחדש בפאדני. מזומן אחרי משא ומתן מתמשך ומייגע.

היה גם מתווך בדרך. הוא קיבל 3K מכל צד כי קשה למכור דבר כזה בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זה היה כדי למשוך זמן ולשלוח לי את זה כך שיעבור כמה שיותר זמן. ככה ש45 יום עברו בזמן שזה היה בדרך.

...

פתחתי דיספיוט בפיי פאל.

הוא הציג את ההתכתבות שלנו אחרי הזכיה וגם הוכחה שהוא אפילו החזיר לי כסף ושלח הכל וכדומה. פיי פאל הכריזו seller wins.

.

כלומר אם אנו נופלים על מוכר כזה צריך לבטל את העסקה ברגע שמתברר שחסר לו חלק (או בעיה דומה), ולא לחכות עד שהחבילה תגיע לאחר זמן רב. האם זו המסקנה?

איך יכולת לפתוח דיספיוט לאחר יותר מ 45 יום? נדמה לי שזה המקס' המותר.

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב. זה לא היה בדיוק זבל. דובר על נוקיה N95 לפני לא מאט שנים שהיא הייתה שיא החדשנות. המוכר הציג אותם כטלפונים שהוא קנה לעצמו ולאשתו במזרח והם לא תואמים לתדרים של ארה"ב. מה שהיה לגמרי נכון ונראה אמיתי. המכירה הייתה לשני טלפונים ולקחתי אותה בקצת מעל 800 דולר כי יש מצב שהוא עצמו שם ביד אוטומטי עד 800. כי היה נגדי OUTBID אוטומטי. שילמתי. אחר כך הוא יצר איתי קשר ואמר שיש בעיה עם מכסה של אחד הטלפונים כי הוא שבר שם רגלית ואין להשיג כזה בארה"ב. אני הלכתי לאורנג לברר כמה זה עולה. זה היה משהוא כמו 150 שקל והבחור אשכרא החזיר לי 40 דולר.

בתוך קופסאות היו כל מיני כבלים שלא בדיוק תואמים ומכשירי דמי מפלסטיק.

כל זה היה עטוף בניילון ובתוך שקית אטומה שעליה היתה מדבקה עם הכתובת שלי בלי כתובת השולח, למרות שזאת לא הייתה בעיה. ידעתי מי זה דרך הפייפאל. (Donnie Pine אחד אם זה יעזור למישהו).

פתחתי דיספיוט בפיי פאל.

מרגע הזה אתה יכול לחפש.

מוכר שיש לו אלפי פידבקים ו100+ מכירות פעילות בכל רגע נתון לא יסגור את החשבון שלו ויברח מאיביי רק בישביל לעקוץ מישהו ב800 דולר. לי אישית הזמנתי יותר מ50 דברים מאיביי, חלקם באלפי שקלים ואני קונה רק ממוכרים עם אלף+ פידבקים ובחיים לא רימו אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000899206#fromelement=hp_firstarticle

המאמר מדבר על מחירי מוצרי ג'ילט בארץ ובחו"ל.

למעשה, נדמה לי שכבר יש מרד שקט נגד מחירי מוצרים שונים שמתבטא ברכישות באינטרנט.

מציע לפתח שרשור פרקטי בלי תלונות שבו אנשים יציינו: סוג המוצר הנרכש, מחיר לעומת מחיר בארץ, אתר רכישה, מוכר או קישור, הערכת זמן להגעה לארץ.

מנהלים, נדמה לי שהיה שרשור כזה אך לא מצאתי אז הלבשתי על השרשור הזה. אם יש שרשור רלוונטי יותר, מוזמנים להעביר לשם. השרשור שהקפצתי "עתיק". תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק קראתי את הכתבה לפני שעתיים.

האמת, המחירים ה"רגילים " של אותה חברה בארץ באמת גבוהים, אבל ב99% מהמקרים,אני רוכש את אותם מוצרים במבצעים ,ולא חסרים מבצעים בכל רשתות השיווק, במחירים סבירים ואף יותר, יש מבצע טוב על דאודורנט (12 שקלים או 15 במקום 30+ ),אני רוכש 5 , יש מבצע טוב על ג'ל גילוח(10 שקלים או טיפה יותר) ,אני רוכש 5 , סכיני גילוח 5 להבים, בתור אחד שמגלח את הראש בנוסף לפנים, הולכים לי המון סכיני גילוח, מבצעים של 8 ב-100 יש באופן שוטף ולפחות פעם בשנה יש מבצעים של 12 במאה שזה מחיר טוב לכל הדעות, אני רוכש 2 - 3 חבילות (36 סכינים) שמספיקים עד הפעם הבאה שיש את המבצע.

צרכנות חכמה זאת התשובה כי ניסיון בהפגנות כבר יש לנו, לא יוצא מזה שום דבר! :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...