Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עצה לגבי כדאיות קניית רכב

ALEX3068
שימו לב! השרשור הזה בן 5003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, ומראש תודה על העזרה

אני שוקל לקנות רכב מזדה 3 מודל 2008 מליסינג.

70000 ק"מ, טופלה בזמן וע"י מוסך מורשה (בדקתי בעצמי באחד הממוסכי מזדה מורשה), יד רשונה

נסעתי ברכב והוא ניראה נחמד, קצת סריטות אבל לא משמעותי.

מחירון הרכב 86000 ש"ח (מחירון יד 2) ולפי שקלול של קילומטרים וליסינג שווה 71000 ש"ח.

הציעו לי לקחת אותו ב- 63000 ש"ח. משמע סה"כ הנחה של 26% ממחיר מחירון

בנוסף אני מקבל אחריות על מנוע וגיר למשך שישה חודשים

לקחתי את הרכב לבדיקה, מבחינה טכנית יש שתי תקלות קטנות (חלון חשמל לא מגיב ורעידות בהגה/בגלגלים) ויסדרו לי את שתי התקלות הנ"ל על חשבון המוכר.

אבל הרכב עבר תאונה, ואלו ממצאי הבדיקה

ליקויים בעלי משמעות גבוהה- תיקוני תאונה בחזית, תיקוני תאונה מאחור, החלפת פח אחורי מולחם, החלפה או איכול כנף אחורית מולחמת, החלפת קורות רוחב קידמי, החלפו חלקי פח/מרכב, תיקונים כלליים בגוף המרכב, תיקוני פח וצבע מסביב.

לאחר שיחה עם המוחר הבנתי כי הצעת המחיר 63000 ש"ח סופית ולכן השאלה היחידה שנישאלת זה האם כדאי לי לקנות את הרכב הנ"ל במחיר הנ"ל???

ועד שאלה אם אני מחזיק את הרכב 4-5 שנים איזה השפעה ואם בכלל תהיה לי עקב התאונות שהרכב עבר?, האם יהיו לי יותר בעיות וצורך במוסכים? האם יהיו לי בעיות מיוחדות כלשהן?

אשמח לתגובות וחוות דעת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כפי שכתוב – "ליקויים בעלי משמעות גבוהה".

הרכב עבר תאונה משמעותית (כנראה תאונת שרשרת, פגיעות גם מקדימה וגם מאחור).

ואם לא מדובר בתאונת שרשרת – הרכב עבר 2 תאונות משמעותיות, אחת מקדימה ואחת מאחור.

יש לא מעט מאזדה 3 2008 מליסינג בשוק, זמינות למכירה, ובמחיר טוב-תנסה גם באוויס, יש להם מבחר עצום של הדגם.

לא הייתי ממליץ ללכת על רכב במצב הזה, כשמדובר ברכב נפוץ ויש אלטרנטיבות.

אל תתן למחיר לפתות אותך. שווה לשלם קצת יותר ולקבל רכב שמור יותר.

אגב – הרעידות בגלגלים, סביר שקשורות לתאונה בחזית הרכב (החלפת קורות רוחב קדמיות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בהחלט צודק לגבי כמות הרכבים..אבל המחירים יחסית בשמים

באוויס רוצים על רכב טוב כ-74 אלף ש"ח

וביד 2 נמצאו בכל הארץ רק 12 מאזדות במחיר עד 65 אלף

אז קצת בעיה מבחינת ההיצע במחיר הזה...

עדיין לא הבנתי רק, התאונות שעבר הרכב מה זה אומר לגבי ה 100 ק"מ הקרובים, אני צפוי לביקורים תכופים יותר במוסך מאשר בעל מאזדה אחרת?

וממה שרשום שם, יש פגיעה ממש בשילדה או רק במרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פגיעה בשלדה, בדוק (אחרת המוסך לא היה רושם שהליקויים בעלי משמעות גבוהה)

בכל מקרה, הייתי ממליץ לך להכניס את הרכב למוסך שמתמחה בבידקת שלדה ומתעניין עוד טיפה אם אתה כ"כ רוצה לרכוש אותו.

אולי זה לא יפגע בטיפולים של הרכב, אבל זה פוגע בבטיחות שלך!

אישית, אני הייתי מתרחק מהרכב כמו מאש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב עם פגיעות שילדה... נקסט!

תחשוב טוב, מי יקנה אותו ממך עוד כמה שנים??

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתהכל כך מחויב לתקציב אז רק שנתון אחד אחורה ל-2007 ותמצא מכוניות במצב טוב במחיר אף נמוך מ-65 אלף שקלים.

ההנחנ הנדיבה שקיבלת משקפת את מצב הרכב. יש מבחר כל כך גדול של מאזדה 3 כיום וסביר שישאר כך גם בעוד 4-5 שנים, כשתרצה למכור וגם אז אף אחד לא ירצה להתעסק עם רכב בעל עבר של ליסינג+תאונה מלפנים ומאחור.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...