Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור מערכת הבלימה, האם כדי?

שימו לב! השרשור הזה בן 5039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחלה תודה.

בקשר לצמיגים גם המלצת על פיט סטופ? לא כל כך אוהב את השירות שלהם.

חוץ מהם יש עוד מקומות שפשר לבדוק אפילו בטלפון שלא סתם לינסוע.

תודה מקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהשאלה הכי טובה שנשאלה בשרשור הזה נשאלה כאן:

מה הצורת נהיגה שלך ואיפה?

לאופי הנהיגה יש היבט מכריע בשיקול של מע' בלימה כזו או אחרת.

עזבו עכשיו איך אני נוהג

זה חשוב מאוד איך ואיפה אתה נוהג, ואני אתן לך דוגמה קיצונית בכוונה:

עכשיו הלכת ושמת רפידות מסלול ובלמים מחוררים ומחורצים The Best. אין ויכוח. אלא מה - הבלמים צריכים "זמן חימום".

אתה יוצא מהבית, רמזורים ירוקים כל הדרך, מגיע לאיילון, מבחין בתאונה על הכביש מאוחר מדי, לוחץ על הבלמים ו... אופס, בלמת מאוחר מדי והבלמים קרים מדי.

מצד שני, בפעם בשנתיים שאתה נוהג בנס הרים, הבלמים באמת לא דועכים אחרי הסיבוב ה- 517 באשתאול.

מבין את הנקודה? שיפור כזה הוא חסר טעם משום שהיחס שבין עלות לתועלת שלו הוא לא הגיוני, ואף מכיל בתוכו חסרונות במצבים מסויימים.

תודה רבה עזרת לי מאוד דבר אחרון.

מבחינת צמיגים אני מתכוון להחליף את הגאנטים ועם זה אני מחליף גם לצמיגים חדשים, מחיר לצמיג נע בין 300ל450 שקל למה שאני מתכוון להביא שזה כניראה חברה פשוטה מה שיציאו לי במקום, השאלה שלי אם בתקציב הזה או טיפה יותר אפשר להביא צמיג יותר טוב וגם מותג יותר טוב?

מקס, פה הרגת אותי לגמרי. אתה רוצה לשים דיסק שחור עם נצנצים וורודים, קאליפר סגול עם נקודות כתומות, אבל חוסך בצמיגים ?

כל הדיסקים והרפידות שבעולם לא יעזרו לך אם הצמיג לא מסוגל לספק אחיזה בכביש בעת בלימה !

תעשה ניסוי עכשיו - תבלום בלימת חירום חזקה במקום סטרילי. הבלמים ננעלים / ה- ABS עובד ?

סחתיין עלייך, הצמיגים הם נקודת התורפה שלך כרגע ! (לא מדבר על דעיכה כרגע אלא רק על עוצמת בלימה ראשונית).

מרחקי הבלימה מושפעים מהותית מאיכות וטריות הצמיגים, זה הדבר הראשון במעלה להשקיע בו, עוד לפני כל שאר ההמלצות.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק.

בגלל זה יש את הפורם שאפשר ללמוד ממנו לפני שמחליטים לקנות סתם דברים.

אני מחכה שיתנו לי המלצה איפה אפשר לקנות את הצמיגים T1R, קראתי אליהם וגם ההמלצות שנתנו לי פה וזה מה אני יקנה.

מצאתי 2 מקומות כרגע, המלצות של רפי לין.

צמיגי אנטון.

צמיג ישיר.

מה אתם אומרים??

יש עוד המלצות?? יום ראשון אני יתחיל לעשות טלפונים.

תודה מקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...