Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פג'ו 307 VS מזדה 3 VS מיצובישי לנסר; עד 60K ש"ח

ETAA
שימו לב! השרשור הזה בן 5107 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

הדרישה: אני זקוק לרכב שני במשפחה גיר אוטו' שתפקידו להסיע אותי מהבית לעבודה ובחזרה (כ-60 ק"מ ביום, חלק מהדרך מלווה בפקק). אני מצפה מהרכב שיהיה אמין, חסכוני בגבולות הסביר (ברור לי שפונטו ידנית תהיה חסכונית יותר) ושיהיה סחיר במידה (ברור לי שרכב אינו השקעה).

התקציב: כ-60,000 ש"ח. אין לי בעיה לרכוש רכב יוצא ליסינג.

תחילה חשבתי על יונדאי גטס 2008 אך ירדתי מהרעיון בגלל שיש לו כרית אויר בודדת. לאחר מכן חשבתי על אקסנט אך להבנתי הרכבים שבנדון מוצלחים יותר, אפילו במחיר של לרדת בשנתון אחד או שניים.

אשמח לקבל הצעות לרכבים אחרים (עדיף לא פורד פוקוס כי כבר יש לי אחד בבית) ובעיקר דעות לגבי המגאן II כי המחיר שלו מאוד קורץ.

תודה מראש לכל המגיבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיג'ו משומשת לא רעיון כל כך טוב. כעקרון הדגם הזה דיי אמין אבל הגיר שלו בעייתי. אם הייתה רוכש חדש אז לא הייתה סיבה שלילית חוץ מירידת ערך.

אני יכניס רכב חדש למשוואה, טויוטה קורולה ראנקס, מנסיון רכב מוצלח,אמין וזריז וכמובן סחיר מאד.

אם החלטת שלא, גם מאזדה 3 תעשה את העבודה היטב, לדעתי היא טובה יותר מהלאנסר שמרגישה זקנה יותר. בכל זאת הפערים לא גדולים.

dreams dreams dreams do not come true

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין השלוש, הייתי לוקח את הפיז'ו בשביל לשבת בפקק בסבבה. המאזדה היא המהנה משלושתן, אבל לא נראה לי שזה רלוונטי כאן. הפיז'ו פשוט מרגישה מרווחת יותר ובעלת תא נוסעים עדיף מהאחרות - המבנה הוואני שלה מאוד עוזר בקטעים האלו. לא סתם זו התצורה המועדפת על כל האירופאים כעת.

אגב, למאזדה 3 יש מזגן די פתאטי יחסית לפיז'ו. קח את זה בחשבון.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על המיצובישי לאנסר היא מרווחת, אמינה, יפאנית, לא צורכת הרבה דלק, וגם ניתן למצוא אותה באחלה דיל בחברות ליסינג, ראיתי מודל 2008 ב66 אלף באוויס, תבדוק גם באחרות...

אני אישית חושבת שהיא עדיפה על הפג'ו, גם מהנסיון האישי שלי

כמו שיכור מסתובב......:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על המיצובישי לאנסר היא מרווחת, אמינה, יפאנית, לא צורכת הרבה דלק, וגם ניתן למצוא אותה באחלה דיל בחברות ליסינג, ראיתי מודל 2008 ב66 אלף באוויס, תבדוק גם באחרות...

אני אישית חושבת שהיא עדיפה על הפג'ו, גם מהנסיון האישי שלי

המיצובישי בשנים 2006-2009 , 99% מהמכירות היו לליסינג כי לשוק הפרטי הרכב לא יכל להציע דבר. הלנסר פרמיטיבית, רועשת, פחות בטוחה , אולי היא אמינה יותר מה-307 וגם בזה אני לא בטוח, לאחר 3 שנים שהרכב עבד קשה בליסינג.

ה-307 טובה יותר מהמאזדה 3, כן ! כן!, תא הנוסעים נעים הרבה יותר, מושב אחורי מרווח, מזגן חזק משמעותית ואפילו הבגא'ז גדול יותר (למרות שהאוטו קצר יותר).

אורן

Citroen Cactus Pure Tech 110 S&S manual gear 2017

Subaru XV 1.6 Lineartronic Auto 2015

[h=2][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיצובישי בשנים 2006-2009 , 99% מהמכירות היו לליסינג כי לשוק הפרטי הרכב לא יכל להציע דבר. הלנסר פרמיטיבית, רועשת, פחות בטוחה , אולי היא אמינה יותר מה-307 וגם בזה אני לא בטוח, לאחר 3 שנים שהרכב עבד קשה בליסינג.

ה-307 טובה יותר מהמאזדה 3, כן ! כן!, תא הנוסעים נעים הרבה יותר, מושב אחורי מרווח, מזגן חזק משמעותית ואפילו הבגא'ז גדול יותר (למרות שהאוטו קצר יותר).

אורן

תשמע, לדעתי ב- 307 יש המון בעיות חשמל , דבר שאופייני לצרפתיות, זה שהיא נוחה ומפנקת יותר – אולי.

חסכונית ואמינה – ממש לא.

מה זה משנה תכלס? בליסינג – אם מקבלים אחריות, פירוט טיפולים, לוקחים לבדיקה ומקבלים התחייבות לטרייד אין עתידי –

אז למה לא?

כמו שיכור מסתובב......:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל307 גיר אוטומט גרוע ביותר. (אם נתעלם לרגע מבעיות החשמל ושאר ה"בלאי הטבעי")

ב60 אלף שקל אני יודע מה אני הייתי קונה, וזה לא נמצא כאן ברשימה.

או פוקוס, או גולף.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל307 גיר אוטומט גרוע ביותר. (אם נתעלם לרגע מבעיות החשמל ושאר ה"בלאי הטבעי")

ב60 אלף שקל אני יודע מה אני הייתי קונה, וזה לא נמצא כאן ברשימה.

או פוקוס, או גולף.

אם גולף MK5 נמצאת בתקציב הזה, אז באמת מומלץ משמעותית לעומת האלטרנטיבות, למרות שלא הייתי שם עליה את הכסף בהימור על אמינות מול 307...

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגולף 5 לא מתאימה לתציב וה-307 הרבה יותר טובה מהגולף דור 4.

אני הייתי מוסיף לרשימה את סיטרואן C4, ממודל 2006, אמנם פחות נוחה מ-307 אבל טובה מהשאר, נראית טוב ומציעה תא נוסעים מעניין ומאובזר.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים. זה עוזר לי המון.

לגבי גולף - אכן רכב טוב. היה לי VW בורה ששירת אותי נאמנה במשך שנים כך שיש לי פינה חמה למותג. יחד עם זאת, במחירון הגבוה של הגולף יהא עלי להתפשר על הדור הקודם (MK4?) ולרדת לשנת 2004 וזה ממש לא נראה לי מוצדק. מה עוד שירידה חדה בשנתון שוללת את האפשרות לרכוש ממגרשי ליסינג שמציעים לי אחריות (חלקם לשנתיים), התחייבות לרכישה חוזרת וגם שקט נפשי מסוים. "ראש שקט" זה חלק מהמשחק כאן - לצערי הרב אני די פחדן בהקשר הזה, אחרת הייתי רוכש רכב מסגמנט אחר לגמרי.....

לגבי C4 - אכן אופציה ששקלתי אך הוא לא נכנס בתקציב. אין לי בעיה למתוח את התקציב, גם באופן משמעותי, אך זה לא נראה לי הכרחי לאור האלטרנטיבות שעונות על דרישותיי שכן נכנסות בתקציב.

לגבי פוקוס - כפי שציינתי, כבר יש לי פוקוס בבית ואני מעוניין במשהו אחר בשביל הגיוון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגולף 5 לא מתאימה לתציב וה-307 הרבה יותר טובה מהגולף דור 4.

אני הייתי מוסיף לרשימה את סיטרואן C4, ממודל 2006, אמנם פחות נוחה מ-307 אבל טובה מהשאר, נראית טוב ומציעה תא נוסעים מעניין ומאובזר.

בהצלחה.

מסכים לגבי הגולף MK4, רק שאני חושב שה307 עדיפה על הC4, שהיא סיוט ארגונומי ופחות מוצלחת מבחינת הנאה מנהיגה.

ה307 היא בסך הכל אוטו מוצלח למדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5107 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...