Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוו"ד לגבי תוצאות בדיקה של גולף

computer_freak
שימו לב! השרשור הזה בן 5130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

היום ביצעתי בדיקה לפולקסווגן גולף שנת 2000, מנוע 2 ליטר, אוטומטית עם 121000 קילומטר, יד שניה, ואני צריך בבקשה חוו"ד על מצב הרכב ועלות משוערת של התיקונים הנדרשים.

לדעתי, המצב שלו די טוב אבל אני רוצה להיות בטוח שהדעה שלי נכונה.

*חשוב להוסיף, הרכב לפני טיפול 120000 + טיימינג, ולכן זה ברור (גם לפי דעתו של הבוחן) שיהיו דברים שיפתרו במסגרת הטיפול.

1. מנוע - מנוע מזייף אינו עובד עגול, ראש אביזרי מנוע/רצועה/מותחנים=מערכת שמן. משקעים/לכלוך, רצועת טיימינג, רעש שסתומים.

2.קירור - תקין

3.דלק - תקין

4. הצתה -תקין

פליטה - תקין

6. סרנים והיגוי - סרן קדמי: לתקן/לכוון, רעידות יתר, תותבים פגומים. מתלה אחורי: בדוק הקבלת גלגלים, בדוק זוויות. מערכת היגוי: צינורות פגומים/סימני נזילה.

7. קפיצים - תקין

8. שלדת מרכב - תקוני מרכב, משמעות שולית: מגן תחתי פגום. מצב פנימי: חלקי פלסטיק פגומים, גומיות לדלתות וחלונות פגומים.

תקוני מרכב, משמעות נמוכה: תיקוני מרכב וצבע דופן ימין, מעיכות/שריטת בצבע/פגמים, מעיכות בתחתית, נזק בפנלים, נזק לפגושים.

9. בלמים - קדמיים- לפרק לבדיקה, אחוריים- לתקן צלחות/דיסקים/תופים, לכוון בלם יד.

10. צמיגים - צמיג לא תואם.

11. תאורה+מצבר- רעש יתר מהמתנע.

12.העברת כח - נזילת שמן, בלאי דיסקיות, נקישות יתר. ציריות: החלף גומיות מגן לציריות, מרווחי יתר.

13.מחוונים - תקין

בנוסף הספק מנוע 95/115

תודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מטרידות שתי עובדות:

1- הערות לגבי הגיר ונזילת שמן

2- וזה ישמע קטנוני - העובדה שהצמיגים אינם תואמים. מי שמתחזק את רכבו כמו שצריך, מחליף את ארבעת הצמיגים יחדם. ואם מדובר בקרע, רוכשים צמיג תואם!

מעבר לזה נשמע בסדר. האם הרכב טופל במוסך מורשה? דרוש את פירוט היסטוריית הטיפולים.

בהצלחה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוחן אמר שפשוט צריך לתקן את הנזילה, בנסיעה לא מרגישים בעיה כלשהי עם הגיר.

בקשר לצמיג זה נכון, אבל קשה לי להיתפס על העניין הזה.

אני אנסה להשיג היסטוריית טיפולים שלו

תודה

עוד דעות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיקה טובה מאוד, לגבי גיר נראה ככסת"ח רגיל כמו שראוים כמעט בכל בדיקה של רכב אוטומטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיקה טובה יחסית לגיל, ללכת להחליף גומיות צירייה וליתר בטחון - בדיקה כללית.

גם נזילת שמן ממערכת היגוי שווה בדיקה, בטח מדובר ביוניט לחץ הגה כח , עניין של 400 ש"ח.

ללכת למוסך, לקבל הצעת מחיר לתיקון הליקויים, לקזז מהמחירון עד כמה שאפשר - ולקחת :)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...