Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שפל חדש לטויוטה עוצרים מכירות בארה"ב בגלל ליקוי מסוכן

dani12
שימו לב! השרשור הזה בן 5239 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

"טויוטה שוקלת לקרוא לבעלי קורולות עם הגה חשמלי לתיקון. ככל הנראה תאלץ לשלם מיליארדי דולרים בתביעות פיצויים ייצוגיות "

http://www.motocar.co.il/article/12042.aspx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 502
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא קראתי את השירוש הארוך ולכן לא ידוע לי אם זה נאמר כבר, בנושא השיעמום של טויוטה:

נכדו של מיסד טויוטה, אקיו טויודה, מינה את עצמו לנשיא החברה על מנת לשנות את הגישה היהירה והניתוק של מותג טויוטה מהנהג בשנים האחרונות. לטענתו זהו לא היצרן אליו התכוון המשורר.

אם נשיא טויוטה אומר לכם שטויוטה זה משעמם, אז טויוטה זה משעמם.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא עונה על הגדרה שלכם לאוהב רכב כלומר אירופאי + ידני/DSG + שונא רכבים יפנים + צועק שכל מי שקונה מאזדה 3 זה עדר אין לי זכות לגלוש כאן? אני אוהב רכבים ואוהב לנהוג. אם הטעם שלי לא מסתדר עם הטעם שלכם זו לא בעיה שלי.

מה שמוזר לי הוא שהטעם שלך במכוניות הוא כמו הטעם שלי במכונות כביסה, ואני לא רואה את עצמי גולש בפורומים של מכונות כביסה בזמן הקרוב.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה אלכס, תרגיע!

אף אחד לא נתן לך את המנדט לקבוע או לבדוק למי הזכות להשתתף בפורום ומי לא.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה שרכבים אחרים בתקציב הטויוטה בינוניים באותה מידה ולהם אין אמינות ושמירות ערך.

אתה עוד חושב שזה נכון?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה אלכס, תרגיע!

אף אחד לא נתן לך את המנדט לקבוע או לבדוק למי הזכות להשתתף בפורום ומי לא.

אני רגוע לגמרי ולא מגרש מפה אף אחד, רק מנסה להבין.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רגוע לגמרי ולא מגרש מפה אף אחד, רק מנסה להבין.

טעם שלך יותר טוב משלי? הצחקת את כל העולם אשר קונים רכבים יפנים עם גיר - אלוהים ישמור - פלאנטרי. מזעזע. איך אתה חי בעולם כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך סקרנות מה זה רכב לא משעמם עבורכם?

אני אענה לך.

לפי דעתי,רכב לא משעמם זה רכב שאפשר להיכנס איתו לסיבוב ב 100 קמ"ש ולא להיכנס בעמוד תוך כדיי, רכב שהנוחות בו זה כמו לשבת בסלון, רכב שיש לו אלקטרוניקה וכפתורים שאפשר לכוון כל דבר ולשחק עם כל דבר ע"י לחיצת מתג ,רכב שכל דבר בו מתפרק ואז נשברים בו קליפסים או שאי אפשר לפרק כי הכי ברגי כוכבים, רכב שכל כניסה למוסך מאתגרת את המוסכניק וגם את חשבון הבנק של בעליו,רכב שכל דבר חייב להיות בדיוק ובעדינות,כל הטיפולים חייבים להיות בזמן אחרת,בעליו ישלם כפליים ,הכל חייב להיות מהיצרן ואם לא,הכל חוזר אל בעליו כמו בומראנג, רכב שאם לא תתיחס אליו בכבוד ובהערצה,אתה לא תגיע לעבודה, רכב שכל כמה זמן תצטרך לבלות במחיצתו במוסך,רכב שתוכל להתגאות בו שזה לא רכב יפני.

לפי דעתי אלו רק חלק מהתאורים שיכולים לתאר רכב לא משעמם.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לך הרבה תגובות בשרשור הזה שלא קשורות לכלום, רובן במגננה על תוצרת יפן ואני לא מבין מה המניע שלך, ואני חייב להגיד את מה שיש לי, היו לנו רכבים מכל הסוגים במשפחה המורחבת ב15 השנים האחרנות, פיגו 306, 307, שלושה גולפים, אודי 80, מזדה 3 (ליסינג), הונדה סיוויק, טויוטה קורולה (ליסינג), פונטו, אלנטרה ואיביזה. מעולם לא הרגשנו הבדל משמעותי בהוצאות התחזוקה (חוץ מהחלפת קלאצ'ים בגולף ואודי וזה לא מה שישנה את דעתי על רכב), מבין כל אלה שלושת הרכבים שתקעו אותנו בכביש היו הקורולה, הסיוויק והפונטו, הקורולה והסיוויק (נתקעה על בעיית חשמל, הצרפתיות לא עשו לנו את זה) היו בנות 2-3 כשעשו את זה. צריכת דלק (שזה ההוצאה הכבדה ביותר באחזקת הרכב) האלנטרה (והאודי לצורך העניין) שחטה אותנו.

אני לא חוזר בקרוב לטויוטה, לא בגלל הדוושה, לא בגלל שתקעה אותי באמצע הדרך כי זה קורה, בגלל "השעמום" ו"הנוחות" שאתה מנפנף אותן כהמצאות וכשיקוליפ שוליים בבחירת הרכב.

אתה מרוצה מהיפנית שיש לך, יפה מאוד, אני מאוד אהבתי את הסיוויק, אני מקווה בשבילך שתמשיך להרגיש ככה, ושההוצאות שלך יהיו מצומצמות, זה לא אומר שאתה צריך להטיל רפש ביצרניות אחרות בשרשור שדן בכשל במכונית יפנית בשביל להשוות מגרעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעם שלך יותר טוב משלי? הצחקת את כל העולם אשר קונים רכבים יפנים עם גיר - אלוהים ישמור - פלאנטרי. מזעזע. איך אתה חי בעולם כזה?

רוב העולם איננו חובב רכב. רוב האנשים היו מוותרים על נהיגה בכיף. בדיוק בשביל אנשים כאלה נוצרה הקורולה.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי איך אתה מגדיר כיף או מה זה כיף בשבילך.

אני חושב שעל כל אחד לנהוג(תרתי משמע) לפי סדר העדיפויות שלו.

לפי דעתי לרוב העולם דרישות דומות, לכן היצרן טויוטה, הוא מספר 1 בעולם.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לא ברור?

אם אתה אוכל רק על מנת לשבוע, אתה לא חובב גורמה. רוב האנשים בעולם הם כאלה ולכן מקדונלדס כ"כ מצליחים. טויוטה אכן עונה על המכנה המשותף הנמוך ביותר. בינתיים.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קראת את השרשור, אז אתה יודע שאהבה גדולה לטויוטה אין לי אבל באמירה שלך למעלה, אתה חוטא למציאות.

אני מוכן לקבל אותה על הקורולה (ועל עוד כמה רכבים של טויוטה ואני גם מניח שהשעמום הזה מכוון ע"י טויוטה אחרת היינו רואים גירסאות עתירות נפח ו/או הנעה כפולה ו/או גודשות וכו'.

אני לא מוכן לקבל אותה על הסופרה.

אני לא מוכן לקבל אותה על הסליקה.

אני לא מוכן לקבל אותה על ה MR.

אני לא מוכן לקבל אותה על כל הליין של לקסוס.

אני לא מוכן לקבל אותה על ה FJ CRUIZER.

שאני אמשיך?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5239 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...