Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה שאלות על קוסמטיקה בסויפט.

שימו לב! השרשור הזה בן 5358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי סויפט 1.3 שנת 90, רכב ראשון שלי, המנוע מטופל ובמצב מעולה אבל הקוסמטיקה במצב על הפנים.

לפני הכל אני בן 17 וחצי ונכון שזה לא הרכב להשקיע בו קוסמטית אבל אני עדיין צעיר ורוצה רכב יפה.

1)כרגע הצבע דהוי ומקולף ויש כתמי חלודה (אפור עכבר), אני ישמח למקום אפילו חאפר באיזור חיפה שעושה צבע בזול, רק גג ומכסה מנוע, אבל הבעייה שיהיה הבדל בצבע בין שאר הרכב לגג והמכסה לא?

יש גם חלודה ממש בספים של החלונות מבחוץ בחלק השחור (לא הגומי) שמסביב לחלון, צבע יפתור את זה או שמשהו אחר?

2)גם מכה בכנף ימין, עדיף לחפש כנף בפירוקייה או לתקן אצל פחח?

3)רציתי לקנות טאסות לרכב, כמה אינץ' יש אצלי?

4)הגלגל עצמו (הג'אנט המקורי של הרכב) כולו שחור משמן או גריז או לא יודע מה, האם שיפשוף הגון עם סקוטצ' מוריד את זה וקצת מים או שצריך יותר מזה?

אחרי שאני יוריד את הליכלוך, אני מעוניין לצבוע אותו בצבע כסף אבל אני מחפש ספריי עמיד למים וחום ולא יקר, והאם בשביל לצבוע צריך לפרק את הגלגל או שאפשר על הרכב?

4)גבות, אני יודע שזה לא הרכב לעניין אבל עדיין, מקורי זה רק בח"ול ופיברגלאס אני לא יודע להתעסק, האם מדבקה בצבע הרכב חתוכה בגודל הרצוי תעשה לי בעיות עם שוטרים או תפחית מכמות האור שהרכב מספק? (בבקשה בלי הערות מיותרות)

5)החלפת האורות של הלוחית רישוי ללד לבן? חוקי?, כמה עולה?

ומה לגבי המנורות הקידמיות יהיה חוקי להשים דיימונד ויז'ן 4000k?

6)הבנתי שבתוך הרכב אפשר להשים איזה נורה שרוצים, אני מעוניין להשים אור כחול (בלי הערות מיותרות בבקשה) האם אני רק פותח את המכסה ומחליף נורה או שצריך להחליף את כל הבית?

כמה זה אמור לעלות?

7)הוספת מד סל"ד? כמה ואיפה? והאם הכרחי בכלל? (הרכב ידני)

8)החלפת ידית הילוכים למשהו יפה יותר ולא הידית המקורית ה"שלבים", משהו מעור אפשרי וקל לביצוע עצמי?

9)לוחית רישוי מקדימה, אפשר להעביר אותה לצד שמאל מבחינה חוקית? (תמיד חשבתי שזה יפה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתמקד בזה שהגרוטאה תיסע. המלצה חמה.

לגבי האור באוטו - אצלי היה אור כחול ואח"כ הוחלף ע"י קונסולה של פורד טאורוס שנתנה כמות מגוחכת של אור.

נורות דיאמונד ויז'ן לא חוקי זה כתוב על הנורות עצמן - זה לא מונע ממני לנסוע איתן בסיטרואן שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא איך מחליפים את האור?

ולגבי הדיימונד ויז'ן, ברכב יוקרה או חדש זה נראה הגיוני אור לבן אבל בסויפט 90 כל טיפש יודע שזה לא מקורי, וזה ישר ימשוך אליי שוטרים. מעדיף לא להסתכן.

אבל הייתי שמח לדעת אם יש איזה נורה לבנה שחוקית, כי הבנתי שגוון לבן הוא חוקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"ר סובארו, אם כל הכבוד לא ביקשתי ממך שתיכנס לי לכיס.

העברת לוחית לא עולה כסף, ספריי עולה בסביבות ה20 שקל גג ומדבקות זה כלום כסף.

אולי אני גם יחסוך בכסף ולא ישטוף אותו?

אם יש לך תשובה רצינית לענות לי בבקשה, ותודה לך על הממלצות שלך אני בהחלט לוקח בחשבון שאני יצטרך כסף לשעת צרה אבל ה20 שקל שאני יוציא על ספריי זה לא מה שיוציא אותי מצרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטיפת רכב לא עולה כסף, תאתר תחנה באיזור מגורייך שנותנת הנחה + שטיפה חיצונית חינם מעל 150 ש"ח תדלוק.

זה מה שאני עושה ואחכ שואב את הרכב בשואבים של ה5 שח שיש בתחנה.

לגבי הספרי, אל תתאמצ יותר מידי, ספרי כסף הכי פשוט שיש, ניקוי טוב של הג'אנט וריסוס.

לגבי האור הכחול, בהצלחה.

מד טורים בארצ מתחיל ב250 שח הפשוט ביותר, אני הבאתי מאיביי מד טורים ב80 שח אחרי משלוח, הרכבה לא מסובכת בכלל.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...