Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יריית הפתיחה - המערכת השניה יוצאת לדרך...

שימו לב! השרשור הזה בן 5492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 157
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כרגע בין הטוויטרים לבין המידים ולבין המידבאסים 12 דיבי

מידבאסים ב12 דיבי אבל עם פאזה הפוכה עד כמה שזכור לי

וסאב ב36 דיבי.

ובסוף אחרי שחיברתי את הHU ולא את הנגן - הפכתי לסאב את החוטים עצמם.

הצבתי מרחקים מהראש לרמקולים - 1.2 מטר משמאל ו1.5 מטר מימין - סאב 90 ס"מ הסטה.

בביט 1 הTC מתבצע בשלושה שלבים -

1. בוחרים נקודת האזנה רצויה לפיה הפרוססור יעבד את ההשהייה.

2. מזינים את המרחקים מהראש עבור אותה נקודת האזנה (כסא ימין, כסא שמאל או אמצע המושבים).

3. אם יש צורך - מכניסים דיליי ידני לכל ערוץ _ כוונון עדין.

אבל כן - צריך לקחת את המחשב לרגע לבדוק :-D אבל מאז שכוונתי את הפרוססור, אני לא מרגיש צורך לעשות משחקים נוספים - כל השאר אפשר מהDRC והגיינים של המגברים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, נסה לקבוע נקודת חיתוך בין המידים לוופרים על 250 הרץ עם סלופ 24 לשניהם, ותתחיל להתנסות משם.

מחזק את דברי האליקויהו , תנסה למנוע מהזמרת בכל מחיר להתפלח למיד באס , סלופ גבוה ב 250 בהחלט אמור לעבוד , אצלי זה עבד , בחלק מהמקרים גם הגדלתי והורדתי את המיד נמוך יותר ל 200. או 250 ב 12 דיבי ואז בכלל הזמרת נכנסת למיד כאשר המידבאס חתוך בסלופ גבוהה יותר.

* רק לשם יתר ביטחון , אל תמתח את גבולות המיד לפני שעבר הרצה כראוי ולפני שלמדת את ההתנהגות שלו בסט אפ שלך בהתקנה שלך..

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה קיבלתי

זה יכול באמת למנוע את הגלישה של הטונים הנמוכים של הזמר\זמרת לרצפת הרכב :-P

אני אקח איתי את הלפטופ לרכב בהפסקה :lol:

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי, בסטאפ הקודם שלי, הL4 היה חתוך ב250HZ, בסלופ של 24db.

היה דבש.

עריכה:

אני במקומך הייתי משלב מחשב, אפילו פשוט, בצורה קבועה. כמו ליאון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בתכנון אבל ממש לא לזמן הקרוב.

בכל מקרה אין לי בעיה מידי פעם לפעם להכנס לרכב עם הלפטופ גם ככה אני לוקח אותו איתי הרבה, יש כבל USB מוכן תמיד ברכב, לא בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי יצא ממש יפה הכיסוי אהבתי.

גם אצלי זה בדיוק אותו הדבר,

הלפ-טופ נמצא איתי כמעט כל הזמן (לימודים ...)

רק שאצלי המערכת ממש עוד לא מכוונת, התחלתי לכוון אך עדיין רחוק מלהיות מכוון.

למפגש הבא אני אביא את הלפ-טופ ומקווה שהמומחים יעזרו לי.

רוני נ.

AUDI A3 2.0t FSI DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שהכיסוי יצא יפה - זה המקורי :lol:

המאפרה התפרקה לשני חלקים...

ולגבי נקודות חיתוך - הוופרים עובדים מ60 עד 300 ב12 דיבי (אני אעביר ל24 ואהפוך את הסאב אם צריך או רק את הפאזות) וברגע שזה בנדפאס אי אפשר לקבוע סלופ שונה בין החיתוך HP לחיתוך LP - זו המגבלה השניה.

המידים 300 עד 5500 גם ב12 (אי אפשר לבחור 6 - זו המגבלה השניה - אולי זה קשור לסוג הקרוס שאני בוחר - יש שניים - לינק ובאטר)

הטוויטרים HPF מ5500 הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכונים - ניסוי וטעיה או ניסוי ותהייה - למידה והפקת לקחים\מסקנות

יצרתי ארבעה מצבים

המשותף לכולם הוא TC - מרחק מרמקולים שמאליים 1.20 מטר, ימניים 1.50 מטר וסאב 110

סאב בסלופ 12 בכל ארבעת ההגדרות, כל הפאזות ישרות.

הגדרה 1 -

טוויטרים מ5500 ומעלה ב12 דיבי לינק רייליץ (שיטת הקרוס) .

מידים מ300 עד 5500 ב12 דיבי לינק-רייליץ.

מידבאסים מ60 עד 300 24 דיבי - לינק.

סאב מ60 ומטה 12 דיבי - לינק.

הגדרה 2 -

טוויטר - 7000 ב12 דיבי - לינק.

מיד - 300 עד 7000 ב12 - לינק.

מידבאס - 60 עד 300 ב24 דיבי - לינק.

סאב - 60 ומטה ב24 דיבי - לינק.

הגדרה 3 -

טוויטר 5500 ב24 דיבי - באטרוורט'.

מיד 250 עד 5500 ב24 דיבי - באטר.

מידבאס 50 עד 250 ב24 דיבי - באטר.

סאב - מ30 עד 60 ב12 דיבי - באטר.

הגדרה 4 -

טוויטר 5500 ב24 דיבי -באטר.

מיד 300 עד 5500 ב24 דיבי - באטר.

מידבאס 50 עד 300 ב24 דיבי - באטר.

סאב - 50 ומטה ב12 דיבי - באטר.

תוצאות -

הגדרה 2 נשמעת פשוט זוועה, נקודת חיתוך גבוהה מידי לטוויטרים תוצאה, סאונד אנמי ומרוחק, צריך לפתוח את הרכיבים יותר עם המגברים בכדי לפצות על תחום התדר הרחב יותר במידים אבל זה לא מפצה על האנמיות של המערכת.

הגדרה 3 - נשמעת כמו הגדרה 4 שאני תיכף ארחיב עליה - אבל הסאב לא יורד מתחת ל30 הרץ וחסר לי את הוויברציות שלו אבל זה סטאפ טוב לטרקים שבהם הוא עלול להשתולל יותר מידי.

ההתלבטות היא בין הגדרה 1 ל 4 ואני אסביר למה - ב4 יש בעיה מסויימת שאני אפתור כנראה מחר.

בהגדרה מספר 4 יש באס מדהים במערכת, לפנים! אבל לפעמים זה פשוט יותר מידי ובמקביל החדות של הטוויטרים ושל המידים נעלמת והסאונד נהיה "חם" יותר בגלל שיש חוסר במידים וטוויטרים - הסיבה היא כנראה בגלל שני לא הפכתי להם את הפאזה - הם חתוכים באותו הסלופ עם המידבאסים וזה לא יוצר תוצאה טובה.

מחר אני אנסה להפוך למידים ולטוויטרים את הפאזה ואני מאמין שאני אקבל תוצאה מדהימה.

לגבי הגדרה מספר 1, צליל נקי, צלול ומאוד אמיתי אבל בכדי לקבל חום דומה להגדרה מספר 4, צריך להגביר יותר ולפעמים זה קצת לא נעים בגלל הטוויטרים.

בגדול הגדרה מספר 1 יותר מתאימה למוזיקה אלקטרונית ולווקל באוד הגדרה מספר 4 מתאימה יותר להקלטות בהן רצוי לקבל קצת יותר חום.

מחר אני אנסה להפוך את הפאזות כפי שציינתי בהגדרה מספר 4 ואני מאמין שזה יהיה השילוב שאשתמש בו רוב הזמן, במידה ויהיה עודף באס - אעבור להגדרה 1.

אני אומר שמשחקי הפאזות הללו לימדו אותי המון היות והנטיה שלנו לחשוב לפעמים שמגבר אחד יכול להיות "חם" באוד מגבר שני יכול להיות "צלול" עלולה להיות סה"כ עניין של סלופ ופאזה מול הרמקול שהמגבר הזה מגביר... חומר למחשבה.

בגדול - אני מאוד מרוצה מהמערכת הזאת, ציפיתי לתוצאה גרועה יותר והתבדיתי.

לגבי הנושא של לחתוך את המידבאסים ב24 - שיפר בצורה משמעותית את התוצאה של המערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי אני יודע שאתה לא מתכנן לשים בידוד ולמרות שאליקו אמר לי ששומעים אצלך פצצה,אני חייב לצאת חוצץ,חבר בונה מערכת שלושה חלקים(L3 L1PRO והאבוקים) חתכנו את ההאבוקים ב40 עד 300 ואני לא שמעתי מידבאס שמיתקרב לזה.

שתבין שבגלל שהמידבאס הזה כזה חזק הוא מוכר את המונו והסאב ,אתה חייב לשמוע רק כדי שתבין על מה מדובר.

HU: CLARION 785 BI-AMP AMP:SUNDOWN SAX100.4C\SAE1200D COMP:HYBRID CLARUS 6C\ HYBRID L1PRO SUB: AA HAVOC 15

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע בדיוק על מה אתה מדבר - זה בסדר, יש לי מספיק נסיון עם האילייט ברכב הפרטי שיורדים עד 30 ואף אחד לא מודע לזה בכלל :-D

אני מתכוון לעשות בידוד בדלתות - אבל חברה, תנו לי קצת זמן - אני לא רווק בשנות ה20, יש לי עוד כלכלה שלמה על הראש ואני צריך להתאושש קצת ולעשות דברים יותר חשובים מסאונד. ואני גם ממש לא מיליונר או משהו קרוב.

זה יקח עוד קצת זמן אבל יהיה בידוד בדלתות, כבר החלטתי שזה יקרה, רק לא עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי לשמוע את הסט אפ של החבר (רוני) ככה גם הסט אפ שלי יראה בעתיד:evil:.

אדי אתה נראה לי אחד מהמשקיעים בפורום כול השירשורים שלך מאוד עזרו להרבה אנשים ועדיין עוזרים.

וכמובן עזרו גם לי כיף לקרוא אנשים שמשקיעים ככה בשירשורים ורושמים הכול.

חבל שלי אין כוח כול פעם לעדכן המצלמה לא פועלת בפלא:roll:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר שמשחקי הפאזות הללו לימדו אותי המון היות והנטיה שלנו לחשוב לפעמים שמגבר אחד יכול להיות "חם" באוד מגבר שני יכול להיות "צלול" עלולה להיות סה"כ עניין של סלופ ופאזה מול הרמקול שהמגבר הזה מגביר... חומר למחשבה.

מאוד שמח לראות שכתבת את זה זה .

אין ספק בכלל שכיווני פאזות סלופים (ועוד שלל של של פעולות) משפיעים מאוד על התוצאה והרבה פעמים אנשים חושבים שהם שומעים מגבר ואחרי זה משייכים לו תכונות של חום קור רוך וחמלה שבכלל לא נכון להקיש מתוך המערכת הכוללת את התכונות של המגבר עצמו.

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...