Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יריית הפתיחה - המערכת השניה יוצאת לדרך...

שימו לב! השרשור הזה בן 5432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 157
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אדי מפריע לי הפלואריטן הזה או איך שלא קוראים לקצף הזה,למה לא השתמשת באפוקסי פלסטלינה שהוא קל לעיצוב ונותן מראה יותר אסטטי?

סה"כ אין כמו לעשות לבד כל הכבוד בהחלט משקיע תמשיך ככה.

HU: CLARION 785 BI-AMP AMP:SUNDOWN SAX100.4C\SAE1200D COMP:HYBRID CLARUS 6C\ HYBRID L1PRO SUB: AA HAVOC 15

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי HU עם יציאה אופטית,אני לא מכניס לוויכוח או דיון(בבקשה אל תהרסו את הת'רד היפה הזה)

אבל ברעיון,ההבדל אמור להיות איכותי יותר? (כן או לא)

אדי הייתי מעוניין לשמוע מה באמת עומד מאוחרי זה שאתה מעוניין באופטי?

(דרך אגב יש לי אחד כזה HU DVD הכולל יציאה אופטית ע"ע JVC AVX 11)

אני שואל כי אני מניח שלBIT שלך יש כניסה אופטית אבל שאר הרכיבים כן יקבלו RCA אני צודק?

מנוע V6 בלי להתבייש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או קיי - נשאלו שלוש שאלות

1. האם יש חור בקיק פאנל?

2. למה לא השתמשתי באפוקסי פלסטלינה.

3. למה אופטי.

לגבי הקיק פאנל - יש חור בגודל של המגנט של המיד כי בכל אחד מהקיק - יש בליטה של חלק קטן מאוד של הקשת בערך של 1 ס"מ (קצת פחות) לתוך אזור הקיק. בטוויטרים יש רק חור בשביל שהחוט יוכל לעבור ועשיתי בחוט עצמו לולאת אבטוח (קשר) ככה שאי אפשר לתלוש בטעות את החיווט מהטוויטר.

לגבי אפוקסי פלסטלינה - מאוד יקר, טיובה אחת עולה משהו כמו 30 שקלים והיא מספיקה אולי רק בשביל לתפוס ולקבע את פסי האלומיניום - שממש לא היה לי בזה צורך.

לגבי האופטי -

1. למנוע ספיחת רעשים.

2. פחות המרות בדרך.

3. וזו הסיבה העיקרית - כאשר עובדים בטווח אופטי - לא אמור להיות גיין, כלומר יוצא סיגנל נקי ואז מה שקורה זה שלשליטה בווליום של הHU אין שום משמעות ובעצם כל השליטה מתבצעת מהביט 1 - זה גורם לזה שיש פחות משחקי התאמה בין הגיינים בין המכשירים. זה לפחות מה שקורה כאשר מחברים P9 לניט 1... זה גם לדעתי מונע אפשרות של נזק לאלמנטים בגלל כיול לא נכון בין הHU לפרוססור.

סעיף 3 זה לפי מה שאני יודע וחושב - לא בטוח עד כמה זה נכון, אבל זה נשמע הגיוני כי עד כמה שידוע לי - אור לא מעביר מתח... זה סיגנל נקי ולכן לגיין אין משמעות בטווח אופטי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסגרת של הטוויטר שלמה לחלוטין, על אחד מהם יש קצת הכתמה אבל הם תקינים לגמרי.

לגבי הגרילים - אלו הן הטבעות הראשונות שניסרתי עם הדרמל ולכן גם לא יצאו משהו כי צריך לדעת איך להשתמש במחוגה ואיך לייצב את הדרמל בזמן העבודה איתו.

אני מתכוון לעשות את הגרילים האלה מחדש עם חריטה שתיתן להם מראה קצת יותר מקצועי. כרגע - זה בתור עזרה ראשונה.

ואני חושב לעשות אותן מעץ בלסה שהוא ה-ר-ב-ה יותר קליל לעבודה מבחינת הניסור שלו.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה מצאת את ה"מחוגה" הזאת לדרמל? וכמה עלה?

אני כבר המון זמן משתמש בדרמל המקורי, לדעתי הוא חלש לעבודות כאלה. אחרי שרכשתי רוטור אמיתי אני מבין עד כמה הדרמל חלש.

:cry: !!SOLD!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לחתימה

HU: Alpine 9853R EQ: Audiobank EQ5 Speakers: MOREL TW:RN-cr101 MID:CDM54 MBas:Elate 6

Amp.tw: Sony XM-2025 Amp.mid+midbass: Kicker ZX650.4

Monoblock: JBL CS300.1 SUB: Infinity Kappa 12.1 Xvr: Audiocontrol 4XS

->

Alpine 9853 | Audiobank EQ5 |Morel Rn-cr101 |Morel cdm54 |Morel elite 6 | Sony Xm2025 | kicker ZX650.4 | JBL 300.1 | infinity Kappa 12.1 | AudioControl 4xs

נשאר לך מספיק מקום למערכת השניה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל זה הופך אותה ללא ברורה - אני אנסה אולי להדביק את הת'רדים של המערכות במקום וארשום ככותרת "זבל סיני" :-P

לגבי המחוגה לדרמל - בעקרון זה חלק מהערכה של הדרמל 400 - אבל בארץ ערכה כזאת עולה אלפייה טובה.

אז קניתי את הדרמל 300 שעולה 350 שקלים והזמנתי מחו"ל שני פריטים שאחת מהם היא המחוגה והשניה זה מוביל קידוח לחרסינות ועץ. החוגה עלתה 17 דולר והמוביל קידוח עלה 15 דולר - שלחתי למשרד בארה"ב והביאו לי לארץ חברה מהצוות שלי שבדיוק חזרו מקו ת"א ניו יורק.

לחוגה יש מחט שקובעת את הרדיוס מהלהב של הדרמל.

בעזרת המוביל קידוח אני השתמשתי בדרמל בתור טרימר (ראוטר קטן).

כן נכון, הוא משמעותית חלש מהראוטר - אבל נראה אותך חותך עיגול מושלם בקוטר של 2.8 ס"מ ועוד כשזה החלק הפנימי של טבעת שהשטח החיצוני שלה הוא 3.4 ס"מ... בהצלחה :-D

אם אתה עובד איתו לאט ובסבלנות - אין שום בעיה והוא גם מלכלך הרבה פחות ממחרטה.

כמו שכבר אמרתי - אני קונה בקפידה אחרי שעשיתי הרבה שיעורי בית - זה כולל גם את בחירת כלי העבודה, איך ואיפה לקנות אותם ולמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, שאפו.

מבקש קישור לראות מה זה מחוגת דרמל. מאד זקוק לצעצוע כזה.

וחוץ מזה, אני מקוה שמאד לא תאהב את ה 150.2 על הטויטרים, כדי שאני אוכל לקבל אותו :twisted:

המון בהצלחה, ושלא נגיע ליום שבת בלי תמונות!

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומק

אני אנסה למצוא לך מחר את הלינק בEBAY - לא זוכר כרגע את המספר פריט של זה - לא בעיה למצוא את זה אפרופו.

תנסה לרשום בEBAY

dremel circet cutter או משהו כזה...

ולגבי הZX הקטן והחביב - המתנת יום הולדת האחרונה שקיבלתי מהחברה שאני עובד בה היתה תלוש קניה אלקטרוני ב50 דולר באתר של אמאזון - אז הזמנתי את המגבר הזה ושלחתי אותו למשרד בניו ג'רזי... במקרה הייתי שם... :-D

אה - רומק - אם אתה רק רוצה לראות מה זה - תביט בתמונות של הסאב וופר... אתה תראה את הדרמל מחובר אליה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי\אלי,

בעניין הטוויטרים בקיקפנאל, ממש בימים אלו אני מתארגן על תרגום מאמר של סקוט שיסביר קצת יותר על נקודות חיתוך לטוויטר אבל ביינתים אנסה להסביר את השורה התחתונה.

אדי, אתה עם L4, יותר מסביר שתחתוך את המיד ב-6\7\8 בנקודת החיתוך הזאת אין שום השלכה על הבמה ו\או תמונה מצד הטוויטר, לכן קיקפנאל\קורות זה לא ממש משנה, בכל מקרה אדי בחירת הזווית נראית מעולה, בדיוק לפי ההמלצות, נראה שעשית שיעורי בית, כל הכבוד. :)

אלי, אתה עם L3, אם אתה מתכוון לחתוך את ה-Ring Radiator שלך בנקודת חיתוך נמוכה מ-5KHZ אתה חייב להשאיר אותו קרוב למיד ככל האפשר.

מקווה שעזרתי, דני. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר זמן רב כל כך של פיזור טיזרים כאלו ואחרים לאוויר הגיע הזמן באמת.

תתחדש איש יקר.

כל הכבוד על היוזמה ועל העבודה העצמית.

מבחינת הסאונד, התוצאה הסופית מסקרנת אותי בהחלט ואני מצפה לה מאד.

שמחתי לעזור :)

נ.ב.

החתימה שלך בגירסת סטס ברורה יותר ומסודרת יותר מהנוכחית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי,

בעקבות השיחה שלנו במפגש, חלפה בראשי המחשבה למקם את הטויטרים שלי בקיקים ולשמוע.

היתרון שיש לי קיקים מין המוכן (של הCDM זצל) כך שהכל יסתכם ב15 דקות עבודה.

אשמח לפרסם רשמים ואתה מוזמן לשמוע ולגבש דעה.

אלי

מה הטעם לשים טוויטרים בקיקים

שהמידים בקורות ?

הרעיון הוא וואן פויינט סורס, לא הרעיון שהם בקיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גורל,

ברצוני לנסות דבר מה חדש, יתכן והתוצאה תשביע את רצוני, עד שלא אנסה לא אדע

מה עוד שציינתי שיש לי כבר קיקים והעבודה תסתכם ב15 דק' בלבד, לא ילך אחזיר...

לדעתי בכל זאת שווה לנסות.

המטרה העיקרית היא מעבר לניסוי זה למשוך כמה שפחות תשומת לב, כשתראה כמה הם בולטים

תבין.

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...