Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יריית הפתיחה - המערכת השניה יוצאת לדרך...

שימו לב! השרשור הזה בן 5430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תוריד את שניהם לקיק אם זה המצב

כאילו ההגיון נוגד לחלוטין את מה שאתה הולך לעשות

אם משהו צריך להשאר למעלה - זה הטוויטר, שהתדרים שלו הם הכי כיווניים והכי ברור מאיפה הם באים.

אם אתה מחליט להוריד את הטוויטר המיד צריך לרדת גם, לדעתי

אחרת זה מישמש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 157
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה צודק בהחלט לגבי הבולטות -המוגזמת- של הקונסטרוקציה הענקית שהנחת על הדשבורד, שלא נדבר על הנפחים הבעייתים של הפודים לL3.

אני מבין את רצונך לבדוק אפשרויות שונות ומיקומים שונים, אך צריך גם להיות הגיון מאחרי הדברים. אין שום הגיון במיד מותקן בדש וטוויטר בקיק.

אם כבר - תוריד את הכל לקיק. תגזור קופון בדמות תשומת לב מופחתת בנוסף על ניצול טוב יותר של המיד המצוין שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחשבה לעשות זאת חלפה בראשי אבל הייתי מעונין לפני כן לשמוע קונפיגורציה

דומה, כלומר הבניה של אדי, לפני שאבנה קיקים חדשים מהיסוד:wink:.

בגלל זה הרעיון של מיקום כל האלמנטים בקיק מענין אותי אישית, חוץ מאשר קריאה בפורומים בחול לא נתקלתי

במישהו שיישם את זה בארץ, עד עכשיו.

כרגע זהו ניסיון בלבד שלא מצריך ממני כלום.

מבחינת מוגזמות לא הייתי אומר, מאז שראית אותה היא עברה הרבה שינוים והקטנות.

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יום מטורף - לא היתה לי דקה לכתוב כאן.

הרכב מתחיל היום בהתקנה ומחר אמור להיות מוכן - אני אהיה מסוגל לפרסם תמונות מתהליך ההתקנה כיוון שאני אהיה נוכח במקום מחר למהלך סיום ההתקנה.

עדכונים יבואו - רק שאני לא אשכח לקחת את הלפטופ היום איתי כשאני יוצא הביתה... :-P

תודה לכל מי שכתב עד עכשיו.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שלא שכחת לאוורר את הרמקולים לתוך תעלות הקיק :)

תן לרמקולים שבועיים שלושה להפתח, אתה תופתע מרמת השינוי שתהיה.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנבת לי את השאלה. :-D

מצפיה בתמונות נראה כי בנית פוד סגור היוצר תיבה למיד, דבר שאינו עולה בקנה אחד עם תכונת ודרישת ה infinite baffle של האלמנט.

איך עשית את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לא - הפוד לא סגור ובוקר טוב אליקו - איפה היית :-P

פשוט אין תמונה שמראה את הפתיחה של התחתית של הפוד.

המיד רואה את החלל שמאחורי הקיקפאנל.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן נכון, הוא משמעותית חלש מהראוטר - אבל נראה אותך חותך עיגול מושלם בקוטר של 2.8 ס"מ ועוד כשזה החלק הפנימי של טבעת שהשטח החיצוני שלה הוא 3.4 ס"מ... בהצלחה :-D

אם אתה עובד איתו לאט ובסבלנות - אין שום בעיה והוא גם מלכלך הרבה פחות ממחרטה.

.

אדי עם קצת רצון ויכולת אפשר להכין טבעות קטנות באמת חבל שלא הישקעת יותר בטבעות ובגרילים אבל בגדול סחתיין עליכום

אתה מרפד אולי גם דלתות וקורות:roll:

IMG_1114.jpg

::FEEL THE {XS} power::

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל,

ברגע שאתה לומד לקחת נגזרת, הכל אפשרי :-D

אבל אתה עדיין בטוח שאתה רוצה שא-נ-י ארפד לך את הדלתות?

הרכב שלך יראה מבחוץ מליון דולר אמצע טוקיו, אבל מבפנים חוב לאומי, דרום פקיסטן :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם אלי - הרכיבים של HAT הם הרכיבים שאני הרגשתי בהם את הפתיחה הכי הרבה מכל הציוד שהיה לי,

הקלארוס הגיעו אלי משומשים אחרי איתמר, שהיה עדין מידי ולא פתח אותם, הרגשתי ממש איך הם משתפרים מרגע לרגע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי... מה עושים עם זה?

עתיד - אני מניח שאתה כבר מבין את הכוון לא כוון שאני הולך אליו... נכון?

DSC_0181.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,

עדכונים ואחרי זה עוד תמונות.

המערכת הותקנה ע"י סאונדסטורם, שמעון קוסטיק בעצמו - אין מילים שאוכל לתאר את היחס החם ואת כמות ההשקעה והעבודה שנעשתה ברכב שלי בזמן קצר כל כך.

עבודה מקצועית, נקיה ויפה.

מה שהוסכם ביני לבין שמעון היה העברת חיווט לאורך כל הרכב, התקנת רמקולים בדלתות - התקנה סטנדרטית ללא בידוד וזהו.

המחיר נקבע ע"י שמעון והוא היה מחיר הוגן לכל הדיעות, המחיר - שמור במערכת ולא אתייחס לשאלות בנושא, רק אומר שהמחיר לא נקבע על-ידי אלא הוצע לי ע"י שמעון ולא התווכחתי אפילו פעם אחת.

בשעת לילה מאוחרת אני מקבל טלפון מסאונדסטורם, הייתי מופתע לגלות למען האמת את מידת המחויבות שלו לעמוד בלוח הזמנים שנקבע והסדנא שלו בימים אלו, עמוסה ברכבים, שלא הייתי מתנגד להיות הבעלים של כל אחד ואחד מהם...

שמעון חשף לעיניי משהו שלא הייתי מודע אליו - לHU המקורי של חברת הליסינג, אין יציאה למגברים... אופס!

כבר הוזמן HU חדש, בסיסי אבל סביר, אגלה פרטים בהמשך היות ועל הנגן MP3 רציתי להסתמך רק להשמעת MP3.

לאחר מכן גם התקשתי להפעיל הפעלה ראשונית של הביט 1 ובסוף, בעזרתו של דרור ושל לאון שהיו שם במהלך היום, גילינו שהספק כוח של הלפטופ שלי מקצר את הUSB וכאשר עבדנו על סוללה בלבד, הצלחנו להתחבר ולהפעיל את הביט 1 - הבעיה היתה בנייד.

רשמים של הפעלה ראשונה -

עשיתי כוונים בסיסיים בלבד של גיינים במגברים, ושל נקודות חיתוך בביט 1

בגלל שזה נגן MP3 - מתח הכניסה נמוך מידי גם ככה ולכן לא רציתי לפתוח יותר מידי גיין במגברים אבל אפשר להגיע לעוצמות מספקות, אבל - זה לא זה. צריך HU עם יציאות של HU... וזה יקרה שבוע הבא.

לבינתיים אני יכול לאמר דבר אחד - אליקו! תמסור לסקוט בוואלדה שהוא צדק - ONE SEATER CONFIGURATION!!!

חבל על הזמן - בלי כוונים - גם אני וגם אשתי בזמן שישבנו במושבים - הרגשנו במה ממורכזת.

זה מוזר קצת כי הנגן צריך לנגן איזה שיר או שניים עד שהתוצאה מתאזנת (לא יודע איך להסביר את זה) אבל כשזה קורה - בחלק גדול מהשירים, רבותיי - גובה הבמה היה תקין לחלוטין, היה פוקוס, מרכוז, הבדל מובהק בין ימין לשמאל אבל הפרדה בין הכלים קצת יותר קשה כי הסיגנל חלש מידי והאות קצת מלוכלכת - אבל - יש עומק...

כל זה - בלי כוונים, בלי סיגנל חזק מספיק ובלי גיינים נכונים במגברים.

לגבי הסאב - אני לא יודע... אני לא סגור על זה עדיין - אני יודע שהוא פועל, אבל אני פשוט לא מסוגל להבדיל בינו לבין המידבאסים - הרושם הוא שהוא כרגע בקושי בקושי עובד - אבל הוא משתלב בצורה יוצאת מן הכלל במערכת ואני צופה לדברים טובים מהסאב הזה.

חסרה לו עדיין המון נוכחות ואני צריך למצוא את הסיבה - אבל קודם כל אני חייב אות נכנסת חזקה מספיק לפני שאני בכלל זז...

אלי - אני מקווה שעד המפגש - המערכת תהיה יציבה ואתה תוכל להרגיש ולשמוע על מה אני מדבר.

אני רק אסכם ואומר - שאני בטוח, שאחרי כוונים נכונים ושימוש בHU חדש - התקנת קיק פאנלים היא דבר גאוני.

נחכה ונראה - גם צריך באמת לתת לרמקולים איזה שבועיים של עבודה עדינה לפני שאני נכנס בהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נאמר שזה ממש לא זה עדיין - אבל הבסיס קיים ונראה שמוכיח את עצמו - תהנו מהתמונות...

DSC_0182.JPG

DSC_0183.JPG

DSC_0184.JPG

DSC_0185.JPG

DSC_0186.JPG

DSC_0187.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למנהלי - הפורום - אני מתנצל על ההקפצות הרבות אבל שכחתי משהו חשוב -

אליקו, רוני - לאוד אנד קליר - ה-מ-ו-ן תודה, על הכל! על חברות, על השקעת מאמץ והליכה לקראתי.

צביקה - תודה על כל העזרה.

דרור ולאון - תודה רבה על הכל ואתם יודעים על מה אני מדבר.

לסאונדסטורם כבר אמרתי תודה...

אז שוב - תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...