Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יריית הפתיחה - המערכת השניה יוצאת לדרך...

שימו לב! השרשור הזה בן 5432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני מחכה בכיליון עיניים לשמוע, במיוחד עם כל האלמנטים בקיק פאנל

מעיון בפורומים בחול הדעות חלוקות, חידוש מרענן ששווה האזנה.

אלי

רציתי להיות "הראשון" אבל ויתרתי על הרעיון...(מיד וטוייטר בקיק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 157
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם אני מחכה בכליון עיניים לשמוע, החיווט כרגע בהתקנה, כמו שאמרתי הפעם, החלטתי משהו אחד לא לעשות לבד ונתתי את הרכב למתקין שאני בוטח בו, גם את זה אני אחשוף אם המתקין יהיה מעוניין להחשף. לא יכול להוסיף פרטים כרגע.

לגבי הBIT ONE וה701 - כמו שכבר אמרתי, לא קניתי אותו בגלל שרציתי לקנות מתחרה של מוצר היי אנד כזה או אחר, כן, הבנתי שה701 הוא לא מתמודד שקול לפרוססור הזה אלא צריך דווקא לכוון גבוה יותר... קניתי את הפרוססור הזה כי הוא היחידי שענה לי על כל הדרישות מכל אספקט אשר יהיה, בין אם מדובר במחיר, גמישות ויכולות וגודל פיסי וסוג ההתקנה - תאמינו לי, עשיתי את שיעורי הבית שלי טוב טוב...

לגבי הנושא של קיק-פאנל, אני מאוד פוחד להתאכזב מצד אחד ומצד שני אני מאוד מאמין בתיאוריה שכשאנחנו לא מביטים ברמקולים בשביל לנסות לזהות את המיקום שלהם, המוח שלנו כבר ימקם אותם איפה שהוא רוצה שהם יהיו - דני, אליקו - אני מאמין שאתם יודעים על מה אני מדבר.

או קיי - עכשיו נהיה קצת יותר רציניים... נגמר הטיזינג ואני פשוט אחשוף את כל העבודה שעשיתי בעצמי, כי כרגע הרכב בהתקנה עד יום שישי ורק אז אוכל להוסיף תמונות של לאחר התקנה ואולי בזמן ההתקנה אם יצא לי וכמובן רשמים של הפעלה ראשונית של המערכת לפני כוונים...

רבותיי - שרשור תמונות מאסיבי, סבלנות כי אחרי זה יגיעו ההסברים - נתחיל בסאב

DSC_0001.JPG

DSC_0002.JPG

DSC_0003.JPG

DSC_0004.JPG

DSC_0005.JPG

DSC_0007.JPG

DSC_0008.JPG

DSC_0141.JPG

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ונמשיך בסאב ובפלטת המגברים:

DSC_0142.JPG

DSC_0143.JPG

DSC_0180.JPG

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועכשיו נעבור לשרשור התמונות של הקיקפאנלים:

DSC_0139.JPG

DSC_0140.JPG

DSC_0144.JPG

DSC_0145.JPG

DSC_0146.JPG

DSC_0147.JPG

DSC_0148.JPG

DSC_0172.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ונמשיך בקיק פאנלים: תמתינו להסברים...

DSC_0173.JPG

DSC_0174.JPG

DSC_0175.JPG

DSC_0176.JPG

DSC_0177.JPG

DSC_0178.JPG

DSC_0179.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי,

בעקבות השיחה שלנו במפגש, חלפה בראשי המחשבה למקם את הטויטרים שלי בקיקים ולשמוע.

היתרון שיש לי קיקים מין המוכן (של הCDM זצל) כך שהכל יסתכם ב15 דקות עבודה.

אשמח לפרסם רשמים ואתה מוזמן לשמוע ולגבש דעה.

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או קיי -

כללי - מערכת שהולכת להיות מנוהלת ע"י HU סטנדרטי ביותר של קנווד שלא קורא MP3 אבל לביט 1 יש כניסת AUX אליה אני אחבר נגן MP3.

יותר מאוחר הכוונה שלי היא למצוא HU DVD אם יציאה אופטית באיכות סבירה - נראה אם בכלל יהיה צורך.

ההתקנה היא התקנת קיק פאנל, הסיבה העיקרית היא בעיקר בגלל שאני לא רוצה להתעסק בשום דבר מעל גובה הדלת - וגם כי אני סקרן לגבי עד כמה טוב יכולה להשמע התקנה כזו אם אני אכוון נכון...

נתחיל בסאב:

רכשתי מארה"ב סאב של AURA מדגם NS10 סדרה 5 ובניתי לו תיבה לפי המלצות יצרן בנפח פנימי של 15 ליטר מעץ MDF 19 מילימטר. עשיתי חורים מובילים והברגתי ברגים לתוך העץ (קרעתי את העור בכפות ידיים למי שזוכר בגלל שלא חשבתי לעשות קדח ראש - איזה דינגיל).

חרטתי עם הדרמל ביחד עם ראש חריטה שיש לו מעצור שוליים יפים - זה מה שראיתם בטיזר... ואח"כ שתי שכבות של שפכטל עץ על החיבורים, קצת שיוף (ממש קצת שיוף בגלל זה הצבע יצע מחוספס בחלק מהמקומות) ושכבה של פריימר צהוב, שלוש שכבות של שחור ושכבה של לקה - הכל צבע מט.

אני עוד לא בחרתי איזה גריל אני הולך לשים לסאב - אז לבינתיים, אני הולך לעגן אותו על פלטת המגברים וכמובן - להיות זהיר.

לגבי פלטת המגברים:

הכנתי פלטה לפי צורת המשטח של רצפת תא המטען, היא מתאימה בול - מעץ סנדוויץ משום שהוא קל יותר מMDF, הרכבתי שם את הקיקר 600.4 אם כי אני שוקל לשים את הZX במקום (להחליף במגברים בין הרכבים), את הJBLGTQ שיעבוד בגישורים על ההאבוקים בדלתות (אל תטעו המגבר הזה מפלצת כשהוא עובד בגישורים) והZX150.2 לטוויטרים - הכל מחובר לביט 1, כל החוטים מתחברים לחיבורי הברגה לניתוק מהיר של הפלטה אם אני ארצה להסיר אותה מכל סיבה שלא תהיה.

לפלטה הכנתי מכסה עליון שיהווה את הרצפה החדשה של תא המטען ועליו אני אניח את הבד של הרצפה. (לא יראו כלום במילים אחרות - רק סאב וגם הוא שחור משחור).

הקיק פאנלים -

קניתי מחבר פורום מאוד מוערך (תודה צביקה) קיק פאנלים חדשים (רכב ליסינג, רוצה לשמר חלקים מקוריים לשם החזרה לכשירות. בעזת הדרמל ומחוגה לדרמל שרואים בתמונה של הסאב גזרתי טבעות אפשר לאמר מושלמות (לפחות לטוויטרים ולמידים) מMDF וגם הכנתי טבעות "קצת" פחות מושלמות (בכל מקרה אצטרך להכין את אלו מחדש) בשביל שיהיו גרילים לL4.

לקחתי פסי אלומניום, דבק חם, קיבעתי את הטבעות בעזרת הפסים לקיקפאנלים לאחר שלקחתי זוויות, עם דבק חם.

שמתי את הקיק פאנלים לתוך נייר אלומיניום והקצפתי אותם בפוליאוריטן - לאחר הייבוש, בעזרת סכין יפני, חתכתי עודפים וגילפתי עד שקיבלתי צורה של פוד.

שלב הפיבר - יצקתי שלוש שכבות יפות של צ'ופ מאט (בד פיבר) וחתכתי בעזרת דיסק חיתוך עם הדרמל את העודפים.

שתי שכבות של חומר פחחים - הראשונה BONDO והשניה סיקנס.

שיופים, צביעה בשחור.

ואז הגיע שלב התפירה - גזרתי לפי נגזרות של צורות הפודים את הבד (בד לבד שחור עם שלוש מילימטר ספוג כי אני פשוט הייתי חייב לפצות על חוסר הגימור של חומר הפחחים ואכן - זה פיצה לגמרי)

מצאתי את עצמי יושב מול הטלווייה בסלון, תופר כמו זקנה עם ספל תה ועוגייה בזמן שאני רואה את אשתי יוצאת לחדר כושר! קטע הזוי... :lol:

סה"כ - לעבודת ריפוד ראשונה ועצמאית לחלוטין שלי - לא רע... לפחוד פוד אחד יצא באמת, לא רע.

אבל גם השני - לא מציק לי יותר מידי.

בדקתי לאחר פתיחת חורים ושיוף אחרון שהרמקולים נכנסים נכון למקומות שלהם, עשיתי חורים מסביב לכל הפוד ופשוט שרכתי את הכיסויים שתפרתי לפוד במקום להדביק אותם - דווקא מוצא חן בעיניי...

כרגע הרכב בהתקנה - אני מקווה שהכל יעבור בשלום שאין הפתעות בדרך - וזהו, נדווח בעוד יומיים על הפעלה ראשונית - לבינתיים

שאלות יתקבלו בברכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב אדי,

ניראה מעולה, ומי כמוני מבין אותך ומצפה לשמוע בדיוק כמוך...

מכיר את הזמן וההשקעה. תתחדש ותהנה מכל רגע!!!

כן ירבו

רוני נ.

AUDI A3 2.0t FSI DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה,

לגבי בידוד, יש דברים שאני פשוט לא מוכן לעשות ברכב ליסינג, בייחוד כשהוא נמצא אצלי לעוד שנתיים או קצת פחות.

אחרי ההתקנה של המערכת הזו אני מתכוון לנוח קצת מכל הנושא ולהנות משתי המערכות כפי שהן.

חודש הבא אני בודק את כל נושא זיהום האוויר ברכב הפרטי שלי ואז אני אחליט סוף סוף אם אני נשאר איתו כמה שנים נוספות או מוכר אותו.

המשמעות של מכירה תהיה רכב חדש עם התקנה חדשה - אבל אני מכוון לכוון ג'ימני... (וזו תהיה מערכת מאוד מעניינת אם אני כן אלך בכוון).

המשמעות של השארות עם הרכב הזה תהיה קוסמטיקה נוספת אבל הפעם משהו רציני יותר מבחינת הבניות - וכן, זה יהיה הכל עבודה עצמית אבל אני סוף סוף אוכל לעבוד על רמת גימור גבוהה בגלל שיהיה לי את כל הזמן שבעולם היות וזה רכב שני... :-D

נושא התקציב הוא מאוד כאוב אצלי - לא שיש לי בעיית שכר אבל יש לי עוד תחביבים ועוד דברים שאני צריך להשקיע בהם, רק עכשיו למען האמת יצאתי מכל הנושא של הכניסה לדירה, צריך גם לחסוך קצת, רוצים לעשות טיול בחו"ל אולי יבוא לנו איזה במבינו סוף סוף - מי יודע...

אז, אני נאלץ לקנות חכם ולכן כל דבר אצלי דורש שיעורי בית רבים, בניית תקציב ומציאת מוצר מתאים, למזלי יש לי הרבה חברים טובים בתחום, לעשות פשרות על חלק מהדברים ולעשות את המקסימום ממה שיש לי - ואני מאמין שאני מצליח לעשות את זה לא רע בכלל...

בסוף - כשהמערכת תותקן ותעבוד - אני אתן פה כמה פידבקים חיובים לאנשי מפתח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יופי אדי חברי היקר

תענוג לראות

עבודה מדהימה

מחכה לשמוע

יש לי הרגשה שהפרוססור הזה יעשה עבודת קודש :-D

תתחדש!

Sound Monitor DTA-500X + CDT-450X

Audison THESIS HV VENTI @ High-End Custom X-over

Audison THESIS THX3 @ Audison THESIS Sax & Voce & Violino

Audison THESIS Uno @ 2X Audison THESIS Basso

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני :-P

סטס - אני יכול לנהוג רק ברכב אחד בו זמנית :-D

ויש לי בעיה רצינית עם החתימה לבינתיים... :lol: נחשוב על משהו.

יוווו לאון - רק עכשיו ראיתי את התגובה שלך - כן, משהו אומר לי שאתה צודק... בסוף היום לא היה לי זמן פנוי בעבודה. לא נורא, קפה בהזדמנות הקרובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...