Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יריית הפתיחה - המערכת השניה יוצאת לדרך...

שימו לב! השרשור הזה בן 5402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום המשכתי את הבניה של הריצפה כפולה אצלי ברכב,

כמעט סיימתי אותה.

רק שאצלי מדובר בריצפה כפולה שעולה עם צירים, כי רציתי מקסימום נוחות בשליפת הספייר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 157
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זו בדיוק הבעיה\בעיות שלי ואצלי.

1. אני חסר סבלנות לדברים מסויימים - כמו שלב הגימור למשל...

2. אני הרמתי מערכת סה"כ לא זולה בזמן מאוד קצר עם תקציב מאוד מוגבל בגלל אילוצי חיים ואילוצים כלכליים.

אז הדברים שוויתרתי עליהם הם באמת צירים ובידוד לדלתות ואולי גם בחרתי להשתמש בהגברה קיימת שהיא סה"כ הגברה נאה אבל זה כמעט כמו לצאת למלחמה עם רובי מסמרים.

ופשוט רציתי להרכיב את המערכת כמה שיותר מהר כי גם ככה יש לי קצת פחות משנתיים להנות ממנה, אז להתחיל עכשיו עם בניה קפדנית של רצפה כפולה ושל גימורים סופניים - הייתי צריך לחתוך איפשהו.

אני רק מקווה שאם יהיה פאנצ'ר - אז אני אהיה נוכח וזה לא יקרה לאשתי או משהו כזה, כי היא באמת לא תסתדר עם זה.

והמערכת הזאת לעומת המערכת השניה, נראית בסדר גמור סה"כ (בעצם כמעט לא רואים שום דבר...)

תעלה תמונות עתיד - כיף לראות, וראבאק - מתי אני מקבל אצלך השמעה?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון קטן...

גורל (עתיד) - צדקת לגבי זה שהמידבאסים היו פתוחים מידי לעומת המידים.

איכשהוא לא חשבתי שכל עוד שאין לי עיוות במידבאסים הם עדיין יהיו זקוקים לריסון, בייחוד בגלל שאין בידוד בדלתות.

החלשתי אותם דרך הפרוססור - בצורה משמעותית לעומת המידים - עד שזה נשמע לי טוב.

העליתי קצת את הטוויטר השמאלי בעצתו של אליקו - אני עדיין לא מרגיש הבדל משמעותי אבל אכן, הבמה זזה קצת יותר שמאלה בגבוהים, המיד - תמיד ממורכז היטב.

פתחתי את הווליום הכללי של הביט 1 בעוד 3 DB - אחרי שעשיתי כיווני קליפינג והורדתי גם עוד קצת מהמידים.

והמערכת עכשיו נשמעת פשוט פנטסטי - יש ווליום! יש סאונד כמעט נקי (בידוד, בידוד) ואני ממש נהנה ממנה.

הסאב הקטן הזה חמוד - נראה, אולי יהיה לו אח תאום. (בשבילי לפחות, זה מספיק טוב).

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום המשכתי את הבניה של הריצפה כפולה אצלי ברכב,

כמעט סיימתי אותה.

רק שאצלי מדובר בריצפה כפולה שעולה עם צירים, כי רציתי מקסימום נוחות בשליפת הספייר

אם זה כפול אז זה לא כבד מדי ? אפשר להרים את זה ?

A simple prop to occupy my time

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי על המשקל כי ראיתי שיש לך הרבה דברים וגם מגבר של PG200.4 , ואני הבאתי כזה מגבר חדש מאיבי לפני שנתיים,

וזכרתי שהוא מאוד כבד כי המשלוח עלה המון, אני חושב שקרוב ל9 קילו (עם הקופסה) וגם אתה מרוצה ממנו ? כי אמרו לי שהוא טוב ובגלל זה קניתי, אבל אני אף פעם לא התקנתי אותו .

A simple prop to occupy my time

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מגבר מעולה, אני מאוד מאוד אוהב אותו, מאוד ליניארי.

עם סאונד מאוד חם ועשיר

אני כלכך אוהב אותו. עד כדי שבחודש הקרוב אני מביא עוד מגבר קסנון 2.100 ומחליף את הג'נסיס סטריאו 60 באחד כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...