Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השחרת חלונות באיזור ירושלים [כ"ע]

שימו לב! השרשור הזה בן 5639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לשים במאזדה 323 שנת 2002 חלונות שחורים באחורה...

איפה אפשר לקנות נייר איכותי באיזור ירושלים או אם מישהו מכיר בנאדם שעושה את העבודה כולל נייר במחיר נורמלי תשאירו פה שם.

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל הום סנטר/ אוטו דיפו /אייס, מוכרים מדבקות השחרה לחלונות.

(אין צורך לעשות השוואת מחירים המוצרים דומים והמחירים שווים).

פשוט כנס לחאחת מהרשות ורכוש לך גליל.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אח שלי,תנסה לבדוק אופציה לשים הדבקת סיליקון,זה אולי טיפה יותר יקר אבל הרבה יותר משתלם מהנייר הרגיל שנמצא אצל רשתות השיווק הידועות.גם בסיליקון יש אפשרות לקבוע באחוזים את רמת ההשחרה.

אני ממליץ בחום.

הונדה מציתה את הדמיון.:onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אח שלי,תנסה לבדוק אופציה לשים הדבקת סיליקון,זה אולי טיפה יותר יקר אבל הרבה יותר משתלם מהנייר הרגיל שנמצא אצל רשתות השיווק הידועות.גם בסיליקון יש אפשרות לקבוע באחוזים את רמת ההשחרה.

אני ממליץ בחום.

אפשר עוד מידע?

מקומות שעושים את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה,

אני מעוניין לעשות חלונות שחורים באוטו אבל ברמה גבוהה, ולא סתם הדבקה.

אני לא כל כך מבין בזה לכן אשמח שתעזרו לי.

כמובן, כאשר אני אצטרך להוריד את זה לא תיהיה שום בעיה ויהיה ניתן להוריד בקלות.

תודה מראש,

עמיטל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואדי ג'וז:-) כל אחד מחנויות האביזרים יעשה לך את זה אם אני לא טועה הכי טוב שם בתחום הוא יונס לגביי המחירים אני לא זוכר אבל בטוח זול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...