Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יוחלפו מחר.(לדים אולי גם יורדו)

Guest TALOR
שימו לב! השרשור הזה בן 7841 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברה מחר יוחלפו הבלמים של ה-XSI.הלכתי היום למוסך הדקל בהרצליה. שאלתי אותם על החלפת צלחות ורפידות,והם ענו לי שזה יעלה 600 שקל לפני מע"מ.

השאלה שלי היא- איזה עוד מוסך כדי לבדוק(לגבי הסכום)?

והאם מישהו יודע האם אלה באמת המחירים?

ומחר אני הולך לפירוקית כדי להביא שפריצרים שחורים שיחליפו את הלדים המכוערים שיש לי מקדימה.

תאחלו לי בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1 אם אתה הולך ל"דקל" , דבר רק עם אביב.

2 תנסה להשיג צלחות תחליפיות של "ברמבו" ב"המדביק". גם ככה מה שישימו לך על האוטו זה ברמבו (או ואלאו) ויקחו לך על זה 30 אחוז יותר.

3 אחלה הזדמנות להוציא 500 שקל ולקנות מפירוק סט קליפרים ,צלחות ורפידות של ברלינגו. יותר זול מסט דיסקים מקוריים,עוצר הרבה יותר טוב ויחזיק לפחות חצי שנה.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר, רעיון טוב :!:

אולי אני גם אלך לכיוון הזה...

מחר אני הולך לפירוקית כדי להביא שפריצרים שחורים שיחליפו את הלדים המכוערים שיש לי מקדימה.

טלאור, תודה לאל :!:

שיהיה במזל :wink:

106 ערסיות עושות לי רע בנשמה... :x

האמת כל אוטו ערסי עושה לי את אותה בחילה.

לא קדחו לך בפח של מכסה המנוע כאשר התקינו :?:

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת נראה שהחור שם גדול.

אבל יש גם שפריצרים גדולים. של 106 לא יתאימו כי זה באמת קטן.אבל היסתכלתי מעט ויש כמה סוגי מכוניות עם שפריצרים גדולים.

נקווה שיהיה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 תנסה להשיג צלחות תחליפיות של "ברמבו" ב"המדביק". גם ככה מה שישימו לך על האוטו זה ברמבו (או ואלאו) ויקחו לך על זה 30 אחוז יותר.

3 אחלה הזדמנות להוציא 500 שקל ולקנות מפירוק סט קליפרים ,צלחות ורפידות של ברלינגו. יותר זול מסט דיסקים מקוריים,עוצר הרבה יותר טוב ויחזיק לפחות חצי שנה.

תומר - אתה לא מקורי.

אפילו האיטלקים הבינו שאפשר לשים מערכות בלימה של מכוניות מסחריות למכוניות ספורטיביות - מסתבר שהבלמים הקדמיים באלפא 145 תלתן נלקחו היישר מ..... מולטיפלה! :D

והבלמים האחוריים שלי זהים לבלמים קדמיים של פונטו ספייס. :oops:

טוב. עכשיו רק צריך לשתול מנוע קמינס של פול טריילר, ולראות איך זה נוסע (אולי אני אחסוך קצת על הסולר! :shock: )

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קחו בחשבון כמה דברים

1. הקאליפרים מפירוק, רצוי לפני ההתקנה להעבירם שיפוץ לפני ההתקנה, החלפה של גומיות ואטמים מומלצות, אתם לא יודעים כמה זמן ובאילו תנאים הקאליפרים שכבו להם בפירוקיה

2. לרכוש דיסקים ורפידות ח-ד-ש-י-ם לא לחסוך כסף ולהשתמש בדיסקים ורפידות מפירוק, לי יש נסיון טוב עם דיסקים סולידיים של ברמבו ורפידות של פרודו. ברמבו בזול אפשר להשיג אצל ה"מדביק" רצוי לגשת עם רפידה לדוגמא או שרטוט יש 3 סוגים שונים

3. לרענן את נוזל הבלימה במערכת.

4. אם רוצים להיות צדיקים להחליף את צינורות הבלימה למסוככים, זה לא יקר

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי תומר וכל השאר,

ראני גם השבוע הולך לעשות את אותו טיפול לאלפא, רציתי לדעת עם גם אני יכול ל"שפר" את הבלמים בכך שאני אחליף לבלמים של מסחרית?.. (יש לי אלפאסוד), ד"א מאיפה אני יכול לקנות דיסקים ורפידות בשביל המכונית הזאת? (חדשים..*

:p

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר גבר, איפה זה "המדביק"?

והאם מוסך הדקל בהרצליה יסכים לשים לי צלחות שאני מביא?

אם היה לי עוד 650 שקל פנויים אז היתי שם ברקסים של ברלינגו,אבל אין לי ......(חפיף).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7841 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...