Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה סדרתית בציפוי קורה A - לכל בעלי הפביות/רומסטרים

menir1
שימו לב! השרשור הזה בן 5706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה יכול לדעת בערך את תאריך הייצור של המכונית ע"י הסתכלות על הצמיגים. ליד הסימול DOT מצויין מספר השבוע והשנה. קח מספר שבועות קדימה וזה בערך תאריך הרכבת המכונית.

רשום על הצמיגים 0308. זה תאריך ייצור הצמיג, לא הרכב לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רשום על הצמיגים 0308. זה תאריך ייצור הצמיג, לא הרכב לא?

כלומר הצמיגים של הרכב שלך יוצרו בשבוע השלישי ב-2008 (סוף ינואר). סביר להניח שהרכב הורכב עד סוף פברואר.

הרכב שלך "קשיש" מהרכב שלי בערך בחודש וחצי/חודשיים.

Subaru BRZ 2.4 6MT | Toyota Avensis 2.0 AT | Citroen C4 SX 1.6 AT 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב שלי מורכבים צמיגים שיוצרו בשבוע ה-10 של 2008 (תחילת מרץ). בבירור בסוכנות נמסר לי שהרכב שלי הגיע לארץ ב-24/04. כלומר, הוא יוצר לכל היותר בסוף מרץ או תחילת אפריל.

בעקרון מפעלי ייצור/הרכבה לא עובדים עם רמות מלאי גבוהות מדי מפני שזה יקר ולא יעיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה?? :shock:

שוב ללכת למוסך?? :cry:

מה זה בכלל הגומי הזה?

מישהו יכול לצלם לי מה אמור (עוד) לההרס לי באוטו??

התמונות בלינק ההוא לא נפתחות לי, ובינתיים (טפו טפו טפו) אין לי מושג על מה מדברים.

וכן, השריקה הזאת כשהחלונות האחוריים פתוחים בהחלט מוזרה, דיי מצחיקה, נשמעת כמו הבובות שהיו תולים פעם על השמשות והיו מזמזמות כאלה.

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נטלי, נראה לי שאת צריכה לשנות את החתימה שלך לזה:

NTL83+פאביה :evil: שווה 5 ביקורים חודשיים במוסך :twisted:, 20 תקלות עד עכשיו :x, 40 תשלומים על כל התיקונים !:oops:

:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה?? :shock:

שוב ללכת למוסך?? :cry:

מה זה בכלל הגומי הזה?

מישהו יכול לצלם לי מה אמור (עוד) לההרס לי באוטו??

התמונות בלינק ההוא לא נפתחות לי, ובינתיים (טפו טפו טפו) אין לי מושג על מה מדברים.

וכן, השריקה הזאת כשהחלונות האחוריים פתוחים בהחלט מוזרה, דיי מצחיקה, נשמעת כמו הבובות שהיו תולים פעם על השמשות והיו מזמזמות כאלה.

את לא צריכה לגשת למוסך בשביל זה, אם יקרה משהו אז בטיפול כבר יסדרו את זה, ככה אני אפעל בכל אופן.

מדובר על הגומי השחור בתחתית החלק השחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הגומי נפל בשני הצדדים והוזמן חדש. אמרו לך תוך כמה זמן זה יגיע?

תוכל אולי לפרט מה הזמינו? האם רק את הגומי או את כל הכיסוי השחור?

כמו כן, באיזה מוסך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמינו את כול השחור ובמוסך בחדרה. אבל לוקח לזה מלא זמן להגיע, שחכתי למה אבל מחר אני יתקשר שוב פעם לבדוק מתי מגיע.

ותגידו השבוע הגעתי ל10,000 קילומטר אני צריך לעשות טיפול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...