Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט שיפוץ סובארו של לירוי

לירוי1
שימו לב! השרשור הזה בן 2681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 241
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ואני כבר חשבתי חצי אדום וחצי ירוק מענין לא

הרכבים שלי שברולט c10 1964

רנו 17 TS מודל 1974

אולדסמוביל קטלאס סופריים 3800v6 1987

הונדה סיווק ומזדה 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקופה הכי יפה בארץ (עדיין) היא זאת שהייתה שלי פעם.

מישהו נתקל בה, אגב? מתגלגלת באיזור חיפה.

עד שלא נראה תמונות לא נאמין לך. לגבי הדשבורד אני מזמין שטיח שמותאם בדיוק .

עכשיו פירקתי את הפסי קישוט מהדלתות של התורמת גם כן שיטה צריך לפרק את החלק הפנימי וללחוץ על הקליפסים ושמשהו מהצד השני ימשוך את הפס.

עכשיו בתורמת יש עדין את הנילון שנצא מאחורי הדיפון כדי להעביר אותו הוא שלם ובמצב טוב. מה תפקידו בכלל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה תפקידו???

יש לו את התפקיד הכי חשוב בכל האוטו שלך, תפקיד חשוב שיכול להציל אותך מהתקפת לב!!

הוא מונע כניסת מים לרכב, אם תשים לב כשאתה פותח את הדלת (לא משנה נהג או נוסע ) תסתכל תחלקה התחתון אתה תראה את הגומיה שעוטפת את החלק התחתון של הדלת, ואתה תראה בפח שבדלת חור קטן, (כדאי מאוד שהוא לא יהיה סתום).

המים נכנסים למעשה לתוך הדלת (אין אטימה בין הפח לחלון) אבל הניילון שומר על הדיפון ועל השטיח של הרכב ממים, ואז המים יוצאים דרך פתח הניקוז שבדלת.

אצלי המתקין החאפר שהתקים את הרמקולים בדלתות, לא מספיק שקרע את הקליפסים שיושבים על העץ של הדיפון , ותופסים אותו לדלת, (שאח"כ הייתי צריך להשקיע שעות בהדבקה שלהם מבלי לפרק אותם מהמקום ומבלי לפרק את הדיפון כלל)

גם חתך את הריפוד של הדלת עם סכין יפנית , כדי להתאים את הרמקול . וגם פצע את הניילון, ואני לתומי לא מבין מאיפה נכנסים מים? למה לעזאזל השטיח ספוג מים???? עד שפירקתי את הרמקול והצצתי מאחורי הדיפון וראיתי קרע בניילון, כמובן שהקרע הודבק עם סיליקון.

מסקנה מכל הסיפור, תרכיב ניילון שיהיה ש-ל-ם ללא חורים אם כבר הדיפון בחוץ תנקה את הדלת מבפנים ובדוק שיש מעבר חופשי לחור הניקוז , זה יותר חשוב מכל העבודה שהשקעת על הרכב כי די בכך שהוא יהיה סתום שיתחילו לך נזילות מים לרכב, וחלודות.

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו חזרתי מהצבעי שעדין לא סיים .היום האוטו כבר נצבע ברקע וכבר רואים איך האוטו יראה .היום פשוט התאהבתי באוטו מחדש וזה לא קרה לי בשום אוטו חוץ מהפיאט 500 .

כמה שכבות של לכה צרכים לעשות?

מה שנמצא בקופסא זה התוספת שהחלטתי ברגע האחרון(זה לא בדיקת זרע שלי)

DSCF4459.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תתחדש! הסובארו נראת טוב :-)

סובארו-SVX שחורה 94' ,סובארו SVX לבן פנינה 92', סובארו XT טורבו שחורה 86', סובארו XT טורבו בורדו 86', סובארו XT טורבו לבנה 86'

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...