Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עמיקם קצת רחוק מאשקלון זה ליד בינימינה.

אולי אתה מתכוון למבקיעים ?

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

נו בטח, אחד מהביברים של סנו שוב בא לתיקון או להכנה לטסט אצל פאנוס! :wink::twisted:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי מכיר מאק "סוס" משנות ה-90, בצבע כחול, שגם "קורא לעצמו" - "נץ הכחול", זה מה שכתוב עליו? כי ראיתי אותו היום, אף פעם לא ראיתי בארץ את הדגם הזה עם הקבינה הגדולה, עם סליפר! זה לא סופרליינר, זה אחד עם האף הצר יותר, אני חושב שיותר חדש...:roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי מכיר מאק "סוס" משנות ה-90, בצבע כחול, שגם "קורא לעצמו" - "נץ הכחול", זה מה שכתוב עליו? כי ראיתי אותו היום, אף פעם לא ראיתי בארץ את הדגם הזה עם הקבינה הגדולה, עם סליפר! זה לא סופרליינר, זה אחד עם האף הצר יותר, אני חושב שיותר חדש...:roll:

זה הקרנף הכחול עד כמה שידוע לי

הנה תמונה שלו שצילמתי באמצע שנת 2007

resizeddsc06761.jpg

יש כזה גם בצבע לבן פחות יפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהוא אכן "הקרנף" חצי-מחוק, ראיתי אותו מרחוק... אכן, זה האוטו!:twisted:8) ולא, לתנובה היו (ועדיין ישנם לדעתי) לא בדיוק כאלה, אלא עם הקבינה הבודדה, ללא תא שינה, וזה מה שמשך את צומת לבי במשאית הספציפית הזו! מעניין, מה הסיפור, ואם יש עוד כאלה עם תאיי שינה- כאמור, אני ראיתי רק בלי! הלבן גם עם? ומאיזו שנה הדגם הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנה משאית של איצ'ה,

המשאית הכי מוארת בכל הארץ.

בכל פעם שאני נוסע מולה אני יכול לזהותה מרחוק.

האם יש לה מערכת חשמל שונה מכל משאית אחרת?

אולי אלטרנטור כפול או משהוא ?

לפי כמות המנורות נראה כי יש לו מצבר נוסף עבור כל המנורות הללו.

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי מזמן בזכרון יעקב משאית ענקית ( בצבע לבן אם אני לא טועה ) מפוצצת בניקלים ומלא מנורות

יש למישהו פרטים לגביה ?

HU - Pioneer AVH-X 2500BT , Front - Morel Tempo Ultra 6 , Amp - Celestra FA475X, Sub - Hertz Energy ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהוא אכן "הקרנף" חצי-מחוק, ראיתי אותו מרחוק... אכן, זה האוטו!:twisted:8) ולא, לתנובה היו (ועדיין ישנם לדעתי) לא בדיוק כאלה, אלא עם הקבינה הבודדה, ללא תא שינה, וזה מה שמשך את צומת לבי במשאית הספציפית הזו! מעניין, מה הסיפור, ואם יש עוד כאלה עם תאיי שינה- כאמור, אני ראיתי רק בלי! הלבן גם עם? ומאיזו שנה הדגם הזה?

לקיבוץ שלי היו בשותפות עם הנהג ( שנפטר לדעתי ) שניים או שלוש מקים עם תאי שינה .

הראשונה היית שחורה , מסוף שנות השמונים לדעתי .

הייתה כחולה שהשם קרנף כחול מתחבר לי איתה מאוד , אבל נראה לי שהייתה יותר חדשה מזו שבתמונה.

אני חושב שבינהן היית אחת כמו בתמונה , אבל יכול להיות שפשוט עבדה אצלינו עוד משאית .

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר חדשה מזו, שבתמונה- לא נראה לי, כי זה הדגם האחרון של מאק, שאני מכיר, בטח בארץ... ואיפה הן עכשיו- אתה לא יודע?

אני מחפש סוס עם תא שינה, העדפה הראשונה (והעיקרית)- פרייטליינר, אחריו בא סופרליינר (שאין בכלל כבר עם תאיי שינה בארץ), T800, מאק MH, וגם המאק כזה, כמו הכרנף הזה יכול לעניין אותי... הכל תאורטי, כמובן, כי או שאין רכבים כבר, או שרוצים עליהם מחירים, שאיני יכול להרשות לעצמי כרגע...

ישנה משאית של איצ'ה,

המשאית הכי מוארת בכל הארץ.

בכל פעם שאני נוסע מולה אני יכול לזהותה מרחוק.

האם יש לה מערכת חשמל שונה מכל משאית אחרת?

אולי אלטרנטור כפול או משהוא ?

לפי כמות המנורות נראה כי יש לו מצבר נוסף עבור כל המנורות הללו.

ירון מאיר

הנוריות הקטנות האלה, אפילו שיש אותן הרבה- לא עד כדי כך צרכן רציני, במיוחד כשהאוטו מונע כל הזמן שעובדות, ונוסע. לא חושב, שהוא צריך משהו מיוחד בשבילן. ישנן עוד הרבה משאיות, ששמו כמות רצינית של הנוריות, כולל משאיות קטנות יחסית. כמובן, ששל איצ'א הכי מרשימה!:twisted: עם כל היופי שבזה- אני לא חושב, שאני הייתי עושה כ"כ הרבה חורים בשביל לשים נוריות, אחר-כך זה יעלה ביוקר, כל החורים האלה בפח... אלא אם כל הקבינה מפיבר, למרות, שגם אז הייתי מפחד לחורר יותר מדי...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב הראתי את התמונה לחבר מהקיבוץ, הוא אומר שזאת הייתה שלנו ( זאת שבתמונה )

ושהשחורה הייתה מחברה אחרת אוטו משהו .... אוטוקאר אולי, הוא אומר שהיא נמכרה אחרי יותר ממליון ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש סוס עם תא שינה, העדפה הראשונה (והעיקרית)- פרייטליינר, אחריו בא סופרליינר (שאין בכלל כבר עם תאיי שינה בארץ), T800, מאק MH, וגם המאק כזה, כמו הכרנף הזה יכול לעניין אותי... הכל תאורטי, כמובן, כי או שאין רכבים כבר, או שרוצים עליהם מחירים, שאיני יכול להרשות לעצמי כרגע...

Genadi, if I am allowed a stupid question (or not so stupid, I hope) is there any Ministry of Transport regulation that says you cannot assemble a sleeper on a semi even if this was not an original fitment? Even if you need to fill up forms and pay them something, will it not make sense to get a truck without one and buy a used sleeper (even in Israel you can find such things) and assemble it later? By the way, I know you don't like them, but pricewise, the cheapest option you are looking at is the Mack R600. Parts for them are still available in the US for reasonable prices, they are simple and reliable once you got all the bugs sorted and R600 also has an important Israeli history (assembled here). A sleeper may not be original (I think only a few Army Glasfibre front R600s had them) but will get you the "look" for a lot less than a CH (the Blue Rino) or a Freightliner. The last ones are still used in everyday work and the owners will want good price for them... Just a thought. All the best, T

נשלח מתא טלפון ציבורי ע"י יונת דואר ובעבר גם מתורן של אניה על ידי שחף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי מזמן בזכרון יעקב משאית ענקית ( בצבע לבן אם אני לא טועה ) מפוצצת בניקלים ומלא מנורות

יש למישהו פרטים לגביה ?

Shmulik Valency's show T800 Kenworth. He uses it like a private car (yes) - it's well known amongst the heavy transaport freaks in Israel. T

T800_Valency.jpg

T800_Valency2.jpg

נשלח מתא טלפון ציבורי ע"י יונת דואר ובעבר גם מתורן של אניה על ידי שחף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...