Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

R600 היתה בעבר בבעלות המניע כיום שייכת לדב רימון יהודי חביב כבן 80 שעובד עליה בתוך תחום אשדוד בלבד.

מותר לו בכלל לנהוג על כלי כזה בגילו? (ברצינות, לא בציניות) :shock:

ואם כן.. אני מוריד בפניו את הכובע! זה חתיכת מאמץ פיזי לנהוג על דבר כזה

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

גנדי אתה מדבר על משה כזה ?

http://www.tucarro.com.co/Ford-Ford-9000/TCA-vze-609.html

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, בהחלט! רק שהדגם הזה ששמת יותר חדש, משנות ה-90, שאני אוהב אפילו יותר, אבל בוודאות לא היה ולא יהיה בארץ- אבל זה הרעיון!8)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנאדי, איזה מנוע יש ב9000 ? ומאיזה תוצרת?

ומה לעזאזל הדברים האלו שמחוברים למרכז הגלגלים?? (יש את זה גם במוביליות של תעבורה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנועים יכולים להיות כמה סוגים והספקים, בדיוק כמו לכל משאית- הרי, הן פחות או יותר "לגו", שנבנה מחלקים ה"סטנדרטיים", בהתאם לצורך/יעד של האוטו!

מה שיש על הגלגלים- מערכת בקרת לחץ הצמיגים, שמורכבת גם בחלק נכבד מרכבים הצבאיים, אבל שם היא מוסתרת, מסיבות המובנות- וכאן כשאין צורך להגן עליה מפני פגיעת הכדורים- מרשים לעצמם לשים אותה גלוי בחוץ, אני מניח, שמטעמי החסכון!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, למדתי משהו חדש... תמיד חשבתי שזה כמו טכומטר מתקדם או משהו :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועכשיו, אחרי שלמדת- תמצא לי אחד כזה!:wink::twisted::-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה למומחים: לאחרונה מישהו סיפר לי, שראה איפשהו עומד "סוס" פורד 9000, עם תא שינה! עכשיו, העניין הוא, שמשיחות עם וותיקי הענף- האוטו הזה לא היה צריך להיות בארץ! לעומת זאת, מי שראה אותו- טוען, ואני גם מאמין לו, שהיו לפחות 2 כאלה בארץ בזמנו!

מה אתם אומרים, כבוד השופטים?:wink::-D אדגיש- אני לא מדבר על הסוס ה"רגיל"- חד-קבינה עם סרן אחד מאחורה, כאלה אני אישית ראיתי כמה, אלא בסוס "גדול": קבינה עם תא שינה ושני סרנים מאחורה! ככל הידוע לי, אפילו בארה"ב הצורה כזאת לאוטו הזה יחסית נדירה!

כמובן, אני לא חושב שצריך להוסיף, שאעשה הכל, כדי לשים יד על כזה דבר, אם אכן קיים, ולא משנה מה מצבו!

גנדי אם הבנתי אותך נכון אתה טוען שהיו פורד9000 עם סרן אחורי בודד?לא היה ולא נברא.באשר לפורד9000 עם תא שינה היה אחד בלבד בתעבורה והסליפר היה תוצרת פואד-מוסך תעבורה כלומר יצור עצמי.מעבר לזה לא היה בארץ פורד 9000 עם תא שינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר... אני מעט בטוח, שראיתי כאלה!:roll: (עם סרן אחורי בודד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למצוא מה? מערכת לניטור לחץ אויר??

סתם... הפורדים היחידים שאני מכיר הם פורד 650 אוטומטייים מסוף שנות ה 80' שהיו לי באל-על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה למומחים: לאחרונה מישהו סיפר לי, שראה איפשהו עומד "סוס" פורד 9000, עם תא שינה! עכשיו, העניין הוא, שמשיחות עם וותיקי הענף- האוטו הזה לא היה צריך להיות בארץ! לעומת זאת, מי שראה אותו- טוען, ואני גם מאמין לו, שהיו לפחות 2 כאלה בארץ בזמנו!

מה אתם אומרים, כבוד השופטים?:wink::-D אדגיש- אני לא מדבר על הסוס ה"רגיל"- חד-קבינה עם סרן אחד מאחורה, כאלה אני אישית ראיתי כמה, אלא בסוס "גדול": קבינה עם תא שינה ושני סרנים מאחורה! ככל הידוע לי, אפילו בארה"ב הצורה כזאת לאוטו הזה יחסית נדירה!

כמובן, אני לא חושב שצריך להוסיף, שאעשה הכל, כדי לשים יד על כזה דבר, אם אכן קיים, ולא משנה מה מצבו!

האמת שגם אני לא זוכר שראיתי אי פעם בארץ פורד 9000 סינגלים...

אני כן זוכר (ולטובה) נסיעות רבות בפורד 9000 מודל 81 של סולל בונה , ופורדים נוספים של תעבורה שלפני תחילת עידן הדאף (בתחילה מסדרת ה- 3600 אח"כ ה- 95).

שאלה לוותיקים : למרות שהפורד נחשב לרכב חזק ואמין , בשנת 83 הובאו לסולל בונה מס' משאיות WHITE ROAD BOSS ששרתו נאמנה עד סוף ה-90 .

זכור לי שלמרות רדיוס הסיבוב הקצר של הרכב ושדה הראייה הבעייתי, הוא נחשב לרכב חזק ומוצלח.

מישהו יודע לומר עם אחת המשאיות הללו שרדה? (לא זוכר שנתקלתי במשאיות נוספות מדגם זה בארץ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הוא נראה?:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כזה הייבר, שהוסב למיכלית ריסוס, שעובד בבניית מסילת הברזל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...