Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום הייתי אצל הבחור, שפירק את המיקסר, ולקחתי את ה-4 המצברים הישנים- כ"א של 100 א"ש, כמובן שהם גמורים, והוא הסביר לי, איך אמורים לחבר... מקווה, שזה גם תואם את מה שיש לי על האוטו. עכשיו קניתי 3 גלונים של מים הירוקים (הכי זולים, של אמריקן איגל- אני בספק, שגם את זה הוא קיבל איי-פעם), ו... נראה... מה שבטוח- בשום השקע אני לא אהיה בשישי הזה, סליחה מכל החחברים!:twisted::wink:

גינדי,אם הזכרון שלי עדיין בסדר אז בפילטר מים החדש צריך להיות חומר לשמירת מערכת המים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

דגם מעניין- עדיין יש לו עיגול בצד, למרות שבשנתון הזה כבר לא היה, נידמה לי!:roll:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Ford-1994-Ford-Aeromax-L-9000-Day-Cab-Cummins-Diesel_W0QQitemZ110425436920QQcmdZViewItemQQptZUS_Cars_Trucks?hash=item19b5de72f8&_trksid=p4506.c0.m245#v4-34

אגב, למישהו יש לתרום פנסים כאלה?:roll::oops:

הפנסים האחוריים הם של הגי'פים ,הם לא יקרים ויש אותם בחנויות.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע, אלה הפנסים הסטנדרטיים בכל האמריקאיות- רק שעכשיו הכל יקר לי...:?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר, שקיימת גירסה של F9000, ש"מקבילה" לסופרליינר, לפחות במראה (ואני מאמין, שגם מכנית)! היו כאלה בארץ בכלל?:roll:

325_604131_742c4bc4-f287-4215-ac0e-815be32679d5.jpg

604131_4e9485ae-1c03-423c-94a5-269ebc541250.jpg

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו בא לסיבוב "קצת" מהר מדי... לפחות, את הטוויסטלוקים הוא סגר טוב!:twisted::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר, שקיימת גירסה של F9000, ש"מקבילה" לסופרליינר, לפחות במראה (ואני מאמין, שגם מכנית)! היו כאלה בארץ בכלל?:roll:

FORD 9000 LTL אחד הדגמים היותר מפורסמים בארהב. בארץ לא היה הדגם הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לפורד משאיות יפות מאוד:

באתר יש תמונות רבות של משאיות:

http://www.hankstruckpictures.com/scott_lapachinsky.htm

sl021.jpg

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועכשיו תסתכל טוב על שלי, ותראה, שזוהיא אותה המשאית בדיוק, רק עם תא שינה ענק, ושינויים קוסמטיים די קטנים במכסה מנוע מפיבר! לדעתי, זה גם אותו אורך השלדה! רוני, אני צודק?:roll:

עכשיו הבנת, למה כ"כ רציתי אותה?:wink:

אה, כן, פרט קטן: היום, אחרי שד יודע כמה זמן של עמידה- האוטו הניע, ונסע!:twisted::twisted::twisted:8) ועוד איך נסע- שלדה קלה ללא משקל, עם מנוע חזק- מה צריך יותר מזה?:twisted:8)

לקח לי זמן להבין- אבל אכן, הסטרטר עובד על 36 וולט, כאשר המצבר השלישי משולב רק בהתנעה! הכי הזוי, שגם עם מצבר אחד בלבד הסטרטר מנסה להתחיל לעבוד- ושלא נדע, מה קורה, כי הכל נתקע ומקצר את המצבר! וצריך לשחרר הכל ידנית אחרי זה!:? בקיצור- אחרי, שראיתי, שמה, שיש במיכלים מזכיר לפחות קצת את הסולר, מה שיש בקרטר- שמן (אומנם שחור, אבל שמן, ולא מים או משהו כזה), ויש מים ברדיאטור (אפילו מים ירוקים!!!:shock: )- כאמור, אחרי כמה ניסיונות לא מוצלחים עם החשמל- האוטו הניע כמו גדול, מנוע נראה עובד יציב, ולא מעשן יותר מדי! עשיתי איתה כמה סיבובים במגרש, בזכות ה-אי-ביי היו לי בראש מהלכים של הידית הילוכים, אז ישר הבנתי מה מי מו ואיך...

זהו, לבינתיים, חזרתי עכשיו כולי שחור, שרוף, בבגדים קרואים ושחורים- אבל מפסווווווווווווווווווט!!!! החיוך הדבילי לא יורד לי מהפנים!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:twisted::twisted::twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, כן, פרט קטן: היום, אחרי שד יודע כמה זמן של עמידה- האוטו הניע, ונסע!:twisted::twisted::twisted:8) ועוד איך נסע- שלדה קלה ללא משקל, עם מנוע חזק- מה צריך יותר מזה?:twisted:8)

:mm_yeah::mm_yeah::mm_yeah:

Congratulations - one question: can you get on the road after all this time? By the way, it

would still be a good idea to change the oil and make sure there is no oil in the tanks - don't forget, the water stays right at the bottom, so if the tank is not near empty, you will not get the water into the fuel line, but once you are below a certain level, its disaster time... T

נשלח מתא טלפון ציבורי ע"י יונת דואר ובעבר גם מתורן של אניה על ידי שחף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אראה, מה אוכל לעשות עם החזרתו לכביש. בתכנון- כמובן, להחזירו לכביש, אני לא ממש צריך ויכול להרשות לעצמי להחזיק סתם "אנדרטה", יש לי כבר אחת לצערי...:?

בכל מיקרה- כמובן, שאני אחליף את כל השמן, והסולר- אתמול זה היה רק ניסוי ראשוני, ווידאתי, שיש עדיין מספיק, כדי שלא יקח מהתחתית המיכל!אם אכן האוטו יסע- זה יהיה הדבר הראשון לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אראה, מה אוכל לעשות עם החזרתו לכביש. בתכנון- כמובן, להחזירו לכביש, אני לא ממש צריך ויכול להרשות לעצמי להחזיק סתם "אנדרטה", יש לי כבר אחת לצערי...:?

בכל מיקרה- כמובן, שאני אחליף את כל השמן, והסולר- אתמול זה היה רק ניסוי ראשוני, ווידאתי, שיש עדיין מספיק, כדי שלא יקח

מהתחתית המיכל!אם אכן האוטו יסע- זה יהיה הדבר הראשון לעשות.

I hope it all works for you - that 9000 looks like a good basis for restoration and it sure helps to

have the chassis exposed like this... Somehting for for inspiration, I hope. More here

http://public.fotki.com/modeltrucks25thscale/truck_brochures/ford/

T

FordL03-vi.jpg

FordL08-vi.jpg

FordL7302-vi.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכנון הוא להפוך אותו ל"רפליקה" של סוס עם הסליפר הגדול. אבל איפה אשיג בארץ את הסליפר של איירמקס- זו השאלה! אני מניח, שאין בעיה מיוחדת להביא את זה מחו"ל- רק מה- זה יעלה בטח כמו 20 משאיות שלי!:cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכנון הוא להפוך אותו ל"רפליקה" של סוס עם הסליפר הגדול. אבל איפה אשיג בארץ את הסליפר של איירמקס- זו השאלה! אני מניח, שאין בעיה מיוחדת להביא את זה מחו"ל- רק מה- זה יעלה בטח כמו 20 משאיות שלי!:cry:

Wait here, I'll be back. T:idea:

PS: Can I take one of the pics of your truck out of the site? May be useful if questions are asked

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...