Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא יודע אם הדבר ידוע לך, אבל הפורד 9000 הפסיקה להיות שימושית עקב הזללנות שלה 1/1 במקרה הטוב, היו נהגים שסיפרו על 1 ק"מ לשני ליטר, אז תשקול נסיעות :wink:

נ.ב

אחד הרכבים החזקים בזמנו.

היה אחד ברחוב אורלוב ב-פ"ת שהחזיק קבינה צהובה על גג הבית. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

זה יעלה בטח כמו 20 משאיות שלי!:cry:

Genady, your LTS did not cost $ 15,000, haha. Here's an Aeromax sleeper for $ 750

http://used.4statetrucks.com/ go to "sleepers" and press +, you will find it. May be a bit short, but the stand up LTL one for $650 may make an alternative. Other useful addresses

The last one is where the red sleeper was listed, for a bit more - $1200 - but I think all these prices can be haggled down

Good luck, T

238421_4_b.jpg

297644_2_b.jpg

327771_1_b.jpg

נשלח מתא טלפון ציבורי ע"י יונת דואר ובעבר גם מתורן של אניה על ידי שחף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסליפר הלבן ב-750$ מתאים לי לאללה! מישהו יודע, מה בכלל תהליך, האם מותר ליבא דבר כזה, מה מבחינת הרישומים, מסים וכ"ד?:roll: לא, שאני עכשיו במצב לעשות זאת- אבל טוב לדעת לעתיד!

ולי אישית דווקא מאד חבל על המשאית האדומה (האחרונה), שכנראה תפורק- הרי, מוכרים חלקים ממנה...:cry:

Wait here, I'll be back. T:idea:

PS: Can I take one of the pics of your truck out of the site? May be useful if questions are asked

בהחלט, תעשה מה שאתה רוצה עם התמונות!:-) אגב, אחרי שהסתכלתי ברישיונות- מנוע קמינס 290. לצערי- רוחק סרנים- 6.07, ארוך מדי ל"סוס"...:? מה שלא יפריע לי עם הזמן לשים לו תא שינה, אם אכן אצליח לעשות משהו עם העלתו לכביש!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם הדבר ידוע לך, אבל הפורד 9000 הפסיקה להיות שימושית עקב הזללנות שלה 1/1 במקרה הטוב, היו נהגים שסיפרו על 1 ק"מ לשני ליטר, אז תשקול נסיעות :wink:

נ.ב

אחד הרכבים החזקים בזמנו.

היה אחד ברחוב אורלוב ב-פ"ת שהחזיק קבינה צהובה על גג הבית. :lol:

דווקא אתה מדבר על צריכת הדלק?:twisted::-D:wink:

עכשיו אני נזכר, שגם ראיתי קבינה על הגג איפשהו!:roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Genady, apparently that Aeromax sleeper in the pic earlier may not be too much more money, maybe less, just a lot harder to find.That sleeper, and the other aero styles that Ford offered, only came out in the last few years of production, when Fords popularity among long haulers was dropping. Probably aren't too many of them out there. Could be that some have been taken off for dumper conversion or similar (the opposite to waht you want to do with yours), but arent advertised since they would'nt sell easily (not too many Ford fans for these models yet and these sleeper don't fit other types of trucks) - that's what my source tells me. T

PS: No idea about import tax but this should be calculated as spare parts tarrif, lower than what you pay on complete vehicles. As for transport, I think more than one or two people have imported complete cars from the US to Israel and someone on the collectors cars forums will know - probably you could share a container with somebody and then it will not be so horrible... Or you look for a similar sized sleeper in Israel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לברר, מה בעיה, אם יש בכלל, לתאם סליפר של משהו אחר, למשל של פרייטליינר- ראיתי כמה נחמדים שם, ואפילו יותר זולים- יש כמה ב-500$! אני כמובן גם אחפש, מה יש בארץ. של פורד בטח אין, שאלה מה יש בכלל?

ואם כבר- למישהו יש מושג באמת, מה יכולה להיות עלות משוארת של הסליפר כזה בארץ, אחרי כל ההוצאות: עלות עצמה, משלוח ומסים?:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לברר, מה בעיה, אם יש בכלל, לתאם סליפר של משהו אחר, למשל של פרייטליינר- ראיתי כמה נחמדים שם, ואפילו יותר זולים- יש כמה ב-500$! אני כמובן גם אחפש, מה יש בארץ. של פורד בטח אין, שאלה מה יש בכלל?

ואם כבר- למישהו יש מושג באמת, מה יכולה להיות עלות משוארת של הסליפר כזה בארץ, אחרי כל ההוצאות: עלות עצמה, משלוח ומסים?:roll:

גנדי לדעתי אתה מחפש צרות תנסה לפנות למגרשי פרוקים של משאיות אני בטוח שתמצא סליפר של איזה פרייטלינר שהושבת כתוצאה מבעיה מכנית שעלותה גבוהה ולכן היא נמכרה לפרוק יש סיכוי גדול שתוציא סליפר כזה בזול היות ואין לזה ביקוש מי יודע מה.בזמנו היה בחור עם T800 שהסליפר שלו נפגע , רכש אחד שהיה מורכב על אינטרנש התוצאה לא איכזבה.בהצלחה רוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנדי לדעתי אתה מחפש צרות תנסה לפנות למגרשי פרוקים של משאיות אני בטוח שתמצא סליפר של איזה פרייטלינר שהושבת כתוצאה מבעיה מכנית שעלותה גבוהה ולכן היא נמכרה לפרוק יש סיכוי גדול שתוציא סליפר כזה בזול היות ואין לזה ביקוש מי יודע מה.בזמנו היה בחור עם T800 שהסליפר שלו נפגע , רכש אחד שהיה מורכב על אינטרנש התוצאה לא איכזבה.בהצלחה רוני

Rony is of course right on this if the sleeper does not have to be from an Aeromax. The only other advantage is that an original sleeper from a Ford 9000 (L, LTS, LTL) will fit another Ford 9000 easier. The truck Rony mentioned is very well done - see before and after pics (linked from Israel's Webshots album) below - very nice paint and high standard of work. T

2881177130052762935S200x200Q85.jpg

2296125670052762935S200x200Q85.jpg

2123225950052762935S425x425Q85.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את האוטו הזה במציאות... הבעיה, שאני לא חושב, שיש יותר סליפרים כאלה בארץ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את האוטו הזה במציאות... הבעיה, שאני לא חושב, שיש יותר סליפרים כאלה בארץ...

תעשה סיבוב בפרוקיות בכל הארץ תאמין לי זה יותר כלכלי מאשר ליבא בסופו של דבר אתה תמצא וכדאי שתזדרז בזמנו חיפשתי קבינה עבור האוטוקר שלי ומצאתי את הקבינה האחרונה שנשארה בארץ ממש לפני חיתוך לגרוטאות משום שכבר לא היה ביקוש לדגם ההוא רק לסבר את האוזן אני שילמתי 1000 שח עבור:קבינה שלמה ונקיה,מכסה מנוע,מיכלי דלק,ואם היתי מתעקש גם את הרדיאטור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אעשה סיבובים... נראה, מה אמצא שם!

בלי כל קשר- חוק מרפי- כשאין לי בכלל כסף- יש פרייטליינרים למכירה... :x:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזכרתי שלפני שבוע, ראיתי משאית אדומה שנת 80 ( לא הצלחתי לזהות את הדגם, אבל היא דומה לפורד של גנאדי ), חונה לא רחוק מזכרון- במחצבות שפיה

יש למישהו מידע עליה ?

:?

HU - Pioneer AVH-X 2500BT , Front - Morel Tempo Ultra 6 , Amp - Celestra FA475X, Sub - Hertz Energy ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזכרתי שלפני שבוע, ראיתי משאית אדומה שנת 80 ( לא הצלחתי לזהות את הדגם, אבל היא דומה לפורד של גנאדי ), חונה לא רחוק מזכרון- במחצבות שפיה

יש למישהו מידע עליה ?

:?

מאק R600 סינגל גורר תומך שייכת לבעל המזנון שמוצב שם בתוך נגרר/קרון .באשר לרכב הוא במצב די מוזנח עבר תקון פחחות בגג ברמה גרועה שלא מזכיר גג של מאק בנוסף הרכיבו לרדיאטור תריס מאוד מוזר די מכוער אבל יש לו פוטנציאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...