Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בלי כל קשר- חוק מרפי- כשאין לי בכלל כסף- יש פרייטליינרים למכירה... :x:?

אחת ולתמיד: חוק מרפי אומר - אם יש משהו שיכול להשתבש אז קרוב לוודאי שהוא ישתבש.

וזהו!!!:evil:נא להשתמש נכון במושגים!!:-)

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

אני שיניתי את החוק אתמול...

תתעדכן ולא צריך להיתעצבן

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה תמונות שמצאתי

271466720nJbEZY_ph.jpg

2458774026_0735ed4ced.jpg

TT%20M51.jpg

TT%20ARTY.jpg

TT%20OLD.jpg

volvofh16.jpg

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה תמונות שמצאתי

חברים קצת פרטים על האוטוקר שבתמונה,צולם ע"י מר טוביה מילנר בצומת הערבה במהלך מלחמת ששת הימים. תמונה ספציפית זאת המזוהה יותר מכל עם פלוגת המובילים 689 שהתבססה על נהגי מילואים ורכב יעודי מגויס. רב הגוררים בפלוגה עסקו בהובלת ציוד כבד באזרחות וכשנקראו לדגל התיצבו בפלוגה .אשר לאוטוקר ,מס רישוי 111-396 בעלות סולל בונה מרכז, הנהג באותו אירוע אריק קליינר, במסגרת "ההיסע הגדול" שהיה פ"מ להובלת גדוד השריון בפיקודו של ס"אל אריה בירו מהערבה לצפון הארץ לטובת הפריצה לרמת הגולן .בתמונה נוספת מאותם ימים מופיע דיימונד טי אזרחי שהוסב מפול טריילר לסמי כמו כן הנגררים שבמקורם היו פולים ונבנה להם גוזנק (צואר אווזה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני,

אם תשים לב מאחורי הדיאמונד מסתתר מה שנראה כמו 6X6 B81 (ראה תמונה). יש לך איזה מידע עליו - האם היה אזרחי או ניסוי של צה"ל?

בתודה מראש,

גיא

file0073.jpg

נשלח מתא טלפון ציבורי ע"י יונת דואר ובעבר גם מתורן של אניה על ידי שחף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני,

אם תשים לב מאחורי הדיאמונד מסתתר מה שנראה כמו 6X6 B81 (ראה תמונה). יש לך איזה מידע עליו - האם היה אזרחי או ניסוי של צה"ל?

בתודה מראש,

גיא

file0073.jpg

גיא אני לא מכיר אותו אבל מחר אתקשר למורי ורבי בנושא מר טוביה מילנר ואשאל ,רק לו יש פיתרונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא אני לא מכיר אותו אבל מחר אתקשר למורי ורבי בנושא מר טוביה מילנר ואשאל ,רק לו יש פיתרונים.

גיא התחיבתי אז קבל,לפי האינפורמציה שנמסרה לי הB81 הזה היה שייך לחברה לעבודות עפר בשם "החופר" שהיו בבעלותה שני נגררים להובלת ציוד כבד באותם ימים הם רכשו את הרכב הזה 6X6 היות והיו מגיעים לאזורים שהגישה אליהם היתה בעיתית.באשר לצה"ל ,לא היו מאקים כאלה ובאותם ימים (1967)הרכב בתצורת גורר תומך היו דיימונד טי שהוסב לנסיון 2 קונטרקטורים שהיוו את אביי הטיפוס לגוררים שהחלו לשרת ב68/69 .בנוסף היו מספר לא ידוע של דודג"ים עם עגלות תדלוק בחיל האוויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משאית ישנה של מאק שיצא לי ליראות היום בחיפה.

למישהו יש מידע עליה ?

dsc00064s.jpg

HU - Pioneer AVH-X 2500BT , Front - Morel Tempo Ultra 6 , Amp - Celestra FA475X, Sub - Hertz Energy ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, איזה MH רמפה ענק!!! בחיים לא ראיתי אותם בתצורה כזאת!:shock:

בעיקרון- זהו Mack-MH, עם 4 סרנים- שניים מקדימה, ושניים מאחורה.לא מכיר כאמור את האוטו הספציפי- אבל הוא לא כ"כ "ישן"- החל מאמצע ה-80, ועד לאמצע ה-90. רוב ה-MHים בארץ לפחות- "סוסים", והרבה יותר קצרים, מן הסתם.

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום עשיתי עוד ניסיון לחפש סליפר בפרוקיית המשאיות- אמרו לי: א. זה אמור לעלות כ-500 ש"ח. ב. אין את זה, כי לא מחזיקים דברים כאלה כבר, כי אין בהם שימוש!:x:?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום עשיתי עוד ניסיון לחפש סליפר בפרוקיית המשאיות- אמרו לי: א. זה אמור לעלות כ-500 ש"ח. ב. אין את זה, כי לא מחזיקים דברים כאלה כבר, כי אין בהם שימוש!:x:?

תמשיך לחפש אל תתיאש אמרתי לך זה יצא הרבה יותר זול מאשר ליבא תחפש גם בצפון זה יהיה משתלם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משאית ישנה של מאק שיצא לי ליראות היום בחיפה.

למישהו יש מידע עליה ?

dsc00064s.jpg

המאק הזה היה חלק מנסיון שמפעלי תובלה ניסו לעבוד עם רמסע פול טריילר הנסיון נכשל והמשאיות נמכרו אחרי זמן קצר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...