Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מוזר... אני מעט בטוח, שראיתי כאלה!:roll: (עם סרן אחורי בודד)

Genadi, you probably saw a 8000, like this one used in the copper mines in the Negev - picture by kind permission from Allon 58. The ones we had in Israel are ex-American contractors (the ones who built the IAF bases in the 1970s) and left them here. T

PS: Yes, it does have Leyland wheels, hahaha

Dusty mistery.jpg

נשלח מתא טלפון ציבורי ע"י יונת דואר ובעבר גם מתורן של אניה על ידי שחף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

אני כמעט בטוח, שראיתי דווקא סוס עם סרן בודד, אבל הכל יכול להיות.:roll: משאית קטנה כזאת מעולם לא ראיתי! מסכן, מה עשו לו, כולו הרוס!:cry::? אגב, הקבינה שלהם השתנתה בשנים השונות ללא כל קשר לדגם, וראיתי F9000 גם עם הכנפיים כאלה, וגם בצורה אחרת...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כמעט בטוח, שראיתי דווקא סוס עם סרן בודד, אבל הכל יכול להיות.:roll: משאית קטנה כזאת מעולם לא ראיתי! מסכן, מה עשו לו, כולו הרוס!:cry::? אגב, הקבינה שלהם השתנתה בשנים השונות ללא כל קשר לדגם, וראיתי F9000 גם עם הכנפיים כאלה, וגם בצורה אחרת...

הדגם המתקדם יותר נקרא AEROMAX - כאן הוא בהשוואה ל-9000 הסטנדרטי. (האחרונים בארץ , לדעתי , הגיעו בשנת 85)

FORD-2.jpg

aeromax.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה דגם שלה- 9000, בשנות ה-80, עם הכנפיים דומות לאלה של איירמאקס, אבל פנסים בודדים... ולא עם הכנפיים המרובעות!

אה, כן, ואיירמאקס-סוס אדום שהרכבתי, עומד לי כבר כמה שנים על המדף, יחד עם הסוסים של פרייטליינר, סקאניה, וולוו, איווקו ופטרבילט, ויש עוד כמה, שכבר כמה שנים ממתינים בארון, עד שאתפנה להרכיבם גם כן: שני סופרליינרים (הגה ימין ושמאל), דאף, קנוורט, ופטרבילט נוסף!:-D

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה דגם שלה- 9000, בשנות ה-80, עם הכנפיים דומות לאלה של איירמאקס, אבל פנסים בודדים... ולא עם הכנפיים המרובעות!

אה, כן, ואיירמאקס-סוס אדום שהרכבתי, עומד לי כבר כמה שנים על המדף, יחד עם הסוסים של פרייטליינר, סקאניה, וולוו, איווקו ופטרבילט, ויש עוד כמה, שכבר כמה שנים ממתינים בארון, עד שאתפנה להרכיבם גם כן: שני סופרליינרים (הגה ימין ושמאל), דאף, קנוורט, ופטרבילט נוסף!:-D

גנדי מעט עובדות:בשנת 74 יבאו לארץ אחרי מלחמת יו"הכ כ60 משאיות פורד דגם LT9000 מנוע קמינס 335 כ"ס (זה שהגדרת כנפיים מרובעות)החל משנת 80 הורכבו פורדים מדגם LST9000 עם שני סוגי מנועי קמינס 290 כ"ס ו 350 כ"ס חלקם גוררים והיתר משאיות עם שלדה ארוכה כמו הותיקים מ74 .בשנת 80 יובא פורד 1 מוגמר ונרכש ע"י קואופ בית שאן חרוד.כל הפורד 9000 שהיו בארץ היו בעלי סרן אחורי כפול.עד 83 הורכבו רוב הפורדים ואז בשנת 85 ׁ(בשנת 84 לא יוצרו פורדים) מישהו בנצרת גילה מספר ערכות שלהם וסופקו עוד כמה בודדים כך למשל תעבורה רכשה כמה מהם למרות שכבר החלו להשתמש בדאפים שהיו יבוא שלהם גם חב בועז שהיתה חב בת של המניע רכשה, ועוד כמה בודדים . בשנת 79 הביאו עמם האמריקאים שבנו את שדות התעופה בנגב מס פורד LNT8000 מצוידים במנופים ובבמות הרמה וכשעזבו ב82 השאירו פה אותם.לפני כשנתיים ראיתי פורד LST8000 משנות ה90 עם רמסע לא ידוע לי אודותיו ולמי שייך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות משהו משותף ... האיווקו , דאף 3600 , והפטרבילט הלכו כבר מזמן לעולמם בנפילה חופשית תודות לאח קטן ומוכשר.....

הסופר ליינר בשלבי סיום ... כבר 5 חודשים שלא מצאתי זמן לגעת בה , והוולוו (הדגם האמריקאי) מתייבש לו בארון , יכול להיות שעוד כמה שנים אני אמכור אותו באריזתו המקורית ב- e-bay ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי נותן לאחרים לגעת בדגמים?!?:shock: -לו מישהו היה מפיל לי את הדגם שהרכבתי - הייתי רוצח אותו! ואני לא מגזים...:evil: חברה שלי, כשראתה בפעם הראשונה את כל האוסף שלי- ישר באה לי: אה, יופי, יש לילד במה לשחק! אתם מתארים את התגובה שלי...:lol::twisted::wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרט מומלץ לחובבי משאיות אמריקאיות - MAXIMUM OVERDRIVE משנת 1986. הסרט הראשון והאחרון בבימויו של סטיבן קינג עם פסקול מצויין של להקת AC/DC.

אומנם לא משהו בתור סרט, אבל למי שאוהב פיצוצים, אקשן והרבה משאיות הנאה מובטחת.

http://www.youtube.com/watch?v=lqz2rejJS6M דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, באמת- עד שאתה שם משהו מה"TRUCKS"- אז למה לא זה?:roll::shock::twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו כאן נוהג בתנובה?

התחלתי לעבוד בעבודה חלקית מאוד על משאית של תנובה (רנו 180 או משהו כזה ,13 טון ).

במרלו"ג בפתח תקווה .

אגב ראיתי שם מאק שנראת ישנה יחסית , אני אשתדל לצלם בהזדמנות.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא מילים::-):twisted:8)

ותודה ל"נפשות הפועלות", שעזרו להוציא את הפעולה לפועל, ובראש ובראשונה לאסף כהן, שליווה את ה"פרוייקט" בנוכחותו, ועזר לתעד את כל הפרטיו, כפי שאתם רואים- ואלה רק חלק מהתמונות העיקריות! 8) בנוסף תודה ל"גרר חיים", שסובלים אותי עם ה"פרוייקטים" שלי, ולגרריסט עצמו, שאני שכחתי את שמו לצערי, אבל עבד היום מאד קשה, ולמרות תקלה בלתי-צפויה, ובשיא החום, התחיל וסיים את ההובלה כמו גדול (בתמונה רואים רק את הקרחת שלו:-D )!

זהו לבינתיים, העדכונים בהמשך, בינתיים זה יעמוד "ככה"... אין לא המשך התקציב (לעוד הרבהההההההההההההה זמן!), ולא ממש זמן...:-(

שאלה: מישהו יודע, מה המתח שלו אמור להיות (12 או 24 וולט)? -כי יש שם משום-מה יותר מדי חיבורים למצברים, ןאני לא מצליח להבין את כל המעגל!

DSCF0586.jpg

DSCF0591.jpg

DSCF0594.jpg

DSCF0602.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב

תענוג לראות את האוסף שלך גדל

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא מילים::-):twisted:8)

ותודה ל"נפשות הפועלות", שעזרו להוציא את הפעולה לפועל, ובראש ובראשונה לאסף כהן, שליווה את ה"פרוייקט" בנוכחותו, ועזר לתעד את כל הפרטיו, כפי שאתם רואים- ואלה רק חלק מהתמונות העיקריות! 8) בנוסף תודה ל"גרר חיים", שסובלים אותי עם ה"פרוייקטים" שלי, ולגרריסט עצמו, שאני שכחתי את שמו לצערי, אבל עבד היום מאד קשה, ולמרות תקלה בלתי-צפויה, ובשיא החום, התחיל וסיים את ההובלה כמו גדול (בתמונה רואים רק את הקרחת שלו:-D )!

זהו לבינתיים, העדכונים בהמשך, בינתיים זה יעמוד "ככה"... אין לא המשך התקציב (לעוד הרבהההההההההההההה זמן!), ולא ממש זמן...:-(

שאלה: מישהו יודע, מה המתח שלו אמור להיות (12 או 24 וולט)? -כי יש שם משום-מה יותר מדי חיבורים למצברים, ןאני לא מצליח להבין את כל המעגל!

גנדי מזל טוב על הרכש החדש.בפורדים האלו המתח הוא 12V .האם אתה יודע את ההיסטוריה של המשאית הזאת?למי היתה שייכת במקור?האם הצבע האדום הוא הגוון המקורי או שצבעו אותה?איזה מנוע יש לה? 290 או 350 ?שנת יצור? ושוב מברוק.רוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...