Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

682 שעדיין נוסעות הרבה באפריקה. בשנות ה-70 משאית נקראה בכמה מדינות פיאט . מנוע ה- OM שלה הוא אבי המרצדס 6 של ה 303 שלא נגמר אחרי 2 מיליון ק"מ.

בארץ היו בשנות ה70 689 שהיו דבל בקאקס ו619 שהיו סינגלים לפי מיטב זכרוני המנועים שלהם נגמרו הרבה לפני 2מליון ק""מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

בארץ היו בשנות ה70 689 שהיו דבל בקאקס ו619 שהיו סינגלים לפי מיטב זכרוני המנועים שלהם נגמרו הרבה לפני 2מליון ק""מ.

בטח התכוונת ל 691 ? זה כבר לא קלסיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ייתכן שמלבד שני משאיות פיאט משנות ה70 שמסתובבות באזור הערבה יש גם בעיר מודיעין אחת?

האם הדבר ייתכן ויש עוד אחת?

יש עוד משאית פיאט שעומדת שלמה לחלוטין כמה שנים במושב אחוזם ליד קריית גת במגרש של חב' גרירה.

הייחוד של המשאית הזאת הגה ימני ומספר זר.

הגיעה כנראה לארץ עם אחד הקרקסים שהופיעו פה(יש עליה כיתוב) ומשום מה נשארה פה.

פעם צילמתי אותה אם אמצא את התמונה אעלה אותה.

"ברוכים הבאים לעולם הטילונים"

אלבום צילומים - http://public.fotki.com/ufd41/

אתר הטילונים הקלאסיים I.C.M וכל השאר - http://icmisrael.com/

פייסבוק - http://www.facebook.com/groups/icmisrael/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבלו תקון קטן לא 689 אלא 697 כמובן.רוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה הויכוח ? לא עקבתי, אני עבדתי על פיאט דבל בק אקס 697 מודל 74 ב1984 עם גיר פולר האדום בתמונה והנה גם סינגל שניקרא 619 npו גם הדגם של שנות ה70

520274006rjArPk_ph.jpg

526647679nnObzF_ph.jpg

2796001920098054130UUSGWh_fs.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי לחפש DM700 ותראה מה מצאתי...

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/AUTOCAR-TRACTOR-C85T-RUNS-PROJECT-TRUCK_W0QQitemZ190203160359QQcmdZViewItem?hash=item190203160359

DM690 זה כבר די קרוב, לא?

דב

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול בנמל אשדוד, מאק dm 600 לשעבר צבאי מודל 74 הייבר, נצבע בצבעי תובלה לפני משלוח לאפריקה .

אה, אז לשם הוא הולך...:-( חבל! למי, שלא עוקב- זו המשאית, שצילמתי לא מזמן אצל פאנוס...:-D חיים, הקדמת אותי עם הפיאט מאחוזם, לא יפה!:lol: אגב, יש לו שם עוד דברים: שאריות של גרר- צ'יפטיין או קלייסדייל, טאטרה "הייבר" שהתחילו לפרק, מתחילת שנות ה-90 (לא "ענתיקה", אבל בהחלט נדירה בארצינו, אני מעיר רק עוד אחת כזאת, שגם כבר כמה שנים לא נוסעת, אני לא סופר את הרכבים החדשים של הצ"ה"ל).

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ענתיקה, אבל אני חושב, שאחרון, שעוד נוסע בארץ.

DSCF2180.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה? איזה משאית זו?

והאם זה רק אני או שגם אתם הבחנתם בצמד חמד שחונים להם שם ונראים די טוב.

אוסטין מונטגו סטיישן ורגיל.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה הויכוח ? לא עקבתי, אני עבדתי על פיאט דבל בק אקס 697 מודל 74 ב1984 עם גיר פולר האדום בתמונה והנה גם סינגל שניקרא 619 npו גם הדגם של שנות ה70

ישראל שלום .קצת קשה להבחין אבל ה-852-802 היה דבל 697 מודל 74 אך נרכש עי הנמל החדש בעיסקה משולשת רק ב1977 יחד עמו נרנש ה852-803 סינגל שהיה הפיאט הראשון שתא הנהג התהפך קדימה לצורך טיפול במנוע היה מודל 77 השלים את העסקה 697 נוסף שנרכש לחלקים למרות שהיה חדש (74)לא נסע קמ אחד בחייו. רוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי לחפש DM700 ותראה מה מצאתי...

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/AUTOCAR-TRACTOR-C85T-RUNS-PROJECT-TRUCK_W0QQitemZ190203160359QQcmdZViewItem?hash=item190203160359

DM690 זה כבר די קרוב, לא?

דב

דב שלום. זה מזכיר משהוא דומה לפחות הצבע אבל הרבה יותר חדש.לגבי הDM690 להזכירך הוא שייך לסדרת ה-600 ולא לסדרת ה-700 כפי שR611 שייך לסדרת ה600 .רוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה? איזה משאית זו?

והאם זה רק אני או שגם אתם הבחנתם בצמד חמד שחונים להם שם ונראים די טוב.

אוסטין מונטגו סטיישן ורגיל.

קאמאז רוסי. היה מיוצר כמעט ללא שינויים אני חושב שמשנות ה-70, ועד שנות ה-2000, יותר מזה- אני חושב, שגם היום הם מייצרים משהו מאד דומה. מה שכן- היום יש להם שיתופים עם המפעלים מחו"ל, אז הם משתמשים בהרבה חלקים משם. זה הספציפי אני חושב שממש מתחילת ה-90. האוטו הזה מאד פעיל, עד כדי שעושה כל יום נסיעות חיפה-ת"א ואף דרומה! בעבר היה לו אחר כזה, וגם היה לו עוד אחד "ספר" עם המנוע בארגז, שעמד ליד הבית!:-) מניח, שפירק אותו וזרק בסופו של דבר.

לגבי המונטגוים- אכן, יש שניים כאלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...