Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

NICE!:-D עוד ביבר, שאני לא הכרתי! מעניין...:roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים !

שימו לב מה מצאתי בפירוקיה בנס ציונה (בירגר חלפים).

כל המשאיות למכירה ורובן עם ניירת !!

(יש אישור מבעל המקום לפרסם גם מספרי רישוי).

0= 001.jpg

0= 002.jpg

0= 003.jpg

0= 017.jpg

0= 018.jpg

0= 019.jpg

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש לכם להגיד על ה MACK - MH (יש 400 ו-700, אם אינני טועה)? מאיזו שנה הם התחילו (הצורה "החדשה"), מה אמור להיות המחיר של משהו, שעדיין יכול לזוז ממקום למקום בצורה סבירה, מבלי שחלקים ייפלו ממנו? וכמה בערך יש בארץ, וסיכוי, שישרדו עוד כמה שנים, עד ש(ואם) אוכל להרשות לצמי אחד?

אני מכיר אחד, שבלי טסט משהו כמו 3 שנים, ולטענת הבעלים עוד יכול לחזור לכביש (:shock::roll: ), מצבו סביר חיצונית ופנימית, מוזנח אך לא יותר, מכנית לא בדקתי, ורוצים עבורו כ-35. זה הגיוני?:roll: -לא, שאני עכשיו רץ לקנות, אבל זו אחת מהמטרות הבאות שלי בעתיד הלא-ידוע כרגע... אני אוהב את האוטו הזה, ובעיקר- את הרעש של המנוע שלו!:twisted:8)

לו יכולתי לשים יד על אחד במחיר הרבה, אבל הרבה יותר נמוך- כבר הייתי עושה את זה...:oops: או זה, או פרייטליינר "הסוס"... כן, אני אוהב לא רק משאיות הישנות- אלא בעיקר את השנות ה-90 המוקדמות!:oops:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנדי שלום.המאק אף 700 היה במספר דגמי משנה הובא לארץ ב1973 בדגם סינגל קבינה ונקרא מאק פוני לאחר מכן הורכבו ונצבעו באשדוד חלק עם מנוע קמינס 335 ולאחר מכן ב79 מנוע קמינס 350 והיו מנועי מקסידיין ואפטרקולר ,ב1982 החלו ליבא את המאק הידוע בכינויו מאק ניטים ב1987 החל יבוא של מאק mh600 והפסים נצבעו במוסך אלקון ביהוד היו שני דגמים דגם קטן יותר עם באקאקסים 46000 ליברות ללא לוקים מנוע אפטרקולר צמיגים 1100x22 אגזוז קטן ודגם עם בקאקסים גדולים של 58000ליברות מתלה הנדרקסון גדול מנוע 444 קמינס שהיו לו בעיות ושנה לאחר מכן הביאו רק 400 פורמולה ,הנה כמה דגמים לדוגמא הצהוב זה אף 700 79 הכתום זה היה של תים מהאחרונים בארץ מודל 93 ,

2456458120101561550dPepvk_fs.jpg

2626475270052762935mLVDlg_ph.jpg

2875891890052762935hgnuip_fs.jpg

2981840830052762935cNlvYh_fs.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל, עלויות מינימליות האפשריות של הדגם כמו הכתום, סוף ה-'80-תחילת ה-90'? (לא משנה, 400 או 700, במצב, שעוד יכול לזוז) וכמה עוד כאלה נשארו בארץ?

כמו כן, כמה פרייטליינרים להערכתך נשארו, ועלות המינימלית של משהו, שיכול לזוז? (הדגם כמו של יאשקה, רק עם סרן אחד מקדימה, לא שניים)

אגב, ה-F700 הצהוב- ממתי הצילום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב גנדי יש עדיין מאקים שמסתובבים ויש שכבר מושבתים עלות מינימלית למק עם טסט נוסע מנוע 400 כ25000 30000 שקל,פריטליינר נשארו בודדים ,גם של ישקה הושבת ,היתה בעיה בדגם fld 120 מנוע 460 במשאבת שמן שפתאום נשברה הציר ותוך כמה שניות לא הגיע שימון למנוע נתפס ו בוכנות או קיבלו עיוותים ,כך לכולם כמעט נשארו כ10 מכונות ישקה החליף מנוע שעמד 3 שנים לקחו אותו למוסף מובילים בדקו אותו ואחרי חודש הלכה שוב משאבת השמן,שוב הוחלפה ולפנ יחודשיים בבית בבקר שבק חיים המנוע ללא לחץ שמן נתפס,תבוא לאשדוד תעשה סיור בשבת באיזור התעשיה יש כמה זרוקים במצב טוב ללא טסט,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סת'כל בפרטי...

חבל על האוטו של יאשקה- מרשים ביותר, אפילו שאני לא אוהב את השני הסרנים מקדימה!:cry::? הוא כבר לא ישפץ אותו? (לא, אני לא רוצה אותו, גם בגלל המנוע התפוס, וגם בגלל שני הסרנים מקדימה, שאני לא אוהב). רק לפני כחודש ראיתו אותו בצומת חולון נוסע!

תמסור לו ד"ש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה, נתקלתי בזיהוי ורציתי לקבל קצת פרטים על משאית בתמונה - מי מייצר, שנת יצור...?

זה Mercedes LF1113 ואל פי מספר רישוי מודל 1987. נכון ?

אבל זה לא יכול להיות כי LF1113 הפסיקו לייצר בשנת 1968.

Mercedes LF1113.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה? יש מלא מרצדסים-כבאיות כאלה של שנות ה-80! אצלינו במרכז מסתובבות כמה, מתחילה ועד אמצע ה-80! כולן פחות או יותר במצב חדש!

אגב, אם כבר- איפשהו בת"א יש כמה דודג'ים מסוף ה-60, שעדיין "משרתים" בשרותי כיבוי, ובמצב מצויין!8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט אוהב את הכבאיות האלה..!

גנאדי אישית אין לי אפשרות לרכוש כזו אז פשוט הלכתי על דגם 1:18 :)

DSCF2869Small.jpg

מרצדס 350SL שנת 1972 W107

מרצדס SLC שנת 1980 W107

מרצדס 250C קופה 1972 W114

מרצדס 230E שנת 1982 W123

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה? יש מלא מרצדסים-כבאיות כאלה של שנות ה-80! אצלינו במרכז מסתובבות כמה, מתחילה ועד אמצע ה-80! כולן פחות או יותר במצב חדש!

השאלה היא איפה היו מייצרים אותם בשנות ה-80 כי מפעלי מרצדס יש בכול העולם ומי התקן את הכול משה קשור לכיבוי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אם כבר- איפשהו בת"א יש כמה דודג'ים מסוף ה-60, שעדיין "משרתים" בשרותי כיבוי, ובמצב מצויין!8)

כן, לפני כשנה בקיבוץ מעלה חמישה מצאתי Dodge Power Wagon 300 אחד אבל דגם של 1980

Dodge Power Wagon 300 1980 _02.jpg

Dodge Power Wagon 300 1980 _01.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי.

אל תשכח שזהו משוריין משנות הארבעים.

אני אנסה לצלם את הקבינה ואת התא מנוע.

זה לא משוריין משנות הארבעים. זו רפליקה של אחד כזה, כפי שאמר חיימי - על בסיס אמבולנס פאוור-ווגון.

ויליס 53

ויליס 58

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...