Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

הדודג' עדיין נוסע? -כי לפני כ-4 שנים עוד היה בשימוש! אגב, לפני כמה ימים ראיתי ברמלה פורד קטן, שנראה כ"פליט" אל-על, עם מספרי "במבחן"- מישהו יודע, מה הקטע: מה, הם עוד פעם עשו מכרז רכב? ואני לא יודע?:roll::evil:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגרוס סל-מנוף, לשעבר של מכבי האש מודל 1972 למכירה ביד2

[email=http://www.yad2.co.il/Cars/Print.php?CatID=1&SubCatID=6&CarID=42791]http://www.yad2.co.il/Cars/Print.php?CatID=1&SubCatID=6&CarID=42791[/email]

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:roll::shock::?::shock::idea:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו מה, בוודאי מכיר, אבישי אוסף טרקטורים ומשאיות כבר הרבה הרבה שנים, הסופר וויט הזו היתה בעכו ונסעה עד תחילת שנות השמונים, שמורה מאוד יפה.

לצערי אבישי, עם כל הכבוד, לא ממש מטפח את המשאיות אלא מתחזק אותן "בערך" לצורך השתתפות בסרטים (נשמע מוכר?).

דב

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאן קידוח שעומדת שנים בקירית עקרון (המשאית עומדת שנים אז המספר רישוי כבר לא רלוונטי מי קבע, אתה? - התמונה נמחקה)

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דב שלום,

בתחנת דלק שבצומת גדרה ישנה פנצריה ( פנצ'ריית גדרה ) בשדה מולם ישנם שני קומנדקרים של הצבא ( אמבולנסים ) ו50 מטר מהם ישנה משאית גרר ..לדעתי משנות ה-60 המוקדמות.

בהצלחה,

פיאט 128 SL קופה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנאדי , התפלאתי לאן נעלמה המשאית שלך פתאום... מסתבר שהיא חוגגת במוסך... :)

אנחנו לא מכירים אבל רק שתדע שאני בודק מה כמעט כול יום מה שלומה בחניה הקבוע שלה לאחרונה ,

ולמרות שעזבתי את משטרת ישראל אני עדין מתנדב בילוש ככה שהמפלצת הכתומה זוכה לביקורי לילה לראות שהכול כשורה!

החיבה למשאית שלך נובעת מעצם זה שהמשאית הראשונה של אבי היתה לילנד כתומה כמו שלך רק שמאחור התנוסס לו מתקן

לגרירת רכב שאבי בנה.

המשאית הזו עדין חונה בלב שדה באחד מצמתי הדרום אצל גרר פרץ אם אנני טועה שרכש אותה מאבי לפני שנים!

אז תישן בשקט :)

אם יש למישהו תמונה של הגרר המדובר מאיזו תצפית אני כמובן יותר מאשמח לקבל! :)

מרצדס 350SL שנת 1972 W107

מרצדס SLC שנת 1980 W107

מרצדס 250C קופה 1972 W114

מרצדס 230E שנת 1982 W123

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TNX!:-) אכן- אחת מהמשאיות נכנסה למוסך ל"טיפול החיה" מתמשך, והשניה תפסה את מקומה בינתיים, כי היה לי יותר נח לעבוד על התקלה של משאבת הקלאץ' שם. אגב, המשאבה הוחלפה (כלומר- כל ה"תוכן" שלה), ובינתיים נראה, כי הקלאץ חזר לתפקד.8)

אגב, יש ליילנד- גרר כזו, אבל במצב מאד עגום, במיגרש של גרריסט מאחוזם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש למישהו תמונה של הגרר המדובר מאיזו תצפית אני כמובן יותר מאשמח לקבל! :)

לא כתומה אבל אדום דהויי.

צולם מהכביש בדרך באר שבע - קרית גת.

ליד מושב אחוזם.

ירון מאיר

%D7%9C%D7%92%D7%A0%D7%90%D7%93%D7%99.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביציאה מראשון לכביש 20 צפון, עומדת בין המבנים משאית קידוח מאן, עם אף ארןך עגול, נראה כמו הגרר של "דן"

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאן קידוח שעומדת שנים בקירית עקרון (המשאית עומדת שנים אז המספר רישוי כבר לא רלוונטי מי קבע, אתה? - התמונה נמחקה)

צודק !

קבל תיקון.

= 0031.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...