Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה לא משוריין משנות הארבעים. זו רפליקה של אחד כזה, כפי שאמר חיימי - על בסיס אמבולנס פאוור-ווגון.

לא !

לפי המועצה של מזכרת בתיה, זהו משוריין מקורי !

ולפי עדויות אחרות הרכב הזה חילק לחם בשנות ה-40 וה-50 בתל אביב.

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

מה? מו? מי?:roll: ומה עושה לידו F9000 האומלל הזה, עם הקבינה מעוכה?:cry::cry::cry::evil:

חברים, למה מספרים למה?:roll: אולי בעל המשאית לא רוצה, שיראו? (אני לא הייתי רוצה, למשל)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפתה חונה בב"ש

ניראת דיי שמורה ומטופלת

מישהו יכול לתת קצת יותר פרטים

של מי? מה עושה? וכו'

DSCF0001.jpg

DSCF0002.jpg

DSCF0003.jpg

המאק הזה היה בעברו שייך למושב נהלל והוביל גרעינים מדגון חיפה למרכז מזון שבנהלל לאחר שחיסלו את ענף ההובלה במושב נמכר הרכב לאמנון חורש מאילת.ישראל פרסם בעבר תמונות שלו בעמוד 44 .רוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפועל יש לנו עוד "אספן" - אדם שמחזיק ... סמי טריילר! שלא לצורך עבודה? (או שהוא עובד עם הסוס עם עגלות אחרות, והבית שלו זה סיפור נפרד?

דב

המק היה של אמנון חורש באילת ןונמכר לבחור שחי בקרוון על העגלה הוא תושב אילת,

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דב! לא ענית! מה הקטע של המאק האדום, ואגב: מה הדגם שלו, תזכיר לי? ובנוסף- מה מצב של ה-F9000 שלידו, חוץ מקבינה פגועה וחוסר חלון?:roll: אגב, מאיזו שנה התחילו F9000, ומאיזו שנה אפשר (או אי-אפשר כבר:cry: ) למצוא אותם בארץ?:roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא !

לפי המועצה של מזכרת בתיה, זהו משוריין מקורי !

ולפי עדויות אחרות הרכב הזה חילק לחם בשנות ה-40 וה-50 בתל אביב.

מה זה "מקורי" ?

בא"י היה אז מפעל אחד לארגזי רכב , בעיקר אוטובוסים, - מגן צ'טווד. זאת לא עבודה שלו.

ומה אם הוא חילק לחם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא'נה, תרגע, זה תמונה מארצות הברית, מדובר ב R600 מודל 69, מהראשונים.

פורד 9000 בארץ היו מ- 73 עד אמצע שנות השמונים (?)

דב

דב! לא ענית! מה הקטע של המאק האדום, ואגב: מה הדגם שלו, תזכיר לי? ובנוסף- מה מצב של ה-F9000 שלידו, חוץ מקבינה פגועה וחוסר חלון?:roll: אגב, מאיזו שנה התחילו F9000, ומאיזו שנה אפשר (או אי-אפשר כבר:cry: ) למצוא אותם בארץ?:roll:

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שאבא שלי עבד על פורד 9000 מהאחרונים בארץ סמיטריילר לפני יותר מ 14 שנה

לבעל הבית שלו היו 2 כאלו שעבדו לרוב באזור פרדס לאשדוד

יש לי תמונה של אחת מהם בהזדמנות אני אסרוק אותה ואעלה לפה

איפה הם היום הלוואי והייתי יודע דווקא אהבתי את הרכב הזה

ובהקשר אחר

נצפתה לילנד (מאמין.. היה חושך וקלטתי אותה ברגע האחרון)19 טון פלטה במגרש מול תחנת הדלק סדש בצומת מסמיה

מקווה להביא צילום פעם הבאה שאני עובר שם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שאבא שלי עבד על פורד 9000 מהאחרונים בארץ סמיטריילר לפני יותר מ 14 שנה....איפה הם היום הלוואי והייתי יודע דווקא אהבתי את הרכב הזה

קיבלת - אדון ברווז

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1627421&postcount=1596

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משאיות בנתב"ג.

ירון מאיר

לגבי הדודג', הוא עדיין נוסע, במצב חדש (מנוע מקורי של קרייזלר 3.7 6 צילינדר טורי [כמו נ.נ צבאי])

הייתי עד לפני 3 חודשים מכונאי ציוד-קרקע באל-על ולאחרונה עשיתי לו קלאצ' חדש.

מורכב עליו מעלית קטנה וצנרת לתדלוק מטוסים הוא משמש בתור פילטר ולא בתור מיכלית, בגלל מידותיו הקטנות עדיין משתמשים בו (אחד הכלים הוותיקים באל-על) בתוך ההנגר הגדול (3) כדי לרוקן דלק מהמטוסים לפני טיפול במיכלי המטוס.

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום אחד...:roll:8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא'נה, תרגע, זה תמונה מארצות הברית, מדובר ב R600 מודל 69, מהראשונים.

פורד 9000 בארץ היו מ- 73 עד אמצע שנות השמונים (?)

דב

תמצא לי משאית F9000, ואני מדגיש: משאית, לא סוס, משנות ה-70- קבל מה, שאתה רוצה! (טוב, בגבולות הצנזורה:lol::wink: )!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...