Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

והנה תמונות מביקור משלשום: אכן, המראות קשות. אני בכיף הייתי לוקח אותו "כמושהוא" ושומר לשיפוץ עתידי, אבל הבנתי, שבעל האוטו לא מוכן לשמוע על למכור...:cry: חבל. אני מזמן חולם עם B-MACK גרר בדיוק כזה!:?

DSCF0449.jpg

DSCF0450.jpg

DSCF0453.jpg

DSCF0457.jpg

DSCF0454.jpg

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

והנה תמונות מביקור משלשום: אכן, המראות קשות. אני בכיף הייתי לוקח אותו "כמושהוא" ושומר לשיפוץ עתידי, אבל הבנתי, שבעל האוטו לא מוכן לשמוע על למכור...:cry: חבל. אני מזמן חולם עם B-MACK גרר בדיוק כזה!:?

גינאדי היית ליד הבית שלי ולא קפצת לבקר ?!

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היינו במשימה חשאית, אני ודימה...:-)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית מוכרח לגרד לנו ככה את הפצעים?

אוי.

דב

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה אני אגיד?!:evil: אתה יודע, שזה אחד מהחלומותי (כזה, אבל בדיוק כזה גרר, אפילו ישן וחלוד, אבל שלם ונוסע!!!), ובמיקרה הזה, כנראה שגם לא ייתגשמו...:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנאדי , עלה במוחי רעיון לאחד שני חלומות שלך ,

החלום הראשון טרנזיט MK1

מרצדס 350SL שנת 1972 W107

מרצדס SLC שנת 1980 W107

מרצדס 250C קופה 1972 W114

מרצדס 230E שנת 1982 W123

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלום הראשון טרנזיט MK1 והשני גרר...

למוטקה מגרר גרוסי בתל אביב היתה טרנזיט MK1 דאבל ג'אנט גרר...

נכון לפני כמה שנים הגרר הזה עוד היה זרוק אצלו בחצר האחורית וכמו שאני מכיר את הבחור ... הוא לא אוהב לזרוק... :)

הוא נמצא בדרך בן צבי בתל אביב צמוד לשיפודי אורלי ... תן קפיצה... אולי יש שם משהו שיעניין אותך...

מרצדס SLC שנת 1980 W107

מרצדס 230E שנת 1982 W123

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בענין הגרר שבעליו לא מוכן לשמוע על למכור אותו....

לא פעם אני ניתקל בתופעה הזו. לא יודע מי הבעלים ומה גילו. אני מניח שהגרוטאה הזו עומדת שם לא מעט זמן, ואיש לא טרח לעשות בה דבר, וכניראה שאם עד עכשיו לא עשו...אז גם לא יעשו.

מה שמזכיר לי את סיפור הפורדים שעמדו בקצה רחוב צ'לנוב בתל אביב. שנים הן עמדו שם חשופות לפגעי מזג האוויר, ולסתם ונדאליזם. ובעל הבית לא התרצה...ולא היה מוכן לשמוע.

כשהוא סוף סוף התרצה....כבר לא היה טעם.

ולסיום סיפור יפה,

כשהשקתי את הטרקסיון שלי, זכרתי להזמין את האיש ממנו רכשתי את המכונית 10 שנים קודם להשקה. הוא אכן הגיע ושמח על כך. במעמד זה שמעתי את הבת שלו אומרת לו "אבא. אני שמחה שמכרת לו את המכונית, כי אתה כניראה לא הית משפץ אותה"

אריה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון לפני כמה שנים הגרר הזה עוד היה זרוק אצלו בחצר האחורית וכמו שאני מכיר את הבחור ... הוא לא אוהב לזרוק... :)

הוא נמצא בדרך בן צבי בתל אביב צמוד לשיפודי אורלי ... תן קפיצה... אולי יש שם משהו שיעניין אותך...

אני מכיר את ג'רוסי כבר הרבה שנים, אכן היו לו שני גררים כאלה בהתחלה, ועכשיו נשאר לו אחד (זה מה שהוא אומר, לפחות), והוא נימצא איפשהו במקום אחר, לא במיגרש הבית שלו. לא ראיתי אותו כבר כמה שנים.

אני לא ממש אוהב את הצורה של טרנזיט דיזל, ובנוסף זה גרר- וצריך רישיון גרר בשביל לנהוג עליו, ואין לי את זה, לפחות בינתיים. יש עוד גרר כזה, במצב גרוע, עומד כמה שנים בגבעתיים, וגם בו אני לא נוגע מאותה הסיבה. MACK-B הגרר- זהו חלום ספציפי, לא כל גרר. בינתיים יש לי רק כזה דגם...:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את ג'רוסי כבר הרבה שנים, אכן היו לו שני גררים כאלה בהתחלה, ועכשיו נשאר לו אחד (זה מה שהוא אומר, לפחות), והוא נימצא איפשהו במקום אחר, לא במיגרש הבית שלו. לא ראיתי אותו כבר כמה שנים.

אני לא ממש אוהב את הצורה של טרנזיט דיזל, ובנוסף זה גרר- וצריך רישיון גרר בשביל לנהוג עליו, ואין לי את זה, לפחות בינתיים. יש עוד גרר כזה, במצב גרוע, עומד כמה שנים בגבעתיים, וגם בו אני לא נוגע מאותה הסיבה. MACK-B הגרר- זהו חלום ספציפי, לא כל גרר. בינתיים יש לי רק כזה דגם...:wink:

אתה רואה שכחתי מהגרר האדום שבגבעתים... :)

במידה ותמצא את מבוקשך בעתיד תבדוק אופציה לבטל את הרישיון גרירה נשלטת של הרכב ולהסב אותו לרישיון ג' רגיל ,

כמובן שזה די מופרח כי תצטרך להוריד את המתקן ע"מ לבצע את זה , ואז להחזיר... השאלה היא מה היה אם הרכב יהיה

אספנות רישין ג' , עם מתקן של גרר עליו...

שיהיה בהצלחה , :)

לי יש גרר שברולט שנת 92 4*4 חונה בגינה , לפי הענות למכירה שלו כניראה שישאר אצלי עד שיהיה אספנות.. :roll:

מרצדס SLC שנת 1980 W107

מרצדס 230E שנת 1982 W123

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב שבעבודות שמתבצעות בכפר חבד ממש מתחת לכביש מספר 1 עובדת קבוע מיכלית קטנה מדגם לא מזוהה שנכחד מהעולם לפני שנים אבל מה שיותר מעניין המספר רישוי שלו 71- XX-XXX

מדוע קיבל מספר רישוי כזה ומה זה מעיד?

כמו כן בעבודות שבכביש 40 סמוך לכניסה לרמלה (לבאים מכיוון רחובות) פועלת מיכלית ענתיקה מאד מדגם לא מזוהה שנקנתה מצה"ל ועדיין יש לה מספר רישוי צבאי דהוי עליה, והיא אף צבועה בצבאי צה"ל.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לפני שלוש שנים (מאז לא בדקתי ) בגבעתיים באחד הבנינים הסמוכים לקניון גבעתיים עמד בחניה גרר טרנזיט דבל גאנט דור ראשון (נדמה לי דור ראשון) נטוש ומכוסה אבק

מאז לא בדקתי אם הוא שם עדיין

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה לגרר הזה התכוון גנאדי , צבע אדום מול קניון גבעתים בחניה.

מרצדס SLC שנת 1980 W107

מרצדס 230E שנת 1982 W123

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מישהו כאן מכיר את משאית האספנות היפיפיה שנמצאת קבוע ביהוד במוסך פחחות "עדי" ברחוב העצמאות.

מין משאית מדהימה ביופיה בצבע ירוק

פשוט תענוג לראות אותה כל פעם מחדש.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...