Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

מה שמעניין באוטוקארים- זה שהם לא ממש השתנו ב-30 שנה האחרונות!:-D

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, אני פותח "עונת ציד": אני מחפש ארגז "עץ" באורך 6.56 מטר משומש. שלי במצב גרוע, נראה לי, שעדיף להחליף.

אגב, מישהו יודע, מה קרה ל"סטאר" בראשון? היה לו משהו, שטיפה יותר קצר, אבל פחות או יותר בסדר, מעניין, מה עלה בגורלו?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים,

בינואר השנה פניתי אליכם כחובבי משאיות בפניה אישית שדיברה על רצון "לסגור מעגל" עם זיכרון רחוק מאבי שנפטר כשהייתי בת 3.5 בשנת 1965. אבי היה נהג מקצועי ב"סולל בונה" ונהג במשאית מאק. היה לי ברור שאותה משאית שהיתה בשנת 1965 חדשה היא כיום דגם לאספנים...(אם בכלל עוד קיימת). פניתי מתוך תקווה שאולי מישהו מחברי הפורום יוכל לעזור לי לאתר משאית מהדגם הנ"ל ואולי אולי אפילו אוכל לממש חלום ולנסוע לסיבוב קצר במשאית ...מן פרידה שכזו מאבא.

אז...היום שמחה לבשר שממשתי את החלום !!!

וזכיתי בכך בזכות אנשים נפלאים מבין חברי הפורום שמעבר למימוש החלום הפרטי שלי הצליחו לרגש אותי בהתגייסות, בנכונות לעזור לי לאתר מי מחזיק דגמים שכאלו ובעיקר בכך שפתחו את הלב ברצון טוב וברגישות רבה סייעו לי. מודה מאד לרוני מקרית מוצקין, לדב מנהל הפורום(כמדומני) שיצר לי את הקשר עם הבעלים של חברת "אשנב" (אורון) שאצלו מתברר יש למאק מקום של כבוד ועדין יש כמה משאיות פעילות. על אחת שכזו...ירוקה ביקרתי אתמול.

ומיכוון שלמדתי שלכם, אספני המשאיות, יש חיבה לתמונות של הדגמים הללו...מצרפת גם תמונות של המאק B-61 - , קצת חבולה, כבר לא בצבע הירוק שהיתה (זה שזכרתי מאבא שלי) אבל עדין חיה ועובדת!!!

חג שמח לכולכם ותודה ענקית!!!

מאבישג.

נ.ב. יש ברשותי מספר תמונות של המשאית המדוברת רק שאינני מצליחה להעלותן לאתר כך שאם מישהו ייעץ כיצד לעשות זאת אשמח לשתף אתכם בצילומים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו שמחים, שהצלחת להגשים את החלום!8) חג שמח!:-D8):-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, ריגשת אותי!

מחמם את הלב לראות שאכן מימש את רצונך... אחרי שהרבה זמן לא שמעתי ממך, חשבתי שירדת מהעניין, שהדברים לא מסתדרים...

יופי! ואני מקווה שהחיבור לבעל המשאית, שלכאורה אין לו סנטימנטים אלא רק מבט תועלתי, יחבר אותנו באיזה שלב לאחת המשאיות האלו, נצליח לחבר אותה לאספן שישקיע וישמור... זו היתה הזדמנות טובה להסביר לו את המצב היום ואת כוונותינו.

נשמח לראות את התמונות (נדמה לי שכששאלתי אותך אמרת שלא נשארו תמונות מתקופת עבודתו של אביך- בכלל או של המאק? אכן, נשמח לראות כל תמונה של משאית ישנה...

דב

חברים יקרים,

בינואר השנה פניתי אליכם כחובבי משאיות בפניה אישית שדיברה על רצון "לסגור מעגל" עם זיכרון רחוק מאבי שנפטר כשהייתי בת 3.5 בשנת 1965. אבי היה נהג מקצועי ב"סולל בונה" ונהג במשאית מאק. היה לי ברור שאותה משאית שהיתה בשנת 1965 חדשה היא כיום דגם לאספנים...(אם בכלל עוד קיימת). פניתי מתוך תקווה שאולי מישהו מחברי הפורום יוכל לעזור לי לאתר משאית מהדגם הנ"ל ואולי אולי אפילו אוכל לממש חלום ולנסוע לסיבוב קצר במשאית ...מן פרידה שכזו מאבא.

אז...היום שמחה לבשר שממשתי את החלום !!!

וזכיתי בכך בזכות אנשים נפלאים מבין חברי הפורום שמעבר למימוש החלום הפרטי שלי הצליחו לרגש אותי בהתגייסות, בנכונות לעזור לי לאתר מי מחזיק דגמים שכאלו ובעיקר בכך שפתחו את הלב ברצון טוב וברגישות רבה סייעו לי. מודה מאד לרוני מקרית מוצקין, לדב מנהל הפורום(כמדומני) שיצר לי את הקשר עם הבעלים של חברת "אשנב" (אורון) שאצלו מתברר יש למאק מקום של כבוד ועדין יש כמה משאיות פעילות. על אחת שכזו...ירוקה ביקרתי אתמול.

ומיכוון שלמדתי שלכם, אספני המשאיות, יש חיבה לתמונות של הדגמים הללו...מצרפת גם תמונות של המאק B-61 - , קצת חבולה, כבר לא בצבע הירוק שהיתה (זה שזכרתי מאבא שלי) אבל עדין חיה ועובדת!!!

חג שמח לכולכם ותודה ענקית!!!

מאבישג.

נ.ב. יש ברשותי מספר תמונות של המשאית המדוברת רק שאינני מצליחה להעלותן לאתר כך שאם מישהו ייעץ כיצד לעשות זאת אשמח לשתף אתכם בצילומים

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי דב,

התמונות שברשותי הן תמונות שצילמתי השבוע בעת הביקור המרגש על המאק. אכן לצערי אין לי תמונות של המשאית המקורית שאבי נהג עליה (של סולל בונה).

בכל אופן יש לי מספר תמונות מהשבוע אבל לא הצלחתי לעלות אותן לאתר. אשמח אם תדריך אותי כיצד לעשות זאת להנאת כולכם.

הקבצים הם גדולים (בסביבות 14mb סה"כ).

להשתמע,

אבישג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבישג, אני בקושי מסתדר עם הנושא הזה...

תנסה לשמור אותן בפורמט JPG ואז לעשות הקטנה... יש תוכנה קטנה וממזרית שנקראת Irfanview שעוזרת...

נו, ישראל, אתה לא יכול לתרום כאן?

דב

הי דב,

התמונות שברשותי הן תמונות שצילמתי השבוע בעת הביקור המרגש על המאק. אכן לצערי אין לי תמונות של המשאית המקורית שאבי נהג עליה (של סולל בונה).

בכל אופן יש לי מספר תמונות מהשבוע אבל לא הצלחתי לעלות אותן לאתר. אשמח אם תדריך אותי כיצד לעשות זאת להנאת כולכם.

הקבצים הם גדולים (בסביבות 14mb סה"כ).

להשתמע,

אבישג

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע על תוכנה מסוימת אבל אני מקטין תמונה בדרך הבאה.

1 מעלה את התמונה על כל המסך.

2 לוחץ על מקש prt sc sys rq (פרינט סקרין).

3 יוצא ממסך מלא

4 בסרגל הכלים לוץ על "התחל"

5 לוחץ- תוכניות

6 לוחץ -עזרים

7 לוחץ- צייר

8 נפתח חלון חדש

9 לוחץ על שני מקשים בו זמנים -ctrl יחד עם האות וי באנגלית (v)

התמונה מופיעה על המסך החדש.

10 לוחץ על האיקס לסגירת המסך, ואז נפתח חלונית ששואלת האם לשמור והיכן.

ואז יש להפוך את סוג הקובץ לjpeg בהגדרות.

מעט ארוך אבל רק כך אני יודע.

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דב, כל הכבוד על היוזמה !

ממש מרגש !

:beerchug:

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבישג, אני בקושי מסתדר עם הנושא הזה...

תנסה לשמור אותן בפורמט JPG ואז לעשות הקטנה... יש תוכנה קטנה וממזרית שנקראת Irfanview שעוזרת...

נו, ישראל, אתה לא יכול לתרום כאן?

דב

אני לא יודע על תוכנה מסוימת אבל אני מקטין תמונה בדרך הבאה.

1 מעלה את התמונה על כל המסך.

2 לוחץ על מקש prt sc sys rq (פרינט סקרין).

3 יוצא ממסך מלא

4 בסרגל הכלים לוץ על "התחל"

5 לוחץ- תוכניות

6 לוחץ -עזרים

7 לוחץ- צייר

8 נפתח חלון חדש

9 לוחץ על שני מקשים בו זמנים -ctrl יחד עם האות וי באנגלית (v)

התמונה מופיעה על המסך החדש.

10 לוחץ על האיקס לסגירת המסך, ואז נפתח חלונית ששואלת האם לשמור והיכן.

ואז יש להפוך את סוג הקובץ לjpeg בהגדרות.

מעט ארוך אבל רק כך אני יודע.

ירון מאיר

כדי שנראה את תמונות המאק B בקרוב:

הורד תוכנה חינמית בשם Image Resizer

http://download.microsoft.com/download/whistler/Install/2/WXP/EN-US/ImageResizerPowertoySetup.exe

ואז כליק ימני על התמונה ו-RESIZE, פעל לפי הוראות המערכת

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תוכנה בלי להוריד, פשוטה להפעלה http://www.imageshack.us/ לאחר מכן לוחצים על הbrowse ובוחרים גודל תמונה אני מעלה על מסך 15 אינטש או יותר קטן לשים לב שלמעלה משמאל זה על upload ולוחצים למטה על host it ומחכים שעולה התמונה בקטן ולמטה מעתיקים את הקישור האחרון direct to emage ולוחצים על הריבוע הצהוב ושמים את קישור חוץ מזה אם אתה מצלם לאתר תצלם 640x480 בלבד ואז לא צריך כלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה, אני לא מבין: האתר, כשמעלים את התמונות, לא מקטין לבד לגודל הנדרש? -כי לאחרונה אני פשוט מצרף תמונות בגודל המלא (ואני מצלם ברזולוציה די גבוהה), והתמונות עולות ברזולוציה נמוכה לבד! לא קיבלתי לאחרונה אף פעם הודעות גודל חריג!:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...