Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היפו, שעומד בירקונים? -אני רואה אותו כל הזמן מאחורה, אף פעם לא נכנסתי לשם... בעיה בלי טסט- אי אפשר כעת להחזיר לכביש! עד, שלא נצליח לקבל הרחבת חוק האספנות ל"מעל 12 טון"!:cry:

שלילי, הרכב עומד בשכונה בפתח תקווה. מקביל לכביש 40 מחנה יהודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

:shock::shock:8) -כמה מקדחות כאלה עוד יש?! זו כבר השלישית, וכולן בפ"ת!:shock::roll::?:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתכם על הרעיון ניקוי חול לכל הארגז? והאם יצרני הארגזים יכולים לעשות את זה גם כן (יצרנים כמו "סילגי2000", "ישראמטל")? -כי, אני רוצה להתחיל בחידוש הארגז, בסה"כ זה חתיכת ברזלית, אז אני מאמין, שאפשר להשאירו, ולא להחליף, אבל חובה לנקות ולצבוע... במקור, לדעתי, הוא נוצר ב"סילגי2000", שאז היו עם שם אחר, השאלה, כמה יכולים לקחת על השיפוץ, אם בכלל יסכימו...:roll: אני כבר רוצה לראות שוב דפנות עץ, לא מתאים לצ'פטיין להיות "פלטה" לדעתי! :?

והארגז הגדול הסגור- הכיצד מנקים מחלודה, במיוחד מלמעלה?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט ושחכתי, עד שהיא מגיעה, צריך לתת לה את הכבוד הראוי.

:-D

ל'

גינדי.jpg

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל'

TNX!

אבל, למה בתמונה נראה כאילו חטפתי בומבה באף?:roll::-D

מי זוכר, באיזו צבע צריכים להיות הגלגלים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם משהו הזוי: בשישי, באמצע המפגש, "הקפיצו" אותי לעבודה- הייתה תקלה במערכת, שאני מתחזק, ואני כונן סופ"ש. אז, לא היה לי זמן להחליף חזרה מכוניות- ובאתי עם המשאית ישר מהמפגש לעבודה! דמיינו לעצמכם תגובה של השומר חנייון של חב' הייטק, שרואה את אחד מהטכנאים, שהוא רגיל לראות 20 פעם ביום עם המיצובישי-ליסינג, נכנס לחניון של החברה עם המשאית בת 40 עוד מעט!:lol::-D:wink::twisted:super.gifsilly.gif:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר שווה לדעתי להשקיע בחיפוש אחרי ארגז מתאים שהורידו ממשאית עובדת ומצבו טוב באיזור התעשיה ליד קיבוץ ניר צבי מול היציאה משער ירושלים של צריפין, בפנים בפנים, יש חברה שמתקנת ביוביות... גולדשטיין שמם אני חושב, יש להם סטוק של ארגזים משומשים. בדוק אצלם קודם כל מה יש וכמה יעלה. את שלך תמכור לברזל.

לחילופין, ויצא יותר יפה כמובן, לך ל"ישראמטל" בכפר סבא, שיעשו לך ארגז חדש על הפלטה שלך.

ניקוי חול? הוא לא יהיה שווה כלום אם לא תפרק את הארגז מהרכב ותעשה אותו גם מלמטה ובכל הפינות. יש ריקבונות בפלטה? אם כן, ניקוי החול יגדיל אותם ותהיה המון עבודה לתקן.

דב

דעתכם על הרעיון ניקוי חול לכל הארגז? והאם יצרני הארגזים יכולים לעשות את זה גם כן (יצרנים כמו "סילגי2000", "ישראמטל")? -כי, אני רוצה להתחיל בחידוש הארגז, בסה"כ זה חתיכת ברזלית, אז אני מאמין, שאפשר להשאירו, ולא להחליף, אבל חובה לנקות ולצבוע... במקור, לדעתי, הוא נוצר ב"סילגי2000", שאז היו עם שם אחר, השאלה, כמה יכולים לקחת על השיפוץ, אם בכלל יסכימו...:roll: אני כבר רוצה לראות שוב דפנות עץ, לא מתאים לצ'פטיין להיות "פלטה" לדעתי! :?

והארגז הגדול הסגור- הכיצד מנקים מחלודה, במיוחד מלמעלה?

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל'

זה היה פעם משאית חלוקה? היא ניראית מטורפת בגודל שלה (הצ'יפטיין) :shock:

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספציפית הזו הייתה כל חייה טיולית באיזור הלטרון. אבל כן- זו בעיקרון משאית חלוקה סטנדרטית של התקופה ההיא.

זה נראה לך גדול- חכה, עוד לא ראית את הביבר!:-D:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר שווה לדעתי להשקיע בחיפוש אחרי ארגז מתאים שהורידו ממשאית עובדת ומצבו טוב באיזור התעשיה ליד קיבוץ ניר צבי מול היציאה משער ירושלים של צריפין, בפנים בפנים, יש חברה שמתקנת ביוביות... גולדשטיין שמם אני חושב, יש להם סטוק של ארגזים משומשים. בדוק אצלם קודם כל מה יש וכמה יעלה. את שלך תמכור לברזל.

לחילופין, ויצא יותר יפה כמובן, לך ל"ישראמטל" בכפר סבא, שיעשו לך ארגז חדש על הפלטה שלך.

ניקוי חול? הוא לא יהיה שווה כלום אם לא תפרק את הארגז מהרכב ותעשה אותו גם מלמטה ובכל הפינות. יש ריקבונות בפלטה? אם כן, ניקוי החול יגדיל אותם ותהיה המון עבודה לתקן.

דב

הקטע, שאני הייתי רוצה לשמור על הארגז המקורי שלה... יש חלודה, ואפילו הרבה, אבל לדעתי ניקוי החול עדיין לא יעשה חורים. יש לי בכל מיקרה רק הפלטה- את הדפנות זרקתי לברזל, כי היו רקובות לגמרי מכל הבחינות: גם הברזל וגם עץ, לא היה מה להציל כבר.:-( ראיתי ארגז משומש מאד דומה אצל מישהו במיגרש משאיות, אבל הוא קצר בכ-20 ס"מ, כזכור לי. ולא יודע, כמה הוא ירצה עליו. שוב- אני מעדיף, שלפחות כל המראה יישאר כמה שיותר מקורי. לפחות, הסיגנון של הייצור הארגזים לא השתנה, והארגזים של היום נראים בדיוק כמו אלה מלפני 40 שנה!:-)

אבל יש עוד בעיה- הארגז הגדול הסגור של הפורד! הוא חלוד מאד, ואותו אני ממש לא רוצה להחליף- גם כי אני אוהב את הצורה שלו, וגם כי הגודל שלו מתאים לי למה, שאני מתכוון לעשות ממנו (קרוואן נייד). אז אני אצטרך איכשוה לשפץ גם אותו, וזה אמור לכלול, בין היתר, את הניקוי חול, וכמות די מכובדת של הריתוכים. הייתי רוצה לעשות אותם בכלל לבד, כדי ללמוד (אף פעם לא עשיתי את זה!), אבל גם אין לי רתכת, וגם אין לי מקום נורמלי לעשות ריתוכים...:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

????:shock:love.giflove.giflove.gif

DSCF2232.jpg

DSCF2233.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע, שאני הייתי רוצה לשמור על הארגז המקורי שלה... יש חלודה, ואפילו הרבה, אבל לדעתי ניקוי החול עדיין לא יעשה חורים. יש לי בכל מיקרה רק הפלטה- את הדפנות זרקתי לברזל, כי היו רקובות לגמרי מכל הבחינות: גם הברזל וגם עץ, לא היה מה להציל כבר.:-( ראיתי ארגז משומש מאד דומה אצל מישהו במיגרש משאיות, אבל הוא קצר בכ-20 ס"מ, כזכור לי. ולא יודע, כמה הוא ירצה עליו. שוב- אני מעדיף, שלפחות כל המראה יישאר כמה שיותר מקורי. לפחות, הסיגנון של הייצור הארגזים לא השתנה, והארגזים של היום נראים בדיוק כמו אלה מלפני 40 שנה!:-)

אבל יש עוד בעיה- הארגז הגדול הסגור של הפורד! הוא חלוד מאד, ואותו אני ממש לא רוצה להחליף- גם כי אני אוהב את הצורה שלו, וגם כי הגודל שלו מתאים לי למה, שאני מתכוון לעשות ממנו (קרוואן נייד). אז אני אצטרך איכשוה לשפץ גם אותו, וזה אמור לכלול, בין היתר, את הניקוי חול, וכמות די מכובדת של הריתוכים. הייתי רוצה לעשות אותם בכלל לבד, כדי ללמוד (אף פעם לא עשיתי את זה!), אבל גם אין לי רתכת, וגם אין לי מקום נורמלי לעשות ריתוכים...:?

צלם לנו... למי שקצת מבין בחלודה וריתוכים...

שנוכל לעזור לך להעריך את המצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו נחמד, שקניתי היום. אומנם רק דגם, אבל עדיין משאית!:twisted: מישהו מכיר את זה, ראה במציאות את המפלצת?:roll:

DSCF2479.jpg

DSCF2480.jpg

DSCF2481.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צלם לנו... למי שקצת מבין בחלודה וריתוכים...

שנוכל לעזור לך להעריך את המצב.

תודה! עוד מעט אצלם מכל הכיוונים...:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...