Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בזכות הכביש החדש שנפתח לאחרונה ואני מדבר על הכביש החדש לבאר יעקב דרך צריפין (שער ירושלים)

סוף סוף רואים את מגרשי המכרזים של משרד הבטחון כמו שצריך.

קיצר היום הבחנתי שם במשאית מאק (כמעט בטוח בזיהוי) יפיפיה עם אף וקבינה ענקית במיוחד בצבעי צה"ל שעומדת למכירה (לפירוק? לייצוא?) במגרש צמוד לכביש החדש.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

היום תירגלתי שוב החלפת הילוכים בגיר 5 על 2 כשלקחתי נגרר לטסט באזור התעשיה באשדוד ופשוט נהנתי כמה שעות עליו ,

07-03-08_0702.jpg

07-03-08_0845.jpg

07-03-08_0707.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעזאזל! היום רציתי לנסוע למפגש עם המשאית- וגיליתי, שקלאץ' שלי לא עובד, או בקושי עובד- צריך "לנפח" לפני כל פעולה (קלאץ' הידראולי), כנראה נידפקה משאבה המרכזית... לא נורא- נסעתי ככה, נהנתי מכל רגע במפגש- לשם שינוי, היה אחלה מקום חניה בשביל המשאית!:-)

ישראל- מאיזו שנה המאק? ומה זה בכלל- כלומר, מה ה"קוד" שלו?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום תירגלתי שוב החלפת הילוכים בגיר 5 על 2 כשלקחתי נגרר לטסט באזור התעשיה באשדוד ופשוט נהנתי כמה שעות עליו ,

ישראל שלום. אם הבנתי נכון נסעת על הF700 של המניע? אז דע לך שבגיר הנתון לא משתמשים בLOW אלא רק בהילוך ראשון וברברס זאת לפי הוראת יצרן.גיר זהה היה בDM800 של צהל אבל שם היה אפשר ל''שחק'' עם הטורים מ1200 ועד 2400 סל''ד לפי הוראת יצרן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, אבל כשרוצים לשחק... אפילו ב- DM הצבאי היינו מעבירים (אני לא זוכר את הסדר בדיוק) - מ, למשל שני, לרביעי LOW, שהיה נותן בדיוק הילוך ביניים אחרי השני וכן הלאה...

המנוע מוגבל כשמשלבים LOW, אבל עדיין.... בכל מקרה, עד כמה שאני זוכר, הגיר הזה הולך אך ורק עם מנוע "מאקסידיין", שבו זה תחום הסל"ד, לא חשוב אם זה DM, R או F.

דב

ישראל שלום. אם הבנתי נכון נסעת על הF700 של המניע? אז דע לך שבגיר הנתון לא משתמשים בLOW אלא רק בהילוך ראשון וברברס זאת לפי הוראת יצרן.גיר זהה היה בDM800 של צהל אבל שם היה אפשר ל''שחק'' עם הטורים מ1200 ועד 2400 סל''ד לפי הוראת יצרן

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעצם מדובר בגיר "5 על 1" ולא 5 על 2, מאותה סיבה שרוני הסביר. גיר 5 על 2 אמיתי זה גיר רגיל, שאפשר היה להשתמש ב- HIGH וה- LOW בכל ההילוכים.

שימו לב - הרוורס נמצא בידית השניה, כך שבעצם (ובפועל) אפשר לנסוע לאחור בכל ההילוכים, ואכן, כשהתאפשר, היינו נוסעים לאחר ומעלים הילוך או שניים בידית הראשית!

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה התמונות מצריפין מדובר בdm 600 שבזמנו במלחמת יום הכיפורים עם שאסי ארוך להייבר ופה עשו ממנו סוס צבאי, ולאחר מכן עברו שידרוגים על מנת לישון בקבינה הוסיפו תא שינה מפיברגלס כמו לדי אמים ורק בודדים היו כאלה בעקר לנהגי קבא ואזרחים בתובלה שעבדו עם פלטות, ולאחר מכן התגלגלו ליחידות המיוחדות שנכנסו ללבנון בצבעי ם ולוחיות זיהוי אזרחיות,

ישראל תמונות 450.jpg

ישראל תמונות 449.jpg

ישראל תמונות 447.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה התמונות מצריפין מדובר בdm 600 שבזמנו במלחמת יום הכיפורים עם שאסי ארוך להייבר ופה עשו ממנו סוס צבאי, ולאחר מכן עברו שידרוגים על מנת לישון בקבינה הוסיפו תא שינה מפיברגלס כמו לדי אמים ורק בודדים היו כאלה בעקר לנהגי קבא ואזרחים בתובלה שעבדו עם פלטות, ולאחר מכן התגלגלו ליחידות המיוחדות שנכנסו ללבנון בצבעי ם ולוחיות זיהוי אזרחיות,

ישראל שלום.ובכן כמעט בבדאות זהוא DM600 שניתן בזמנו לח""א ושירת בבסיס נבטים,הנהג שעבד באותה התקופה הצליח לקמבן במצלח צריפין את התא שינה. בערוב ימיו העברו את כל הגוררים הכבדים מבסיסי ח"א לגף רכב שבחצרים ויצרו מעין מרכז שנתן שרותי הובלה כבדה בחיל בנוסף למח ההובלה שקיימת בבסיס לוד.אם אני רואה טוב הנגרר שבתמונה זהוא אחד הלובים שהיו בח"א ויתכן שמרעננים את נושא או שמצמצמים את הענף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוסך אגד בירושלים עומדת משאית מרצדס 6X6 (גרר חילוץ) עם מנוף.

לפי הרישוי היא משנות ה-70 והכי חשוב שהיא למכירה!!

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ענתיקה, אבל אני חושב, שאחרון, שעוד נוסע בארץ.

נוסע ועוד איך נוסע. חונה בחיפה, זיהיתי אותה עוד מהתמונה המוקטנת. כשעשיתי שיעורי נהיגה על משאית בחיפה תמיד נדהמתי שיש כזאת בארץ. כי אני יודע שחלקים לדבר הזה בארץ פשוט בלתי אפשרי להשיג. רק לייבא, ובדרך כלל מרוסיה.

וראיתי אותה גם פעם אחת נוסעת בכביש החוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא לא רק נוסעת בכביש החוף- היא מגיעה גם יותר דרומה- תפסתי אותה פעם אחת כמעט באשקלון!:shock: הייתה פעם כזאת כתומה פתוחה, גם כן בחיפה, שהיה עליה שלט של "חומרים מסוכנים". עוד אחת לבנה, הייתה שייכת למישהו מאיזו התנחלות, נידמה לי, הייתה לו גם עגלת נגרר מקורית, אבל יש לי תחושה, שהמשאית הזו שימשה בסוף לחלקים לבחור מחיפה (אגב, איש די נחמד, דיברתי איתו פעם, כשהראיתי את המשאית הזו אצלי בחצר משום-מה:-) ). וגם הכתומה מחיפה הרבה זמן לא ראיתי- אבל זה לא, שאני כל יום בחיפה, ככה שיכול להיות, שהיא עוד חיה.

אני חוזר על השאלה- למישהו יש מושג, מה עלה בגורלו של ה"סוס" MAZ משנות ה-70-80 בצבע "חאקי", שהסתובב בשנות ה-90 בפתח-תיקווה? הייתי מאד שמח לפגוש אותו שוב, והפעם הוא כבר לא היה מתחמק ממני בקלות כזאת!:twisted:8)

(כזה)

1525d5ab.jpg

d7af45d7.jpg

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לילנד נחמדה בפתח תקווה

ללא טסט אך נראת ברת שיקום.

היפו, שעומד בירקונים? -אני רואה אותו כל הזמן מאחורה, אף פעם לא נכנסתי לשם... בעיה בלי טסט- אי אפשר כעת להחזיר לכביש! עד, שלא נצליח לקבל הרחבת חוק האספנות ל"מעל 12 טון"!:cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו :shock::shock::shock::shock::shock: בארץ אפשר למצוא הכול, אפילו MAZ

זה מודל בערך מסוף ה-70 ועד הסוף ה-80

ובלי רישום ישראלי כנראה... ההוא, שאני מדבר- היה ועוד איך עם מספר הצהוב! זו הסיבה, שהייתי מת למצוא אותו עכשיו! אבל, לא נראה לי, ששרד...:-(:cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...