Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

חכה, חכה, אנחנו רק מתחילים...:

קל בניין עדיין מחזיקים קונטראקטורים? היינו במשא ומתן איתם, בנסיון לשים יד על אחד, אפילו לא נוסע, ולא הלך, ואח"כ הבנו שהם נמכרו לירדן או לאפריקה.

למירו מא. הובלות הייתה ליילנד צ'יפטיין שהוא בחצי לב התכוון לשקם, אבל הוא לא היה רציני בעניין לדעתי, לא יודע מה נגמר...

בדרך לוד יש דודג' שווה ערך ל- D300 אבל דור אחד לפני, מודל 63, רקוב עד היסוד, והמשפחה לא מוכנה לדבר על מסירתו בכלל (נכון ללפני שלוש שנים)...

תחדש לי משהו ואנשק לך את הרגליים!!! זה לא נאמר בציניות, תמשיך לנסות, דווקא יש הפתעות בחיים.

דב

דובל'ה אני בוש וניכלם

הראית לי מהיכן מ..ין הדג

כרגע אני בבית בתאונת עבודה (זעזוע מוח לצערי-אין מה לדאוג, פגיעת ראש:שום איבר חיוני לא נפגע....)

אבל ברגע שאצא שוב לעבודה אשמח לרגל עבורך

המשאית שאני מדבר עליה היא אכן ליילנד בולדוג

בחברת קל-בניין ישנם מספר קונטרקטורים עם בקאקס גדול שהוסבו למובילי עפר.....

למעבירי הדירות א הובלות הנמצאים ברח'ירמיהו ליד סופר בבאי בתל אביב היתה פעם ליילנד ביוור שאולי עוד נמצאת אצליהם

ברח' דרך לוד בתל אביב בצמוד למפעל הבלוקים יש פייב טונר ישנה קבורה למחצה בשיחים

אראה עוד-אגיד לך

נ.ב

אנחנו לא מכירים במקרה?

אתה משופם?

עבדת או\עובד במשרד המאוחד ברעננה?

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בפתח תקוה משאית ליילנד נטושה ללא פנסים .

עומדת ברחוב הראשי בשכונת שערייה .

נחש, איפה הפנסים שלה?:-D:twisted: ולא, היא ממש לא נטושה- אם מישהו לא רוצה להיקבר בסביבה- אני לא ממליץ לגעת באוטו הזה ללא רשות הבעלים, שמחזיק משאית השניה שלו, יותר חדשה ופעילה, בצמוד... את הליילנד הזו הוא בעיקרון רוצה למכור, הוא צריך רק את המכונת קידוח, שלדבריו רוצה להעביר למשאית אחרת, יותר חדשה. אני בספק, שזה יעשה איי-פעם, אבל זה מה שהוא אומר. אגב, זה היפו דאבל-סרן עם גיר רגיל. "אח-תאום" של הביבר שלי.

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה, תמונה של DM700 מכסה מנוע מפיברגלאס, אפילו מאלבום של ישראלי. ברחה לי הכתובת, אבל תעשה חיפוש, רוני - "Mack DM700" ותגיע לאלבום התמונות שלו.

ואם תחפש (אין לי סבלנות) - "DM600 mack refuse trucks" תראה כמה כאלה מרשימים מאוד.

דב

dm700_2-vi.jpg?1078683722

דב עם המעט ידע שיש לי ,התמונה היא של DM600 קלאסי דור קודם שיוצר עד 1989 בערך, לאחר מכן הם יוצרו עם מכסה מנוע מעט יותר ארוך דבר שיצר מעין רדיאטור בולט והפנסים הקדמיים לא בקו אחד עם הרדיאטור והם שקועים מעט.תקן אותי אם יש לך מידע אחר.עד היום לא נתקלתי בDM700 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואנה, אתה עושה לנו בלאגאן כמו שאף אחד לא עשה כאן:

סופר וויט לא היה עם סופר-צ'ארג'ר, אלא GMC, ועל איזו טירה אתה מדבר, ואיפה בדיוק? אולי אתה מארגן לנו תמונה?

דב

אה כן שכחתי!

בתוך טירה עומד סופר-וייט (אלה עם הסופרצ'ארג'ר) במצב מזויע

באזה"ת ארז עמדה פעם B-61

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום עשיתי "סדרת טיפולים" לשתי המשאיות שלי: D1210, וסופר-ביבר. זה כלל בדיקת מים ושמן, התנעה והרצה של כמה דקות. לבסוף לא עמדתי בפיתוי, ועשיתי סיבוב בביבר- צריך לחזק את שרירי הידיים, לא?:-D:wink: (הגה כח שלו כבר מזמן חושב, שניקרא ככה רק בגלל, שדורש הפעלת כח מירבעי כדי לסובב אותו:lol:).

צ'יפטיין שלי, אגב, אתמול בשעה טובה, חזרה ממוסך, אחרי שהחליפו לה מחזיר שמן וסידרו נזילות מגלגל האחורי, והיא עברה את הטסט. וכבר "הפתעה" לא נעימה: אתמול, בזמן הקצר, שלקח לי בין ששמתי אותה במקום (בצהוריים), ובין שהבאתי מנעול למיכל דלק (בסביבות 19:00 בערב) כבר הספיקו, כנראה, לגנוב לי סולר!!!!:evil: גיליתי בערב שלולית מתחת למיכל, חשבתי, אולי יש לי נזילה- אבל לא ראיתי שום נזילה, והיום באתי לבדוק, ואכן, לא ניראית שום נזילה! אז, כנראה גנבו. בני ז^ת!!!:cry::evil::evil::evil:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתכנית השניה של "אוצרים את המדינה" יש פרסומת של "החום בוטל שותים קריסטל" ובה מופיעה כבאית ליילנד צ'יפטיין או קליידסדייל...

מישהו יודע מה קרה לה? היו עוד?

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך תמונות- נשמח לראות! ממתי הפרסומת? בזמנו, עד לא מזמן, במיגרש הגרוטאות של הר"ג, במסובים, עמדו שתי כבאיות ממש עתיקות: שברולט משנות ה-50, וליילנד מאד קטן, לא זוכר, איך ניקרה, קצת דומה לצ'יפטיין, אבל יותר קטן ובלי אף! לא יודע, לאן נעלמו בסוף, הם בזמנו טענו, שרוצים לשפץ אותן לתצוגה, מקווה, שלא מכרו בסוף לברזלים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום חזרתי מירושלים ועצרתי לצלם את חלק מהשרידים.

הצלחתי לזהות רק את הפורד קנדה (בולדוג), מישהוא יכול לזהות את השאר?

יש עוד תמונות בשירשור של השיירה לירושלים

Picture 061.jpg

Picture 060.jpg

Picture 057.jpg

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ייתכן שמלבד שני משאיות פיאט משנות ה70 שמסתובבות באזור הערבה יש גם בעיר מודיעין אחת?

האם הדבר ייתכן ויש עוד אחת?

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו פיאט?!? :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...