Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגבי מק B81 אז יש ברעננה לפחות שתיי שנוסעות ואני מניח שיש עוד כמה.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

מה זה B81?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה פורד שצילמתי באזור בנייה במודיעין

יש המון כאלו מסתובבות בתור מיכליות מים

079.jpg

הנה מאק B ישן שמצאתי בתחנת הדלק של גדרה

הוא יושב שם כבר המון זמן

אולי מישהו פה ימצא בו עניין וינסה לשקם אותו (אם זה אפשרי בכלל)

099.jpg

100.jpg

101.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה יש כאלה עובדים בארץ?!?!:shock::shock::shock::shock:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה פורד שצילמתי באזור בנייה במודיעין

יש המון כאלו מסתובבות בתור מיכליות מים

הנה מאק B ישן שמצאתי בתחנת הדלק של גדרה

הוא יושב שם כבר המון זמן

אולי מישהו פה ימצא בו עניין וינסה לשקם אותו (אם זה אפשרי בכלל)

אוי שיטטטטט!!! למה היית חייב?!:cry::evil::shock: -כן, בהחלט אפשר לשקם אותו, והייתי לוקח אותו במצבו מבלי לחשוב, לו רק היה לי מקום שקט לשים אותו ולעבוד עליו עם הזמן! וזה עוד גירסת גרר- בדיוק החלום שלי!!!:cry:

לגבי הפורד D- יש אותם באמת מלא אצל קבלן הדרכים- כנראה, קנו מאיזו חברת דלק את כל המלאי המיכליות המיושנות שלהם. הבעיה, מבחינתי בכ"א- הדגם הזה יותר חדש משלי, וקבינה שלו קצת שונה משלי, ואני מאד אוהב את המראה של שלי, ולא רוצה לשנות, ומצד שני- הקבינה שלי סופר-חלודה. למישהו יש המלצות על פחח טוב ובמחיר הגיוני לשכם את הקבינה של ה-D1210 שלי? :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בקיריית עקרון סוס (מק או משהו אמריקאי אחר) עומדת באחת החצרות.

אפשר לראות אותה מכביש בילו-חולדה

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בקיריית עקרון סוס (מק או משהו אמריקאי אחר) עומדת באחת החצרות.

אפשר לראות אותה מכביש בילו-חולדה

אני גר בקריית עקרון

תן לי יותר פרטים ומיקום על המשאית

אני אלך לבדוק ולצלם אותה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר בקריית עקרון

תן לי יותר פרטים ומיקום על המשאית

אני אלך לבדוק ולצלם אותה

לא זוכר בדיוק אבל אם אתה נוסע ממזכרת בתיה לכיוון בילו סנטר ותסתכל לצד ימין טוב טוב לא תפספס

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DM- מקדחה גדולה, עובד במרכז ת"א, ככל הנראה ללא רישוי כבר מזמן... באותו האתר- פרייטליינר- מקדחה קטנה, עם מספר, אך סביר להניח, שגם ללא רישוי בתוקף יותר. גורל עצוב יש לפרייטליינרים- רובם נזרקים יחסית חדשים...:-(

DSCF0639.jpg

DSCF0640.jpg

DSCF0641.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז דווקא - !

יש לחברה הזו 7 מאקים כאלה (אני חושב שזה B-63, הם נראים כמו B-61 אבל קצת עם אף קצת יותר גדול), וכולם, אבל כולם, עם רישוי... ובבוא היום האספנים יילקחו בחשבון כשהכיילים עדיין עם טסט! זה ייקח עוד כמה שנים, ואני מניח שהם יהיו אז סופר-מנוצלים, אבל עדיין...

דב

גנדי שלום. לא נראה לי שמישהוא באותה חברה ינהג ברכב העבודה הזה ללא רישוי בכביש כדי לספק את רצונותיו של פלוני עם כל הכבוד לכן נראה לי שהגברת הנכבדה תאלץ להסתפק בהצעות שהבאתי.רוני

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RESPECT!!!:shock:8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באזור תעשיה חולון

ברחוב החופר משאית עומדת זמן רב. ככל הנראה היחידה מסוגה בארץ

צבע כחול.

מין משאית מוזרה 12\15 טון בעלת קבינה מוזרה משהו

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...