Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם זו משאית הכחולה בלי אף- סביר להניח, שמדובר ב-AVIA, משאית צ'כית, אם אינני טועה, שבזמנו הובאו כמה כאלה עם העליה מרוסיה. מדובר במשאית משנות ה-90.

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

שני אוטובוסים המשמשים כמחסנים/מגורים בפ"ת, ממה שניתן לראות הם די שלמים:

בדיוק ברחוב המקביל הצמוד שהוא רחוב אמיל זולה ניצפו שני פגרים של מה שנראה כמשאיות פורד ישנות,

DSC00036.JPG

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משאיות ממגרש כליף... אחת באמת פורד D כמו שלי, השניה משהו שאני לא זוכר, פעם כבר דיברנו על זה כאן, משהו, שאין בארץ...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק ברחוב המקביל הצמוד שהוא רחוב אמיל זולה ניצפו שני פגרים של מה שנראה כמשאיות פורד ישנות,

אההה....אתה עוקב אחרי??

"Get around better- travel Lambretta"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אההה....אתה עוקב אחרי??

ממש במיקרה עברתי שם וזיהיתי את האוטוביסים שצילמת, לכן ציטטתי אותך :-)

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השניה בדפורד אאל"ט

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטובוסים מוכרים וידועים ועומדים שם מזה שנים רבות.

שני אוטובוסים המשמשים כמחסנים/מגורים בפ"ת, ממה שניתן לראות הם די שלמים:

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בערוץ ההיסטוריה ראיתי הערב פרק מסדרה על נהגי משאיות כבדות שמובילים מטעמים למכרות בקנדה, כשחלק מהדרך היא על גבי אגמים קפואים.

תוכנית מדהימה ומצמררת תרתי משמע (הם עובדים בטמפרטורות חיצוניות של -30- עד -40 מעלות צלסיוס), מצולמת קצת בהגזמה, אבל שווה.

שם התוכנית "קר כקרח" מובילים על קרח דק. היא שודרה בערוץ ההיסטוריה ב- 21:20. אני כמעט בטוח שיהיו גם שידורים חוזרים.

דב

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה תמונות מדהימות לדעתי של מחפר על משאית. הציוד של חברה קנדית שכורה חול עשיר בביטומן להפקת נפט באלברטה, קנדה.

לפרופורציות, שימו לב לגודל הטנדר.

מישהו מזהה את המשאית?

455premay-2.jpg

455premay-3.jpg

455premay-4.jpg

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

tt-Premay-move-suncor.jpg

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CRAP!!!:shock::shock::shock: זה רציני...:roll:8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מזהה את המשאית?

המשאית שייכת לחברת Premay - חברת גדולה להובלת ציוד כבד באיזור oilfields. המשאית - אושקוש או הייס (Hayes). התמונה קטנה מדי ע"מ לזהות בודאות. גמ המשאיות היותר קטנות שלהם מעניינות, וכך גם הפרוייקטים שלהם.

דרך אגב, הנה שתי תמונות שחבר שלי שלך לי, מעבודה שהם בצעו שבוע שעבר. משהו יותר קטן, והמנוף נראה לי זהה לזה שעבד בכניסה לירושלים.

P1010104.JPG

P1010142.JPG

Spirit In The Dark

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הוסר השרשור מה"דביקים"?:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...