Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

מגניב!8):twisted::-)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לנחישות!

אשמח לדעת עד כמה המאק הזה דומה למאק שאביך נהג בו? אני זוכר טוב שאין לך שום תמונות מהימים ההם? אולי לחברים שלו?

דב

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גאנדי לך תציל ממנה חלקים עד לפני שנה הקבינה הייתה שלמה חבל שיפרקו אותה

אין כבר מה להציל...:-(:cry::? שמישהו יסביר לי, למה שמישהו היה צריך לחתוך את מה, שחתך?! למה זה יכל לשמש בדיוק?!:roll::shock::?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש על המרכב של המאק??

והפיאט של הקרקס מדהימה! :shock: למי היא שייכת?

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש על המרכב של המאק??

והפיאט של הקרקס מדהימה! :shock: למי היא שייכת?

על המאק יש או גנרטור ענק, או קומפרסור.

הפיאט שייכת לגרריסט-בעל המיגרש, שלא מוכן משום-מה לדבר על מכירת משהו מהמיגרש, אין לי מושג, למה... בכל מיקרה- לפיאט יש הגה ימין ואין מספר ישראלי, ככה שלעלות אותה לכביש אין סיכוי בעולם...:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך ניקרא, וכמה בכלל היו/ישנם עדיין בארץ פרייטליינר "סוס" גדול, עם שני סרנים מקדימה, וקבינה "טלוויזיה" מוזרה, וגריל, כאילו נלקח ממשאית "הרגילה" עם האף, והודבק אל ה"טלוויזיה" הזו?:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב

על המאק מהודעה 1724 מורכב קומפסרסור גדול להזרמת אויר לתוך קידוחי כלונסאות המבוצעים במקביל ע"י מכונת קידוח כלונסאות המורכבת על טרקטור די 8 (לפחות במקום שבו אנחנו היינו). השניים עובדים במקביל כאשר לתוך הקידוח מוזרמים גם מים והקומפרסור יוצר רסס של אויר ומים המפנים את החול מתוך הקידוח.

רפי הבעל של אבישג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה דומה יותר לזה:

http://www.saymar.co.il/URUTU.htm

img_URUTU_1.jpg

מדובר בכלי רכב מאותה סדרה (זה EE11, הרכב שקישרת אליו נקרא EE9). זה משיטוט קצר באתר שלהם- לא היה לי מושג שחברה כזאת קיימת בכלל.

ממה שהבנתי, מביאים אותם לארץ לשיפוץ ו/או שדרוג, ושולחים אותם חזרה.

אגב, בקשר למאק הירוקה: ראיתי שתי משאיות דומות מאוד (גם כן עם קומפרסורים) באתר הבניה של מנהרות הכרמל. יכול להיות שהיא אחת מהן?

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיאט שייכת לגרריסט-בעל המיגרש, שלא מוכן משום-מה לדבר על מכירת משהו מהמיגרש, אין לי מושג, למה... בכל מיקרה- לפיאט יש הגה ימין ואין מספר ישראלי, ככה שלעלות אותה לכביש אין סיכוי בעולם...:?

שווה רק להחזיק אותה במצב ראוי..... כואב הלב עלייה! מסכנה, היא דחוף צריכה קצת אהבה :roll:

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנאדי שלום ,

הפריטליינרים הראשונים הגיעו ב - 1993 עקב ניסיון של סוכנות "כולמוביל" שמיבאת את מרצדס לארץ , וקבוצת מרצדס שולטת בפריטליינר בארה"ב . היה ביקוש רב לדגם 8X4 והיבואן היחידי השולט היה "וולבו" שבשנת 92' - 93' היה לו רק

דגם F12

400 כ"ס . והייתה דרישה עקב תקנות המשקל של משאית 8X4 ,

34 טון כולל וסוס 8X4 עם נגרר 3 צירים 60 טון כולל .

נעשו הזמנות יוצאות מהכלל בארה"ב של דגם טלוויזיה עם מנוע קמינס 460 אלקטרוני ודגם FLD 120 עם אף ,

עם גודל צמיגים יוצא מהכלל 1200X24 ג'נטים פתוחים ( כוכב ) לא היו הרבה טלוויזיות נשארו היום לדעתי שתיים שלושה בודדים ,

אחד שבתמונה של סגל לוי מאילת קווי תובלה פה בתמונה צולם באילת שהיה חדש ועם האף של זליג שהביא שניים כאלה .

ראיתי אחד עם מערבל בטון באזור רחובות ויש בראשל"צ עם אמבטיה ויש בצפון .

עקב אורך חיים קצר של המנועים האלקטרוניים ירדו רוב המכונות מהכביש .האחרון שירד מהכביש היה של ישקה שאתה מכיר אחרי שנתפס מנוע ונקנה משומש אחר שהחזיק מספר חודשים ונתפס בבית עם ההנה הראשונה ללא שימון עקב בעיה במשאבת שמן,יש על הכביש עדיין עם מנוע 410 לא אלקטרוני שמחזיק מעמד

09-06-08_1853.jpg

09-06-08_1928.jpg

09-06-08_1929.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר, נכון להיום: אחד "טלוויזיה", ואחד "רגיל" בדיוק כמו בתמונה שלך (אבל לא זה) שנוסעים. "רגיל" מאד מעניין אותי, במיוחד, שאני חושש, שעוד מעט לא יישארו כאלה יותר! הבעיה, שעד, שהם נוסעים- לא ימכרו אותם, אבל כאשר יפסיק לנסוע- כבר לא יהיה לי מה לעשות איתו, וגם אז לא בטוח, שימכרו לי אחד במחיר, שאוכל להרשות לעצמי...:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...