Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנהגות מוזרה של אנשים במסיבות....

Max.M
שימו לב! השרשור הזה בן 5830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מניסיון אישי של עבודה במסיבות או סתם לצאת עם החבר'ה למסיבות, כל הקטע של החולצות סוף מסלול זה מלא אנשים שהחבר/אח נתן להם את החולצה (ביחידות האלה לומדים מה זה להיות צנוע ולא להתרבב!), או שזה סתם אנשים מתלהבים שקשורים ליחידה עצמה או שהעיפו אותם במהלך המסלול.

כן, אין מה לעשות לילדות קטנות בנות 17-19 עושה את זה בחור שהוא כביכול מיחידה מובחרת, אל תשאלו אותי למה זה, אבל זה סתם דבר דבילי כשלעצמו, מהדיבורים של בנות מהבסיס שלי יש גם כאלה שיוצאות בכוונה למסיבות של סוף מסלול באיזור השרון, כדי ל"צוד" חיילים קרביים :lol:

לגבי הסנדלים והלוק "הקיבוצי" זה פשוט להגיע למסיבה ולהיות הכי שנטי שיש בעולם ולעשות מה שבראש שלך מבלי לדפוק חשבון, בנות אוהבות את זה :wink:

נדב - [email protected]

למכירה אוסף ענקי של דגמי מכוניות - *52 דגמים*

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1730383#post1730383

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כן, אין מה לעשות לילדות קטנות בנות 17-19 עושה את זה בחור שהוא כביכול מיחידה מובחרת, אל תשאלו אותי למה זה

כי כמו מדבקת "אין פחד" שמוסיפה 5 כ"ס לאוטו,חולצת "סוף מסלול נהגי תובלה 82' " מוסיפה 5 ס"מ...

מהדיבורים של בנות מהבסיס שלי יש גם כאלה שיוצאות בכוונה למסיבות של סוף מסלול באיזור השרון, כדי ל"צוד" חיילים קרביים

בין אם הג'ובניקים יאהבו את זה או לא,הכרתי במהלך חיי לא מעט בחורות שאמרו שמתוך קטע עקרוני לגמרי הן לא רוצות לצאת עם ג'ובניקים ומעדיפות לצאת עם מישהו שהיה בצבא קרבי (בין אם בתקופת השירות ובין אם לאחר מכן), כך שיש גם דברים טובים בלהיות קרבי (חוץ מכמובן להגן על המדינה,להתחספס קצת,להתבגר קצת וכו' וכו'...).

לא משנה שבמהלך השירות עצמו יש את המשפט הכל כך נכון:

הז*ן של ג'ובניק קרבי, הז*ן של קרבי ג'ובניק.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתפלא שהדיון עוד לא סטה לכיוון זה שמקסים מאוד מתעניין במה שהגברים מסביבו לובשים :)

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין אם הג'ובניקים יאהבו את זה או לא,הכרתי במהלך חיי לא מעט בחורות שאמרו שמתוך קטע עקרוני לגמרי הן לא רוצות לצאת עם ג'ובניקים ומעדיפות לצאת עם מישהו שהיה בצבא קרבי (בין אם בתקופת השירות ובין אם לאחר מכן), כך שיש גם דברים טובים בלהיות קרבי (חוץ מכמובן להגן על המדינה,להתחספס קצת,להתבגר קצת וכו' וכו'...).

לא משנה שבמהלך השירות עצמו יש את המשפט הכל כך נכון:

הז*ן של ג'ובניק קרבי, הז*ן של קרבי ג'ובניק.

סליחה, רגע לא הבנתי :idea:

אז כל הג'ובנים בקריה ובכל הבסיסים האלה נשארים בלי בחורות שמה נכון? :roll::shock:

ממש לא, דווקא בגלל שהם חיים עם הבחורות בבסיס,בניגוד לקרביים, אז יש להם יותר גישה לבחורות .והם עושים הרבה יותר חיים מהקרביים בקטע הזה,תיהיה בטוח.:arrow:

ואתה אומר שיש בחורה אחרי שיחרור שלא תצא עם מישהו בגלל שהוא לא היה קרבי?

אז בוא אני יגיד לך משהו ,אם כל הכבוד לצבא , שניה אחרי שמשתחררים מהצבא זה כבר לא מעניין אף אחד איפה היית ומה עשית בצבא, למה?

כי ברגע שאתה יוצא לאזרחות אז לא משנה איפה שירתת, בין אם זה במטכ"ל או בקריה, אתה יוצא בתור אזרח חסר השכלה וחסר ניסיון תעסוקתי, כלומר כולם שווים. מסקנה :אחרי שיחרור זה לא מעניין אף אחד מה עשית בצבא, גם את הבחורות.

בקשר לחולצות סוף מסלול במסיבות. אתם בטח מתכוונים למסיבות באזור השרון ,שמה זה נהוג הענין הזה אצל בני הקיבוצים העליזים.ובתור אחד שהיה יוצא הרבה הרבה למסיבות שמה אני יכול להגיד שהקטע הזה עם החולצות הוא ממש מטומטם ,לדעתי.:evil:ואף פעם לא הבנתי את הקטע הזה.

יוגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון אישי של עבודה במסיבות או סתם לצאת עם החבר'ה למסיבות, כל הקטע של החולצות סוף מסלול זה מלא אנשים שהחבר/אח נתן להם את החולצה (ביחידות האלה לומדים מה זה להיות צנוע ולא להתרבב!), או שזה סתם אנשים מתלהבים שקשורים ליחידה עצמה או שהעיפו אותם במהלך המסלול.

:wink:

החולצות של אח שלהם או חבר שלהם? :roll:

אתה בטוח?

95 אחוז שזה החולצות שלהם, וגם בכל המסיבות האלה תמיד אומרים שזה מסיבה של סוף מסלול צנחנים או שייטת ובמסיבה עצמה הם הולכים בגאון עם החולצה.

ביחידות האלה לומדים להיות צנוע ולא להתרברב?

ספר לי על זה שכל פעם שאני נוסע ברכבת ובאוטובוס על הכללי בטחון שדה שהחבר'ה האלה שוברים עם כל הפטפט והשחצנות שלהם.

עם כל החשיפת סודות האלה ישר הייתי זורק אותם לכלא שילמדו לסתום קצת את הפה :evil::evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו מסיבות עם מוזיקה מגעילה, במקומות לא מושקעים... אבל מה? תמיד יש אחלה קהל

אין שמה מכות ואם מישהו נתקע בך ברחבה הוא ישר יבקש סליחה

+1 :mm_yeah:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אותם האנשים שבאים בחולצות סוף מסלול ובסנדלים לא באים לשם כדי לדקור ולא כדי להדקר,ואלה שבאים בסטייל ופוזה של מיליון דולר הם אלה הבעייתים,אם אתה עובד כמאבטח במקומות בילוי אתה אמור לדעת את זה מהנסיון.וכן אני מדבר מנסיון,הרחוק אומנם ולא באזור של בית שמש אלא יותר אשדוד רחובות. אישית לא אכפת לי איך האנשים מתלבשים,אומנם יש קודי לבוש מסויים למקומות מסויימים אבל הקודים הם רק הקודים,לסיכום: לא בא לפגוע בכל מי שלבוש לפי הקוד,גם שם יש אנשים שבאים רק לבלות,אבל סטטיסטית יצא לי להתקל בבעיות יותר דווקא עם אותם האנשים שלבושים בסטייל,ושמרגישים שהם מלכי העולם.

בקיצור לא משנה אם את לובש סנדלים וחולצת סוף מסלול או חולצת אלגנט, כשאתה בא למסיבה,העיקר שתשאר בן אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה נובע ממגוון סיבות, שחלקן קשורות להבדלים בין הפער התרבותי

שבין המקום "שאתה מגיע ממנו" לבין התרבות המושבניקית הארצישראלית.

ואני אסביר:

הייתי במסיבות של האוכלוסייה הרוסית מספר פעמים, ורמת ההשקעה של אנשים בהופעתם החיצונית הייתה מאוד חריגה, בעיניי לפחות.

אנשים התלבשו שם כמו שאני הייתי מתלבש לחתונה, אם לא יותר מושקע, ומדובר כולה בדיסקוטק, ולא מהנחשבים שיש.

להבדיל, בד"כ, בתרבות הישראלית משקיעים פחות (חולצה רגילה ולא מכופתרת, מכנס ג'ינס ולא מחוייט, וכו').

אצל מושבניקים / קיבוצניקים זה עוד יותר בולט (גם במסיבות כאלו הייתי לא מעט),

שכן תרבות ה"מוזנח" (שגם היא חריגה מעט בעיניי) שולטת,

ושם הדגש הוא על חוסר השקעה, עד לרמת היציאה למקום בילוי עם כפכפים או סנדלים וחולצת סוף מסלול,

שזו חולצה שמקסימום הייתי מנקה איתה את האוטו (כשאני לובש אותה, בשביל האוטו יש מייקרופייבר) או יוצא לבית קפה שכונתי.

אתה פשוט צריך להבין שיש "סטנדרט" לבוש שונה מאוד בין מה שמקובל ונהוג אצלך,

לבין מה שמקובל ונהוג בישראל בכלל, ובמושבים / קיבוצים בפרט.

עוד עניין הוא העובדה שאנשים ש"תקועים" במדים גם לפעמים שבועיים רצוף בלי להתקלח (ואני מכיר מקרים כאלו),

רק מחפשים "להיזרק" כשהם חוזרים הביתה, ולכן מחפשים להשקיע כמה שפחות.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הידד לניתוח הסוציו-אקונו-פונקציונלי של קונדסון. :mm_yeah:

תופעת המושבניקים/קיבוצניקים נראית מוזרה במיוחד בקונצרטים של מוסיקה קלאסית.

לעתים קרובות אלה אנשים בעלי השכלה תרבותית-מוסיקלית מסוימת ומעלה,

ולכן אתה תיתקל כמעט תמיד בלבושים מחפירים במיוחד (סנדלים וחולצת-שיערות-חזה)

דווקא בקונצרטים מכובדים ויקרים להפליא, בצוותא עם ייקיות מכופתרות מרמת-גני-משהו.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה במסיבות הקיבוצים

תבוא לשמה לבוש כמו קלאבר ואין מצב שאתה תעבור סלקציה

אלו מסיבות עם מוזיקה מגעילה, במקומות לא מושקעים... אבל מה? תמיד יש אחלה קהל

אין שמה מכות ואם מישהו נתקע בך ברחבה הוא ישר יבקש סליחה

נכון זה המסיבות האלה שכולם ילדים טובים וצהובים ואין בכלל מכות.למה?כי לא מכניסים ערסים.

רגע, בעצם לא מכניסים גברים בעלי צבע עור שחום או גברים מעדות המזרח :idea::idea::idea:

בתור אחד שהלך למסיבות האלה שנים אני חייב להגיד שראיתי את הזוהמה הזאת פעם אחר פעם.:evil:

איך הייתי עומד בתור ונכנס למועדון וחבריי מעדות המזרח נשארו מאחור. פשוט בושה.

אני זוכר עוד ב2002 ב"צוף על המים" (מי שמכיר את המועדון השרוני)שהיה את הסלקציה של המכוניות בדרך גישה למועדון. אם היית בא עם מכונית מצוקמקת והיית מעדות המזרח אז היית עושה אחורה פנה. ואם לא היית מזרחי והיית בא עם כוסיות או עם אוטושפוני אז היית נכנס.

כמובן שאם היית מזרחי עם אוטו שופני אז היית נופל בסלקציה של הכניסה עצמה.וגם לא נכנס.

לפני שנה נקלעתי לאזור שמה במקרה (למתעקשים,בחורה שיצאתי איתה גרה בקיבוץ ליד) . ונוכחתי לדעת שכלום לא השתנה.

אמנם אין כבר את הסלקציה של המכוניות. אבל במהלך המסיבה זרקו החוצה איזה בחור מעדות המזרח בגלל שהוא לא נראה לאחד הסלקטורים שמה.פשוט בושה.

בקיצור למקומות כאלה צריך לקחת את הרישיון עסק :evil:

יוגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החולצות של אח שלהם או חבר שלהם? :roll:

אתה בטוח?

95 אחוז שזה החולצות שלהם, וגם בכל המסיבות האלה תמיד אומרים שזה מסיבה של סוף מסלול צנחנים או שייטת ובמסיבה עצמה הם הולכים בגאון עם החולצה.

ביחידות האלה לומדים להיות צנוע ולא להתרברב?

ספר לי על זה שכל פעם שאני נוסע ברכבת ובאוטובוס על הכללי בטחון שדה שהחבר'ה האלה שוברים עם כל הפטפט והשחצנות שלהם.

עם כל החשיפת סודות האלה ישר הייתי זורק אותם לכלא שילמדו לסתום קצת את הפה :evil::evil:

בסדר, תמיד יש יוצאים מן הכלל, אין מה לעשות.

אתה לא רוצה לדעת כמה חולצות כאלה חילקתי לחבר'ה שלי, וכן לפעמים אני רואה אותם יוצאים למסיבה עם החולצה הזאת, אותי זה מצחיק כי הם ג'ובניקים מסריחים שעושים יומיות אבל את הבנות זה מדליק :lol:

לגבי מסיבות של סוף מסלול, אל תכליל אותן זה מהגאווה ללכת עם החולצות סוף מסלול שקיבלת באותו יום ואף זה חובה:wink:

זה כמעט עובדה, אבל בנות לפני צבא ושבצבא תמיד יעדיפו לצאת עם בחורים "קרביים", בנות אחרי צבא בכלל לא ירקו לכיוון שלך כשאתה חייל.

נדב - [email protected]

למכירה אוסף ענקי של דגמי מכוניות - *52 דגמים*

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1730383#post1730383

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיילים ג'ובניקים שהולכים למסיבות עם חולצות סוף מסלול של יחידות קרביות הם פשוט אנשים מסכנים, ואין לי מילה אחרת לתאר אותם.

כשאתה משתחרר מהצבא אתה מבין שלא משנה איפה שירתת, העיקר זה אתה עצמך.

נכון ששירות קרבי נותן כלים טובים להמשך החיים (ובעיקר המון צווי מילואים בעתיד), אבל אני מכיר לא מעט חיילים קרביים ביחידות מובחרות שפשוט אהבלים.

אז כמו שרשום בספר פרקי אבות - "אל תסתכל בקנקן, אלא מה שיש בו".

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי אתם פשוט לא מבינים .

אומנם גם בסדיר לא הייתי יוצא למסיבה או פאב עם חולצת צבא (למרות שהיה במה להתגאות) ,אבל כן עם סנדלים הרבה פעמים ,איזה סיבה יש לעזעזל ,שאני אשים נעליים ?

לרקוד ,יותר כיף יחף .

לשבת בפאב, כנ"ל וגם אף אחד לא אמור להסתכל על הרגליים שלי.

תחשבו שהכל התחיל ממקומות פנים קיבוציים ,שזה כמו מועדון בבסיס רק עם אלכוהול,אנשים חוזרים מהעבודה ,וקפצים לשתות משהו .

משם זה הפך למה שזה היום וטוב שכך .

במסיבות האלו לא דוקרים לא דופקים מכות בשביל הכיף וכמעט שלא בכלל (אלא אם איזה ערס מתחיל באלגן ואז מגלה שכולם שם קשורים איכשהו ).

במסיבות האלה אם אתה מתחיל עם בחורה שחבר שלה שם ,אז היא מראה לך את החברה הפנויה שלה, ולפעמים אפילו החבר של הראשונה משתף פעולה (ולא שולח אותך למיון או תיק במשטרה) .

במסיבות האלה יש מוזיקה .

כן מוזיקה .

אז לא חייבים להתלבש כמו אני לא יודע מה בשביל להנות ,זה כל הכיף .

(למרות שיש מגזימים)

סלקציה

לגבי הצוף שמעתי גם אני ששם זה עד כדי כך ,לא הייתי לא מכיר

בשאר המקומות ,אם תגיע עם טרנסים או מזרחית ,ביגוד מאוד מסויים ,ותתנהג בצורה מאוד מסויימת אז לא יכניסו אותך ,בדיוק מהסיבה שאם אני יגיע למקומות אחרים לא יכניסו אותו בטי שרט שחורה גינס חלק (לגמרי לא גוונים ולא גזרות) וסנדלים .

אני לא מבין, אם המוזיקה חרא ,האנשים מוזנחים ולא כיף שם ,למה תמיד בכל מסיבה של קיבוצניקים ומושבניקים ,יש ערסים שבאים ?

ולפותח השירשור ,המצב כל כך גרוע שמה שמוזר זה חולצת סוף מסלול ,ולא דקירות.

אני גאה להיות מוזר

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...