Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

X5 האם יש מתחרים נוספים ?

Yakov s
שימו לב! השרשור הזה בן 5829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Q7 ארוך מידי ואגרסיבי מידי לאישה ... יעקב

ו- X5 לא? :shock:

לא רואה סיבה שאמא שנוסעת בעיקר בעיר (אני מניח) תצטרך רכב ענק כמו Q7 או אפילו ML כמו שהיה לה. אני חושב שהיא תהנה הרבה יותר ממשהו טיפה יותר קטן (וכמובן שעדיף לא כבישטח, אבל מזה אני מניח שלא נצליח להניא אתכם).

לטעמי, לנדרובר פרילנדר יהיה מצוין, ואם רוצים להשתדרג - דיסקאברי הוא פשוט מעולה.

רוני

+1 מבחינתי. גם הלנדקרוזר הקצר יכול מאוד להתאים, אני מכיר לפחות "אמא" אחת עם כזה רכב במגדלי אקירוב, כך שתהיו בסביבה טובה. האם פסלתם ומדוע את ה- X3?

מבלי להיכנס לכם לכיס, ובוודאי שמבלי להעליב או לפגוע, אני רוצה לשאול: חייבים לרכוש לאמא שנוסעת בכבישים עירוניים (או בינעירוניים) רכב שטח במעל או סביבות חצי מיליון ש"ח? שום דבר אחר שישאיר קצת כסף לתרומות וקצת אוויר צח לסביבה, שלא לדבר על קצת נפט באדמה, לא יספיק? [אתה כמובן לא חייב לענות, זו תהייה שתמיד היתה לי לגבי מי שרוכש כאלה רכבים, והיא לא אישית נגדך חו"ח]

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אז ככה , רכב מקוצר לא בא בחשבון , לפחות פעמיים בשבוע אנחנו יוצאים עם המשפחה לטיול והרבה יותר מזה יוצא לנו לסוע ביחד.

אין ספק שהנסיעה בגי'פ הייתה הרבה יותר נוחה לכולם מאשר האלנטרה או האקסנט , הלאנד קרוזר המקוצר בנוי מאחורה לכאילו 3 אנשים אבל למעשה המקום האמצעי קטן בצורה לא נורמאלית , גם לאח שלי הקטן יהיה צפוף שם עם עוד שתי אנשים .

לא בדיוק פסלנו את ה X3 סתם ככה פשוט אנחנו מעדיפים את האח הגדול יותר, למה לא אם אפשר ?

בר ראית את הQ7 ? הוא יותר ארוך לפחות בחצי מטר , אם לא יותר. (להתייחס לשאר הדברים שלך ברצינות ?)

את האינפנטי יש לדוד שלנו באמריקה , היינו שם בקיץ והתאכזנו שלא מייבאים אותו לארץ , עכשיו אם יש מכירה מסודרת ולא ביבוא אישי יש מה לחקור .

שוב תודה

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חסיד נלהב של הX5\X6, אבל אם לא את אלו, אז למה לא פורשה קייאן? עכשיו גם גרסת הבסיס מגיעה עם מנוע נורמלי (290 כ"ס) ונוסעת לא רע בכלל. גם מתיחת הפנים היטבה עם הצורה. אם קייאן S נכנסת בתקציב, בכלל יופי.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בר ראית את הQ7 ? הוא יותר ארוך לפחות בחצי מטר , אם לא יותר.

ה-Q7 ארוך מה-X5 ב-25 ס"מ, לא בחצי מטר. הוא כן גדול יותר (ברוחב ובאורך), אבל גם ה-X5 הוא בהמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא דיסקברי 3? יותר נוח מכל דבר אחר על הכביש. מרווח מאוד, גם ל 5 וגם ל 7, וגם...יכול לרדת לשטח אמיתי.

לגבי ה X3 - תחפש כתבה מ topgear עליו. הרכב נקטל מכל זווית שלא נבחן בה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

,

ו- X5 לא? :shock:

+1 מבחינתי. גם הלנדקרוזר הקצר יכול מאוד להתאים, אני מכיר לפחות "אמא" אחת עם כזה רכב במגדלי אקירוב, כך שתהיו בסביבה טובה. האם פסלתם ומדוע את ה- X3?

מבלי להיכנס לכם לכיס, ובוודאי שמבלי להעליב או לפגוע, אני רוצה לשאול: חייבים לרכוש לאמא שנוסעת בכבישים עירוניים (או בינעירוניים) רכב שטח במעל או סביבות חצי מיליון ש"ח? שום דבר אחר שישאיר קצת כסף לתרומות וקצת אוויר צח לסביבה, שלא לדבר על קצת נפט באדמה, לא יספיק? [אתה כמובן לא חייב לענות, זו תהייה שתמיד היתה לי לגבי מי שרוכש כאלה רכבים, והיא לא אישית נגדך חו"ח]

1. אני, בשונה ממך, סבור שלכל אדם, גם אם הוא אישה (פרצוף קורץ כמובן ), הזכות להחליט עצמאית מה לעשות עם כספו. אלא שמה שמטריד אותי בשרשור הזה, מחד עצות משונות התומכות בהסתפקות בג'יפים קטנים ( שזה ממש לא לענין, שכן מי שיש לו ג'יפ קטן סימן שאין לו כסף לגדול וזה לא טוב ) ומאידך ביטול ה Q7 כי הוא גדול מדי ( ואני, כמו שעולה מהמאמר המוסגר הקודם, לתומי סברתי שהגודל הוא חזות הכל ). מאוד מבלבל הסיפור הזה של הג'יפים אם תשאלו אותי.

2. טל"ח = טעות לעולם חוזרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצינו גם את הפורש עוד לפני המרצדס, העניין הוא שהטיפולים לא זמינים כ"כ , חלקים חילופיים לא זמינים , עקב הבעיה הזאת המחירים של החלקים גם פי 2 או יותר בגלל זה ירדנו מהעניין דיי מזמן .

נראה כבר מה יהיה עם ה X6/X5 , שוב תודה.

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להוסיף אולי טיפה יותר אבל ללא ספק פורשה קאיין אני מאמין שאמא שלך אישה מבוגרת והיא לא בדיוק מחפשת את הלוק הערסי על הכביש האקס חמש כבר יצא מכל חור אפשרי כיום כל בחור בן 22-23 שמרוויח קצת כסף לוקח 1000 הלוואות ומביא כזה דבר

אקס 5 מזמן כבר איבד את היוקרה

פורשה קאיין S אולי טיפה יותר אבל שווה את זה משדר משהו אחר לגמריי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקטגוריה נמצאים גם וולוו XC90 ולקסוס RX.

אה, וגם ב.מ.וו. X6...

ממליץ על XC90.

יש לכמה אנשים קרובים אלי וזה רכב מעולה, כמו רוב הוולוואים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה סיבה אחת למה לא לחשוב על הטוארג,

בהחלט ג'יפ על רמה. מרשימה ביותר לדעתי. אני מאמין שמחירים כאלה יכולת השטח פחות חשובה כאן אלא היופי הוא שמשחק כאן.

הייתי הולך על הטוארג בעיינים עצומות, מרשים כבר אמרתי?

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...