Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר : מכונית החלום, הריאלית

wazars3
שימו לב! השרשור הזה בן 3610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החלום שלי זה פיאט פונטו ספייס HGT משנים 01-04, כל הצבעים חוץ מאדום ושחור עם עדיפות משמעותית לצהוב.

אחת שתהיה שמורה כחדשה, מקורית לחלוטין עם ק"מ נמוך, שתהיה שלי ורשומה על שמי. הייתי שומר עליה מצויין, לא משנה/ משפר כלום ומחזיק בה לאורך שנים על גבי שנים.

אצלי חלומות לא נוטים להתגשם, לפי איך שזה נראה אני לא אגשים את החלום לא עוד שנתיים ולא עוד 10 שנים... אבל העיקר הבריאות!

נוהג כרגע על פיאט אונו 1400 סמ"ק שנת 1993, בבעלות המשפחה 7 שנים, על הכביש 15 שנים- רכב מצויין ושמור כחדש, אני לא מחליף אותו למשהו קצת יותר טוב (בלי שום קשר לחלום) בגלל מחיר הרכב שברצפה תודות ליצחק לוי ה"חכם". אני לא אמכור רכב בחינם, מה זה?!

עד שנת 2000 היתה בבעלות המשפחה פיאט 127 1050 סמ"ק שנת 1984, הייתה בבעלותנו 16 שנים ונמכרה כיד ראשונה עם 117,000 ק"מ על השעון- גם היה שמור כחדש, רכב מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 387
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קורבט סטינגריי מהדור הזה -

frkb11e042lbm5.jpg

אה כן, ידנית, או TTOP או קופה, עם דיפ' מוגבל החלקה ושתהיה עם מנוע כמה שיותר גדול...

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע נוהג על לאון סיגנו ידנית שאני ב"ה מאוד מרוצה ממנה,

שהייתי קטן תמיד חלמתי על גולף VR6 (זו הייתה אהבה ממבט ראשון שראיתי אותה בשנת 94')

בזמן האחרון קצת ירד לי מהאוטו הזה...

הגעתי למסקנה שאני מחפש אוטו קטן וזריז עם הגה ושלדה טובים, אולי 106GTI תהיה מתאימה לי אבל לך תמצא אחת שמורה...

המכונית הריאלית שאני רוצה היא סיאט איביזה קופרה חדשה בצבע אדום (למה דווקא אדום? לא יודע :))

ואולי עוד שנתיים אחרי שאני ישתחרר ויעבוד קצת, אני אנסה לקנות אחת...ניראה מה ימים יגידו... :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי, חלק מהאנשים שזרקו פה מכוניות שעולות חצי מיליון ש"ח מחזיקים היום מכונית שלא שווה יותר מ-50K ש"ח...אני חושב שהפער "קצת" גדול ולא ריאלי.

אגב, זה לא עניין של הון עצמי. לי יש אפשרות לקנות רכב הרבה יותר יקר מהקליאו שלי, אבל מה לעשות שלכסף שאתה חוסך יש מטרות נוספות וחשובות יותר (כמו דירת 4 חדרים...) ופה נכנס נושא הריאליזם של המכונית.

כמו שאני רואה את השרשור הזה, הכוונה היא למכוניות שבהישג ידך עכשיו או בעתיד הקרוב. ברור שאם היה מדובר במכוניות שלא צריך להתפשר בשבילן כלכלית, אזי מדובר היה בשרשור "איזה מכונית יש לכם בחניה". תרשה לי להביא ציטוט מכתבה על הGT-R החדשה:

At just under $70,000 it's within reach of the upper middle-class enthusiast who insists on spending disproportionate amounts of his income on a car.

אני לדוגמה יכול לקנות את המכוניות שציינתי כבר היום. זו אמנם לא חוכמה, כי אני נמצא כרגע בארה"ב, אבל זה לא כדאי מבחינתי היות ואני לא יכול להרשות לעצמי את החניה, שתעלה לי 15% ממחיר הרכב כל שנה. עדיין, אם אני אחליט ללכת על זה, זה ישים בהחלט, גם כאן וגם כתושב חוזר. ואלו מכוניות שעולות חצי מליון ש"ח. הרבה מהמכוניות שצוינו כאן לא עולות ככה, ואם הן תושמנה בראש סדר העדיפויות, יוכלו אלו שציינו אותן לקנות ולהחזיק אותן. זה לא יהיה הגיוני, אבל זה אפשרי וריאלי. יחד עם זאת, לא מעט אנשים ציינו מכוניות שיוכלו להעמיד בחניה רק בחלום הלילה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרייזלר 300 C היא לא ממש בגדר "חלום",עם ירידת הערך שלה אוכל לקנות אחת עוד שנתיים בקלות...

בשנה הראשונה בלבד היא מאבדת 100,000 ש"ח ממחירה!!!! אלוהים אדירים...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Mercedes-Benz 190 E 2.5-16 Evolution II

כי הייתה תקופה שבה "Evo" לא היה תת-דגם של מיצובישי.

ketchup_1114849931_mercedes1.jpg

מעניין אם יש כאלה בברצלונה... לפתע, החלום נראה מציאותי יותר מאי פעם. 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט זאת

560sec_520.jpg

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית חלום ריאלית ?

לא הייתי מתנגד לבמוו סדרה 6 אלפינה לסופ"ש ולמרצדס קוזוורט' ליום יום .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לדוגמה יכול לקנות את המכוניות שציינתי כבר היום. זו אמנם לא חוכמה, כי אני נמצא כרגע בארה"ב, אבל זה לא כדאי מבחינתי היות ואני לא יכול להרשות לעצמי את החניה, שתעלה לי 15% ממחיר הרכב כל שנה..

גם אצלך יש את ה"מכה" הזאת של שכירות חודשית מטורפת של חנייה ?!

חשבתי שאני היחיד בפורום הזה שלא מגשים חלום בגלל מחיר חנייה שערורייתי....אצלי חנייה חודשית מתחילה מ-600$ :roll:

אם לא זה,מזמן היתה חונה לי בחנייה ה-SLK350 שאני מפנטז עלייה כ-(60K דולר).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...