Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר : מכונית החלום, הריאלית

wazars3
שימו לב! השרשור הזה בן 3609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 387
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שני חלומות לא ריאליים בעליל:

אחת למשפחה:

volvo-v60-r-design-new-york-2013-03.jpg

אחת לכיף:

05-2015-ford-mustang-1.jpg

חלום יותר ריאלי שבתקוה יתממש בשנה הקרובה (פוקוס סטיישן 2010 2 ליטר, אם לדייק):

0268575-Ford-Focus-Wagon-2.0-TDCi-Ghia-2008.jpg

עריכה אחרונה על ידי Arco
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידעתי שכתבתי פה פעם, חיפשתי את זה ו... החלומות השתנו לגמריי :-) אז עוד הייתי נהג חדש מאוד ורציתי מכוניות מאוד לא נוחות או פרקטיות (ישנות)

כרגע החלום שלי הוא שיהיה לי 500 אבארט או מיטו אדומה או 500 1400 שחורה :lol:

יש מצב שכשיגיע השלב לקנות אוטו חדש במקום הפנדה אני יתקמצן ובאותו כסף של אחת מאלו למעלה 2009 אני אקנה סיאט מיי חדשה. אבל החלום זה האיטלקיות

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר רשמתי על כל מיני פנטזיות, אבל מתברר שהשאיפות המוטוריות שלי הולכות וקטנות עם השנים. אני נעשה פרקטי יותר והכבישים צפופים ומלאי מצלמות יותר.

עברתי ממכוניות-על, לפאר-על ל-M550d סטיישן ונכון לעכשיו 530d סטיישן היא די המקסימום שאני שואף לו כאמצעי ניוד על כבישי ישראל הפקוקים. אהיה מרוצה לחלוטין גם עם 320d או C250CDI סטיישן מאובזרות היטב. מבחינה עוד יותר ריאלית אני אסתפק ב-C דיזל סדאן יד שניה (משהו שאני למעשה יכול לרכוש כבר עכשיו אבל טרם הגיע המועד להחליף רכב ואני גם חושש מעלות האחזקה). אולי, אולי סופרמיני חמימה או מיאטה כרכב שני (גם יד שניה).

פנטזיות מוטוריות עסיסיות קצת יותר (ריאליות) אני שומר לכבישי חו"ל והן חלק מפנטזיות תירותיות --

* רואדטריפ משפחתי אמריקאי גדול נוסף (הפנטזיה היא עם מוסטנג פתוחה - פרקטית זה SUV) + רואדטריפ משפחתי אירופאי גדול (פנטזיה עם סדרה 6 פתוחה, פרקטית סדרה 5 סטיישן).

* טיול בין הטירות של סקוטלנד או של וולס עם אשתי במורגן (פנטזיה גשומה וספרטנית).

* פנטזיה צנועה נוספת אני הולך להגשים חודש הבא באופן חלקי - טיול זוגי במכונית GT דו-מושבית מרשימה (הייתי שמח ל-SL, כנראה תהיה SLK) בנופים מדהימים (הפנטזיה היא אלפים ולינה בבקתות מרשימות, במציאות יהיה רק קטע קצר באלפים הגרמנים ולינה במלון צנוע ביער השחור).

עריכה אחרונה על ידי Doc Slow
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...