Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנייה חפוזה של מזדה 3 מטרייד אין ונפילה [או איך גיליתי במקרה שהרכב אחרי תאונה קשה!]

caesar2000
שימו לב! השרשור הזה בן 5435 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם לא תקבל שום המלצה לעו"ד ספציפי, תוכל לבצע חיפוש בגוגל על תביעות נגד סוחרי רכב, ולפנות לעורכי הדין שהגישו אותן.

לא אופטימלי, אבל משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 220
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם לא תקבל שום המלצה לעו"ד ספציפי, תוכל לבצע חיפוש בגוגל על תביעות נגד סוחרי רכב, ולפנות לעורכי הדין שהגישו אותן.

לא אופטימלי, אבל משהו.

האמת מצאתי רק את דן כוכבי מרחובות דרך האתר lawguide.co.il .אבל הוא בינתיים לא עונה על טלפונים.

הגשתי תלונה במשטרה על הונאה (דרך אתר משטרה).לגבי משטרה אני קצת פוחד מכיוון שסוחר כבר אמר בחצי מילה כי לא פוחד משום משטרה.

daihatsu--Suzuki--peugeot-mazda-and now Subaru outback 2017 xs

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, ספק אם יש פה עבירה פלילית, כך שבאמת אין לו מה לפחד מהמשטרה.

קח בחשבון שסוחרים כאלה ומגרשי מכוניות בכלליות זה פשע מאורגן, זה עבריינים. אל תקח על עצמך ללכת אליו ולנסות לאיים וכד', כי זה יכול להגמר לא טוב. תפגשו בבית המשפט, זהו.

אם אתה באמת מתקשה למצוא עו''ד אני משאר שאני יכול לתת לך כמה שמות. תפנה אליי בפרטי, אם אתה באמת מתקשה בנושא.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, ספק אם יש פה עבירה פלילית, כך שבאמת אין לו מה לפחד מהמשטרה.

קח בחשבון שסוחרים כאלה ומגרשי מכוניות בכלליות זה פשע מאורגן, זה עבריינים. אל תקח על עצמך ללכת אליו ולנסות לאיים וכד', כי זה יכול להגמר לא טוב. תפגשו בבית המשפט, זהו.

אם אתה באמת מתקשה למצוא עו''ד אני משאר שאני יכול לתת לך כמה שמות. תפנה אליי בפרטי, אם אתה באמת מתקשה בנושא.

אי קיום של תקנה 309 זאת עבירה פלילית.מכירה של רכב שמסכן את נוסעיו וכתוצאה אפשרות של גרימת מוות לקונה של רכב כזה (חס וחלילה)..

אני אשמח לפנות אליך אם לא אמצא מישהו רציני ועם נסיון.

פ.ס. אני בחיים לא איימתי על אף אחד (חבל מאוד) :) אני בכלל מציל חתולי רחוב (יש לי 4 בבית) עם אשתי ולא גורם נזק לציבור .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב לכולם.

קיבלתי לידיי את דוח הסופי של השמאי כולל צילומים ,ירידת ערך וכד'.

לפי הדוח נזקים שהתגלו ברכב הם :

סימני תיקון נזק לאורך צד ימין-סימני החלפת מגן קדמימ,מכסה מנוע,כנף קדמית ימין,דלת קדמית ימין,דלת אחורית ימין

סימני תיקון בשלוחת מרכב קדמית ימין,בעמוד קדמי ימין ,עמוד אמצעי ימין, סף ימין, דופן פנימית קדמית ימין,כנף אחורית ימין ניזוקו וטוענים תיקון.

הוחלפו כריות אוויר קדמיות כולל כריות אוויר וילון ימין

חישוב ערך הרכב :

מחירון לוי יצחק 118500 בסיס

תוספת דגם ספורט 2370 ש''ח

שווי רכב בהתאם למצבו מסתכם ב 83617 ש''ח

הערות:

עפ''י הוראות משרד התחבורה חובת ביצוע תקנה 309 בגמר התיקון ולהמציא חשבוניות תיקון עבור השימוש חלקים חדשים

אם החלקים ששומשו לתיקון אינם חדשים שווי הרכב הוא 0 ש''ח .

כרגע נשאר רק לעבר לשלב הבא והוא כמובן עורך דין טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכות על ההתקדמות,

דבר עם עם העורך דין שנתתי לך את הפרטים שלו, אלון עוז, הוא מכיר את התחום היטב.

אוקיי.תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

פעם ראשונה שאני נחשף לשרשור הזה,

אני מזועזע וכואב בשבילך, אבל ממש לא מופתע.

בתור אחד שמטיף ללא הפסקה בפורום, לא לקנות מסוחרים, ושגם אם קיים (בחלומות) סוחר ישר, עדיף לא לקנות גם ממנו,

הצטערתי לשמוע ולראות את המקרה הקלאסי הזה של תרמית סוחר מתרחש, ונותר רק לתהות כמה רכבים כאלו נוסעים על הכבישים ,ומסכנים את בעליהם ושאר משתמשי הכביש , בלי שהם יודעים על כך אפילו....

אני מקווה מאוד , ודיי בטוח שתזכה בתביעה,

לצערי הרב ,במדינה כמו שלנו, ועם מערכת משפט מגוחכת כמו שלנו, הדבר הכי גרוע שיכול לקרות לסוחר, זה שהוא יחזיר את הכסף בחזרה , ולכן ממש משתלם לו להכנס למלחמת ההתשה הזאת, כי כל תוצאה אחרת ,תהיה רק לטובתו.

עד שלא יכניסו למשוואה עונשי מאסר ממושכים - לא יהיה לזה סוף.

אני חוזר ואומר אנשים, לא לקנות מסוחרים, גם לא מאלו שמסתובבים בפורום הזה ובשרשור הזה פשוט נדמו כאילו לא היו.

אייל, שרכבו הראשון מסוג פיג'ו 306 שעבר תאונת טוטאל לוס אי שם בשנת 2001, תוקן ונמכר ללקוח תמים ויצא לי לפגוש אותו פעם אחת.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט סיפור מתח בהמשכים!

ישבתי מנומנם הבוקר על המחשב ולא יכולתי להפסיק לקרוא.

לעצם העניין - הייתי פונה לפורום התיקון הבטוח - אין לי ספק שיוכלו להפנות אותך לכל אנשי המקצוע הרלוונטים שיוכלו לסייע לך.

HFturbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט שרשור יותר חזק מהסדרה "נמלטים"...

אבל שאלה לי לכל משמיצי סוחרי הרכב.

האם כל מקום שהוא מגרש נקרא אצלכם "סוחר" כמו אוטו דיל, שזה מגרז מובהק לרכבים.

או למשל מגרשי הטרייד אין של לובינסקי או UMI וכו' ...

אני למשל קניתי לאחרונה רכב מטרייד אין של UMI ואני מאד מרוצה.

היו תקלות מסויימות, והם תיקנו לי בלי יותר מידי שאלות בלי כסף.

יש לציין שהרכב שקניתי הוא משנת 1998 ובד"כ אין עליו אחריות - לשנתון שכזה.

אה !

וגם עזרו לי למכור את הרכב הקודם שלי שהיה שנת 1996.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בתור מי שעבד תקופה לא מבוטלת בטרייד אין, אומר לך כך:

ברור שאין מקום להכללות כמעט בשום סיטואציה ושיכולים להיות יותר יוצאים מן הכלל מאשר כאלו שפועלים לפיו וכו'..

אבל קח בחשבון, שבשונה מאדם פרטי שמוכר רכב כל כמה שנים ומקווה לקבל מחירון או 5% פחות,, כל סוחרי הרכב ומגרשי הטרייד אין עוסקים בהגדרה בסחר, קרי, בפעולה שתכליתה העיקרית היא לקנות כמה שיותר בזול ולמכור כמה שיותר מהר וכמה שיותר ביוקר - זו מהותם, והם עושים זאת למחייתם יום יום ושעה שעה.

משכך הם פני הדברים, ברור שהכדאיות בעסקה עבר הסוחר חייבת לבוא על חשבון מישהו:

המוכר למגרש או הרוכש ממנו ואופטימאלית - משניהם (אין ארוחות חינם יאמר הכלכלן...)

לכן, כל עסקה עם סוחר מכל מין וסוג צריכה להיות מלווה בזהירות יתרה (caveat emptor יאמר עורך הדין...) שמה ינצל הסוחר את פערי המידע שעומדים לרשותו כדי לייצר את מהותו הקיומית - רווח - על חשבון הצד השני לעסקה.

HFturbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט שרשור יותר חזק מהסדרה "נמלטים"...

אבל שאלה לי לכל משמיצי סוחרי הרכב.

אני למשל קניתי לאחרונה רכב מטרייד אין של UMI ואני מאד מרוצה.

היו תקלות מסויימות, והם תיקנו לי בלי יותר מידי שאלות בלי כסף.

יש לציין שהרכב שקניתי הוא משנת 1998 ובד"כ אין עליו אחריות - לשנתון שכזה.

אה !

וגם עזרו לי למכור את הרכב הקודם שלי שהיה שנת 1996.

כן. כולם סוחרים.

זה שיש להם שמות עם אוריינטציה של חו"ל, וחליפות עם השם של המגרש רקום על החולצה, לא אומר שהם לא חאפרים.

בגלל המצב הזה , אני לא מבין מדוע בכלל כדאי לקחת את הסיכון הקטן ביותר לאכול אותה ולקנות אצל סוחר.

רוב הציבור מחפש רכבים רגילים, סטנדרטיים שיש בערימות בלוחות השונים : מזדה 3 , קורולה , גולף וכו'....

אז למה בכלל להכניס ראש בריא למיטה חולה?

עדיף כבר לקנות מליסינג /השכרה ,שאת הרכבים השבורים שלהם שולחים לסוחרי רכב ואת הרכבים האיכותיים (יחסית) מוכרים במגרשים שלהם,

אבל זה הרע במיעוטו.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.מזמן לא כתבתי כלום לגבי כל מב שקורה וסליחה על כך.

התיק הזה כרגע נמצא אצל עורך דין שמכין מכתב הזהרה

הרכב הולך ויום ליום אני מגלה בו יותר ויותר פגמים שכמעט לא ניתן לראות כאשר קונים את הרכב...בינם :

מזגן לא עובד (לא תקין או לא מחובר או לא ברור מה..נורית דולקת אך יש רק איוורור,סביר להניח שאין מזגן מכיוון שאוטו עבר תאונה חזיתית וגם צד..)

הפלסטיק המפריד בין נהג לנוסע איפה שהאןברייקס - שבור כולו מבפנים וממש זז כאשר נוגעים בו.

נדלקה לי כבר נורית הזהרה על כיוון פנסים קדמיים.

לא עובד ווישר אחורי בכלל.לא עובד שפריצר מקדימה.

לא יודע אם זה קשור לתאונה אבל צריכת הדלק של האוטו שלי בעיר פשוט מזעזעת ... טנק מלה 350 ק''ם (הכל בעיר)

חוץ מזה הרכב עדיין נוסע ואני מקווה מאוד שהוא יסע עד שימצא דין עם הסוחר..

עד עכשיו סוחר לא החזיר לי קבלות על התיקון שנעשה ברכב (בו התחלקנו חצי חצי) ...

בקיצור ביום חמישי מכתב ואז נראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5435 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...