Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנייה חפוזה של מזדה 3 מטרייד אין ונפילה [או איך גיליתי במקרה שהרכב אחרי תאונה קשה!]

caesar2000
שימו לב! השרשור הזה בן 5430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תשמע..תיקנו לי היום את ה2 קצרים שהיו...אמרו שבגלל שאני בחור נחמד זה עלה לי 1200..בדרך כלל לוקחים 2000 ..אם על זה לוקחים 2000 ש''ח אז לא פלא שעל תיקון מכונית לאחר תאונה יקחו עשרות אלפי שקלים.ארי חייבים לתקן אותה במוסך מורשה.

לי החליפו כריות אוויר ,מחשב כריות אוויר אצל ***נמחק לבקשת ולדי***

בחור אמר כך : אני לא משחרר רכב עד שיש איזה שהיא בעיה מבחינה בטיחותית ואני רוצה להאמין לו כי הוא מופיע פה אצל הרבה אנשים כמומחה בין הטובים בארץ.

תראה..אם אני אבדוק את הרכב ותהיה שילדה אז נראה מה קורה.כבר שמעתי סיפורים על כריות אווי שנפתחות קודם ובגלל זה קוראת תאונה וכל מיני כאלה...כאשר כל המסמכים יהיו בידי תתבהר התמונה.

אגב..לצערי הרב בעברי חוויתי תאונת דרכים בין הקשות שראיתי בכלל בה היו מעורבים 8 כלי רכב...ברוך השם שלא היה כריות אוויר..שלא נגיע בכלל לשימוש בהם.

daihatsu--Suzuki--peugeot-mazda-and now Subaru outback 2017 xs

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 220
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לי החליפו כריות אוויר ,מחשב כריות אוויר אצל ***נמחק לבקשת ולדי***

בחור אמר כך : אני לא משחרר רכב עד שיש איזה שהיא בעיה מבחינה בטיחותית ואני רוצה להאמין לו כי הוא מופיע פה אצל הרבה אנשים כמומחה בין הטובים בארץ.

אני לא שמאי רכב, אבל לפי מה שזכור לי מחליפים גם את החיישנים וגם את כל צמות האלקטרוניות, וזה המון כסף ועבודה. ועוד וילון וכרית צדדית :idea:

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר הרכב עובר תאונה ומערכת כריות האוויר פעלה, יש להחליף סט הכולל מרבית עד כל החלקים.

כאשר יש תקלה, מחליפים את החלק הדורש החלפה בלבד.

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.אני הולך לפרסם כאן מכתב מעודכן לגבי כל מה שקרה לי עם הרכישה שלי.מכתב זה מתאר את הרצף האירועים שהביא אותי למצב הנוכחי.אני ניסיתי לפרט כאו טיפה ,יכול להיות שסדר לא ממש נכון אבל כתבתי כל מה שזכרתי...

***המכתב נמחק לבקשת ולדי***

תודה לכם.

ולדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא הייתי עוקב אחר הסיפור מראשיתו, הייתי מתקשה להאמין שסיפור כזה מתרחש(ושמעתי כבר הרבה סיפורים).

עצוב לקרוא את הדברים, החלאות הללו צריכים לשלם על מסכת היסורים גרמו לכם.

אל תחשוש ואל תרתע תינקוט בדרך מישפטית(זו הדרך היחידה שאני רואה במצב זה) נגד כל מי שגרם לך עוול משווע, אני מפנה את דברי בעיקר ל-***נמחק לבקשת ולדי***-ימח שמם, ו"רדיוסטיישן", שצריכים לשלם על כל שקל ושקל ועל עוגמת הנפש שלכם.

בזמנו אמרתי לך שחשוב לעשות בדיקה-אני מאמין שהבדיקה תעזור לך הרבה כנגד הסוחרים.

אני מקווה ש***נמחק לבקשת ולדי*** יתעשת, ויתן לך את כל המסמכים (אולי מבחינה משפטית הוא צודק אבל מבחינה אנושית הוא נוהג לא נכון).

תמצא עו"ד פטיש (אולי מישהו כאן ימליץ לך), ומי יתן שתזכו במשפט ויוחזר לכם על כל העוול שעברתם, אמן.

"חייל שנלחם תמיד מקווה לימים טובים יותר. אבל אלה שלא נלחמים הם שקובעים איזה ימים יבואו"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולדי - אתה בבעייה.

אתה צירוך תיעוד ומסמכים.

וזה שאייל אמר בע"פ ושהמוכר הבטיח שאין מכות זה לא שווה כלום.

האם בחוזה מכירה המוכר התחייב שהרכב לא עבר תאונות? אם לא אז אין לך פה שום קייס נגדו.

ואם לא תקבל חוות דעת מאייל רוטמן הזה, או לפחות תזמין אותו כעד במשפט אין לך גם קייס כנגד המתקין אזעקות.

אני חושב פעלת בתמימות רבה מדיי, למדת לקח רציני, בדרך הכי קשה שיש.

שקונים רכב, כל דבר קטן שנראה לא במקום צריך להדליק לך נורה, לא אדומה, אלא סופר-אדומה, והדבר יותר נכון ככל שהרכב יותר חדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור מעצבן ומרתיח. רק אנשים שבאמת מכירים את תחום הרכב מקרוב באמת רואים כמה קומבינות ורמאויות עושים על לקוחות בארץ. כמה חבל.

ולדי, אני מאוד מקווה שלמרות כל הבלגן, אתה בסוף תחייך ותהנה מהרכב. וגם אם לא, עכשיו אתה חכם יותר וברכישה הבאה אתה תדע מה לעשות ומה לא לעשות.

מחזק אותך !

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אכן נפתחו כרייות האויר כבר נכתב פה בפורום שחברות הביטוח בד"כ מכריזות על הרכב טוטל לוסט כי כדי לתקן יש להחליף הרבה חלקים ברכב ולא רק את הכריות והמחשב.אתה חייב לברר אם בכלל יש כריות אויר באוטו או שעשו איזו קומבינה שכביכול נורת האזהרה תיכבה.אם אתה הולך למשפט תצטרך ללכת למומחה אובייקטיבי שייתן לך חוות דעת כתובה על מצב הרכב .הכתובת הראשונה לתביעה הוא הסוחר שהסתיר ממך מידע ושיקר בקשר למקוריות הרכב,כל ההתנהגות שלו מעידה על כך שהוא הונה אותך במזיד ,תשלח לו מכתב מעו"ד תראה מה התגובה שלו ותמשיך הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע הבא אני כבר יקח את הרכב לבדיקה בקומפיוטסט.נראה לי עדיף לקחת אותו רחוק מאשדוד כדי לשלול התערבות של גורמים עוינים.

מקווה גם שהמסמכים שיקבל לגבי התיקון שבוצעה ירגיעו אותו מכיוון כל עוד שלא ראיתי מה נעשה בפועל באוטו האוטו לא בטיחותי מבחינתי.

עם המסמכים כבר יהיה יותר חכם.המשפחה שלי ושל אישתי עומדת מאחורינו ועוזרת לנו וזה נותן כח להמשך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטענות שעלו כאן כאילו אם המוכר לא דיווח לך בכתב על התאונה אזי אין לך "קייס", אינן נכונות.

החוק מחייב את המוכר לחשוף בפני הקונה כל פרט רלוונטי בטרם ביצוע העיסקה. הסתרת פרט מהותי (ותאונה שגרמה להפעלת כריות אוויר בהחלט עונה על ההגדרה הזו) היא עילה לביטול עיסקה.

במידה והמוכר יטען שדיווח לך על התאונה, כל עו"ד מתחיל ישאל אותו הכיצד לא החתים אותך על טופס בו אתה מצהיר שאתה מודע לכך שהרכב עבר תאונה, כדי להגן על עצמו מתביעה עתידית.

כמובן שעל כך לא יוכל להשיב, ולכן ינסה לטעון שלא היה מודע לעברו של הרכב, ושהרכב הגיע אליו כך.

מכיוון שאנו מתגוררים במדינה קטנה, לא צריך להיות מסובך להתחקות אחרי ההיסטוריה של הרכב, החל ממי שהיו בעליו בעת שקרתה התאונה, המשך בחברת הביטוח, בשמאי, בסוחר שרכש אותה לאחר ש(ככל הנראה) הוכרזה כ"אובדן להלכה", וכן הלאה, עד למי שמכר לך את המכונית.

העיצה הטובה ביותר שאוכל לתת לך: קח נשימה עמוקה. תירגע. גם אם בסופו של דבר הצדק יעשה, זה יקח עוד זמן רב. סביר להניח ששנים. אתה צריך להתרגל למציאות הזו, לנסות להפיק ממנה את המיטב, ולהתכונן לדרך ארוכה שבסופה כספך יושב לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי, יתכן ויש לך חלק באשמה בכך שלא בדקת את הרכב. אני מניח שאם תבדוק פסקי דין, עלול להתגלות שבאחריות בעל הרכב לשמור על עצמו ולבדוק מה הוא רוכש.

יתכן והמוכר לא יצא ממך נקי, אך אינני בטוח שכל האחריות תפול עליו, לחילופין, יתכן מצב ואם תפוצה ,הרי שיהיה זה חלקית.

בכל אופן, הכל תלוי בעבודת עורכי הדין, עובדות, דיעת השופט והחלטתו.

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורסמו מספר לא קטן של כתבות שעסקו בהליכים משפטיים כנגד סוחרים ונמצא שברוב המקרים השופטים פסקו כנגד הסוחרים , משום שלטענתם דילים מפוקפקים שבהם מעורבים סוחרים הפכו למכת מדינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיקרה שהיה לגבי קנית רכב מסוחר. הרכב נלקח לבדיקה במכון. בבדיקה נאמר מעיכה בקורה ודברים נוספים הקשורים לשילדה.

בסיקום הבדיקה עים בוחן ראשי. אני לא יודעה איך הסוחר יחד עים הבוחן .נתנו לי להבין כי הפגיעה הינה של אבן על מדרכה שהרכב עלה ונפגע בקורה וזה שום דבר. אך המכון חייב לרשום תאונת שילדה .הרכב נקנה במחיר מלא לאחר כשנתיים הרכב הוצע למכירה

עמית מהעבודה שאנו מכירים שנים החליט לקנות. הוא כמובן שסמך כי הרכב נקי .העסקה נעשתה יחד עים העברת בעלות .ילדיו של הקונה החדש רחצו את הרכב .ואז אחד מהם הבחין כי המושבים אינם תואמים במאת האחוזים לריפוד הדלתות .כמובן שהוא פנה .בצורה מסודרת הוא הגיעה לחברת הביטוח וקיבל צילומים של הרכב מיד לאחר התאונה . אני אומר לכם הרכב היה מעוך לגמרי

כנפיים ישור שילדה החלפת חלקים פנימים וכול .לא אספר. אך הרכב נימכר 40 אחוז מתחת למחירון

יותר משנתיים לאחר מכן הוגשה תביעת נגד המכון והסוחר השופט היה מאוד חד וברור בשאלות לגבי הדרך שבה הוצג התאונה

הסוחר לא ידע מאיפה זה בא לא .הוא כבר שכח את הרכב השופט פסק פיצויי נכבד. מעל 40 אחוז מערך הרכב הסוחר לא שילם נפתח תיק הוצאה לפועל ואז הוא שילם יחד עים הוצאות נלוות ולמה ספרתי זאת.

מוכר חייב לידע את הקונה בצורה ברורה על כל פגם .גם בעל פה תופס כחוזה לכל דבר .ובדרך כלל השופט נוטה לטובת הקונה

תתבע אותם ולא תתאכזב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיקרה שהיה לגבי קנית רכב מסוחר. הרכב נלקח לבדיקה במכון. בבדיקה נאמר מעיכה בקורה ודברים נוספים הקשורים לשילדה.

בסיקום הבדיקה עים בוחן ראשי. אני לא יודעה איך הסוחר יחד עים הבוחן .נתנו לי להבין כי הפגיעה הינה של אבן על מדרכה שהרכב עלה ונפגע בקורה וזה שום דבר. אך המכון חייב לרשום תאונת שילדה .הרכב נקנה במחיר מלא לאחר כשנתיים הרכב הוצע למכירה

עמית מהעבודה שאנו מכירים שנים החליט לקנות. הוא כמובן שסמך כי הרכב נקי .העסקה נעשתה יחד עים העברת בעלות .ילדיו של הקונה החדש רחצו את הרכב .ואז אחד מהם הבחין כי המושבים אינם תואמים במאת האחוזים לריפוד הדלתות .כמובן שהוא פנה .בצורה מסודרת הוא הגיעה לחברת הביטוח וקיבל צילומים של הרכב מיד לאחר התאונה . אני אומר לכם הרכב היה מעוך לגמרי

כנפיים ישור שילדה החלפת חלקים פנימים וכול .לא אספר. אך הרכב נימכר 40 אחוז מתחת למחירון

יותר משנתיים לאחר מכן הוגשה תביעת נגד המכון והסוחר השופט היה מאוד חד וברור בשאלות לגבי הדרך שבה הוצג התאונה

הסוחר לא ידע מאיפה זה בא לא .הוא כבר שכח את הרכב השופט פסק פיצויי נכבד. מעל 40 אחוז מערך הרכב הסוחר לא שילם נפתח תיק הוצאה לפועל ואז הוא שילם יחד עים הוצאות נלוות ולמה ספרתי זאת.

מוכר חייב לידע את הקונה בצורה ברורה על כל פגם .גם בעל פה תופס כחוזה לכל דבר .ובדרך כלל השופט נוטה לטובת הקונה

תתבע אותם ולא תתאכזב

אחרי בדיקה במכון זה כנראה מה שיקרה,מצפה לשבוע הבא שיבוא.אם אתם מכירים עורך דין שמוכן תמורת אחוזים לקחת את העסק הזה כל עוד הוא חם לידיו אני אשמח.ברגע שבדיקה במכון תגלה שילדה או דברים נוספים אני אעבור לשלב הבא.כמובן שעדיף שהעורך דין כבר התעסק עם מיקרים דומים...פה עוד לא עברו אפילו 4 שבועות בכל הסיפור הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצורף פסק דין למי שבא לקרוא

בגדול אם מוכר הרכב לא גילה עובדות מהותיות בגין עברו של

הרכב ניתן לתבוע אותו על כך

הבעיה היא שתמיד הסוחר יוכל לטעון המקרה הזה שהוא היה יד השניה

ויכול להיות שהתאונה קרתה שהרכב היה בבעלות הראשונה

צריך לאסוף כמה שיותר "מודעין" על הרכב מי היה הבעלים הראשונים של הרכב

למי נמכר היסטוריה ממוסכים +תעוד של כל הקבלות והתיקונים שבוצעו לקבל חוות דעת מקצועית

ולפנות בתביעה לביטול העסקה מול המגרש וכן קבלת פיציים על הנזק ממתקין האזעקה

אולי יקח זמן אך לדעתי בסופו של דבר ידך תיהיה על העליונה

בהצלחה

פסקדין.doc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...