Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנייה חפוזה של מזדה 3 מטרייד אין ונפילה [או איך גיליתי במקרה שהרכב אחרי תאונה קשה!]

caesar2000
שימו לב! השרשור הזה בן 5422 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אזעקה של רב בריח ביפר זאת אזעקה עם שלט שיש בו צג שמראה לך את מצב הרכב, ברגע שמנסים לפרוץ לרכב או שהסירנה הופעלה אז השלט מתריע על כך עם ציפצוף ותוכל ליראות בצג בשלט מה לא בסדר ברכב, לפי הנתונים השלט הזה קולט עד קילומטר.

האזעקה עולה בסביבות ה 650-700 ש"ח כולל כל החלקים הדרושים, והתקנה תצטרך ללכת למישהו מקצועי.

כנס לאתר www.zap.co.il ושם תרשום בחיפוש "ביפר" ואחר כך תבחר במיגון לרכב ויש שם מחירים.

תוכל ליקנות או של רב בריח או של GURAD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 220
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ממליץ לך לקחת רכב לבדיקת קנייה במכון בדיקות על מנת לבדוק את מהות התאונה ובעיקר בדיקה של מספר מנוע ושלדה על פי רשיון רכב (יש לי חשש).

במוסך אמרו לך "רק כנף" אבל אתה אומר תאונה חזקה :shock:? איך גילית בכלל? יש הרבה אי וודאות בשרשור שלך, סלח לי. גם לא מובן כיצד אין ברכב אזעקה שהייתה קיימת על פי המדבקות.... זה יכול להעיד על החלפת מרכיבים מרכזיים באלקטרוניקה, או כל השלדה (מוגזם, אבל יש מקרים). לכן ממליץ לך בדחיפות לקחת רכב למכון בדיקות ולהעלות את הממצאים פה, בינתיים עד שהענין "חם" תוכל להפנות אצבע מאשימה כלפי המוכר. בעוד מספר שנים כשתרצה להפתר מהרכב זה יהיה כבר מאוחר מדי.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לקחת רכב לבדיקת קנייה במכון בדיקות על מנת לבדוק את מהות התאונה ובעיקר בדיקה של מספר מנוע ושלדה על פי רשיון רכב (יש לי חשש).

במוסך אמרו לך "רק כנף" אבל אתה אומר תאונה חזקה :shock:? איך גילית בכלל? יש הרבה אי וודאות בשרשור שלך, סלח לי. גם לא מובן כיצד אין ברכב אזעקה שהייתה קיימת על פי המדבקות.... זה יכול להעיד על החלפת מרכיבים מרכזיים באלקטרוניקה, או כל השלדה (מוגזם, אבל יש מקרים). לכן ממליץ לך בדחיפות לקחת רכב למכון בדיקות ולהעלות את הממצאים פה, בינתיים עד שהענין "חם" תוכל להפנות אצבע מאשימה כלפי המוכר. בעוד מספר שנים כשתרצה להפתר מהרכב זה יהיה כבר מאוחר מדי.

לא היה אזעקה.מוכר אמר שבעל הרכב לקח אותה איתו כי זה היה משהו יקר(איטורן ?ג'י.פי.אס?.. (שוב עבדו עליי כנראה).היה רק כספת על הסטארטר ומדבקות של קוברה..אזעקה עצמה לא הייתה.עכשיו מה יעזור לי לקחת את האוטו לבדיקה ? בחוזה שחתמתי עם המוכר כתוב שאין לי זכות להחזיר לו את הרכב.רק בהסכמת המוכר..(זה בעצם פירוש של משפט שהיה בחוזה...דיברתי עם עורך דין)

אין לי כסף לתביעות גדולות..מקסימום את מי שאני אתבע זה האיש שהתקין לי את האזעקה.

איך גיליתי שהתאונה הייתה חזקה ? כי תיקנו לי מחשב כריות אוויר והחליפו 2 כריות אוויר בצד של הנוסע..חוץ מזה היום גם התברר שהחליפו דלת קדמית ימנית ואפילו לא טרחו להחליף מנעול..דבר כזה לא תיארתי לעצמי שיכול לקרות בכלל

daihatsu--Suzuki--peugeot-mazda-and now Subaru outback 2017 xs

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזעקה של רב בריח ביפר זאת אזעקה עם שלט שיש בו צג שמראה לך את מצב הרכב, ברגע שמנסים לפרוץ לרכב או שהסירנה הופעלה אז השלט מתריע על כך עם ציפצוף ותוכל ליראות בצג בשלט מה לא בסדר ברכב, לפי הנתונים השלט הזה קולט עד קילומטר.

האזעקה עולה בסביבות ה 650-700 ש"ח כולל כל החלקים הדרושים, והתקנה תצטרך ללכת למישהו מקצועי.

כנס לאתר www.zap.co.il ושם תרשום בחיפוש "ביפר" ואחר כך תבחר במיגון לרכב ויש שם מחירים.

תוכל ליקנות או של רב בריח או של GURAD

בנוסף לרב בריח צריך כספת על סטארטר או לא ? בחברת ביטוח אמרו שחייבים לפחות כספת עם אלוקה..(לא יודע מה זה)..איפה מתקינים דבר כזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתייעץ עם מתקין אזעקות לרכב.

תספר לו מה שקרה, ותסביר לו שיש בעיות חשמל ברכב, לפני שגם הוא יתעסק עם זה ויגרום לצרות, שידע טוב עם מה הוא מתעסק.

תשאל אותו לגבי אופן ההתקנה של האזעקה.

הכספת והעלוקה זה שייך לקודן ולא לאזעקה, אם אני לא טועה.

תברר הכל לפני שאתה קונה משהו שיכול לא להתאים (למרות שאני מכיר כמה שכן יש להם את האזעקה הזאת על מאזדה 3)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתייעץ עם מתקין אזעקות לרכב.

תספר לו מה שקרה, ותסביר לו שיש בעיות חשמל ברכב, לפני שגם הוא יתעסק עם זה ויגרום לצרות, שידע טוב עם מה הוא מתעסק.

תשאל אותו לגבי אופן ההתקנה של האזעקה.

הכספת והעלוקה זה שייך לקודן ולא לאזעקה, אם אני לא טועה.

תברר הכל לפני שאתה קונה משהו שיכול לא להתאים (למרות שאני מכיר כמה שכן יש להם את האזעקה הזאת על מאזדה 3)

פה בפורום הזה אין בן אדם כזה שיכול לייעץ ? כל המצב מוסבר פה למעלה... אני כבר לא סומך על אף אחד בחוץ.אפילו כאשר אני משלם, אנשים לא מסוגלים לבצע את עבודתם והם עוד קוראים לעצמם מקצוענים. אם אני הייתי כמוהם כבר היה מתרסק איזה מתוס או שניים חס וחלילה בנתב''ג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו מה יעזור לי לקחת את האוטו לבדיקה ? בחוזה שחתמתי עם המוכר כתוב שאין לי זכות להחזיר לו את הרכב.רק בהסכמת המוכר..(זה בעצם פירוש של משפט שהיה בחוזה...דיברתי עם עורך דין)

עזוב את החוזה. במקרה והייתה תאונה רצינית יכול להיות שהחליפו מנועים או שלדה עם רכב זהה כדי למכור את הרכב. תהיה לך בעיה ענקית, יחרימו לך את הרכב. אני ממליץ בחום לגשת למכון בדיקה כדי לתאם מספר מנוע ושלדה לרשיון הרכב. אני לא מנסה להפחיד אותך, אבל במקרה שלך אסור להרדם, תעשה בדיקה כזאת באופן דחוף, כדי שלפחות תישן בשקט.

כי תיקנו לי מחשב כריות אוויר והחליפו 2 כריות אוויר בצד של הנוסע..חוץ מזה היום גם התברר שהחליפו דלת קדמית ימנית ואפילו לא טרחו להחליף מנעול..דבר כזה לא תיארתי לעצמי שיכול לקרות בכלל

שמע, זה רציני. לא רוצה להשמע מניאק, אבל.... למה חסכת 450 ש''ח על בדיקה במכון? :shock:

בנוסף לרב בריח צריך כספת על סטארטר או לא ? בחברת ביטוח אמרו שחייבים לפחות כספת עם אלוקה..(לא יודע מה זה)..איפה מתקינים דבר כזה

אתה צריך אימובילייזר מפוצל עם עלוקה הממוגנת בהגנה פיזית על מתנע או משאבת דלק, מחירה כ-650 ש''ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה חסכתי ? כי הייתי בטוח שאם הרכב באחריות אז כל השאר דברים פחות חשובים.

אני אקח את הרכב לבדיקה.ואם המצב יהיה הכי גרוע שבעולם מה שה יעזור לי ? המוכר התחייב באלפה לשילדה ומנוע ולא בכתב.אם הוחלפו שם דברים ומנוע וכדומה חס וחלילה אין לי את מי לתבוע ארי חתמתי איתו חוזה. עורך דין שאיתו התיעצתי אמר לי שלדוגמא חוק הגנת הצרכן לא תופס ברכבים...

האם יכול להיות אפילו באופן תאורתי שמוכר (סוחר) לא ידע על מה שנעשה לרכב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי, אני גם ממליץ לך בחום לעשות בדיקה במכון, תוצאות הבדיקה יעזרו לך הרבה בהמשך.

יצרת קשר עם אביר רונן?

"חייל שנלחם תמיד מקווה לימים טובים יותר. אבל אלה שלא נלחמים הם שקובעים איזה ימים יבואו"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי, אני גם ממליץ לך בחום לעשות בדיקה במכון, תוצאות הבדיקה יעזרו לך הרבה בהמשך.

יצרת קשר עם אביר רונן?

לא ,חבר.עוד לא יצרתי קשר.לפניכם סדר פעולות שאני חושב שצריך לבצע.מאוד קריטי דעה של כל מי שפעם עבר תהליך דומה

1)אני לוקח את האוטו לטסט (קומפיוטסט)

אם שילדה נקיה ומנוע בסדר -- ממשיך בטיפול בחשמל ושוכח מהסוחר

אם יש פגיעה בשילדה אך כל החלקים מקוריים של הרכב(מספר מנוע תואם ושילדה) --->מה עושה ?תובע את הסוחר על שקרים ?

אם יש פגיעה בשילדה וגם מנוע לא תואם וכל השאר דברים -->תובע את הסוחר כנראה

אגב.. סוחר הוא בחור עם הרבה כסף כנראה.. האם זה יכול להשפיע על תוצאות המשפט ?

במקרה של משפט הבנק שהרכב בעצם משועבד לו יכול להתערב ואז אני אשאר גם בלי כסף גם בלי אוטו וגם בלי מכנסיים.

האם נושא שלי איכשהו קשור לפסק דין זה ?

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=102016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יכול להיות אפילו באופן תאורתי שמוכר (סוחר) לא ידע על מה שנעשה לרכב ?

הממממ..... לא.

תראה, תצור קשר עם אחד משמאי רכב במקום מגוריך ותזמין ממנו הערכת ירידת ערך מהרכב, כך תדע איפה אתה עומד ותקבל פירוט על התאונה. כמו כן בקש ממנו לזהות את מספר השלדה והמנוע על פי רשיון הרכב.

תעלה את הממצאים פה.

במקרה של משפט הבנק שהרכב בעצם משועבד לו יכול להתערב ואז אני אשאר גם בלי כסף גם בלי אוטו וגם בלי מכנסיים

עזוב, על תפחיד את עצמך עכשיו. קודם תבדוק שהשלדה ומנוע תואמים, על תחשוב בינתיים מעבר לזה ותקווה לטוב. תעשה את זה מחר, לך לשמאי רכב (חפש ב- http://www.d.co.il)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממממ..... לא.

תראה, תצור קשר עם אחד משמאי רכב במקום מגוריך ותזמין ממנו הערכת ירידת ערך מהרכב, כך תדע איפה אתה עומד ותקבל פירוט על התאונה. כמו כן בקש ממנו לזהות את מספר השלדה והמנוע על פי רשיון הרכב.

תעלה את הממצאים פה.

עזוב, על תפחיד את עצמך עכשיו. קודם תבדוק שהשלדה ומנוע תואמים, על תחשוב בינתיים מעבר לזה ותקווה לטוב. תעשה את זה מחר, לך לשמאי רכב (חפש ב- www.d.co.il)

הרכב נמצא במוסך מורשה .הם יכולים לבדוק את תאימות המנוע ושילדה למה שיש ברשיון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5422 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...