Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנייה חפוזה של מזדה 3 מטרייד אין ונפילה [או איך גיליתי במקרה שהרכב אחרי תאונה קשה!]

caesar2000
שימו לב! השרשור הזה בן 5399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קןדם כל, השרשור הועבר לבר לפורום הטכני כי כרגע רוב הבעיות שלך הן טכניות.

• מהתאורים שלך בנתיים אני לא רואה בעיה בהתנהלות המגרש שמכר לך את האוטו. בעצמך אמרת שהאוטו היה פיקס לפני שהוא נכנס למתקין.
  • המתקין כנראה הוא שורש הבעיה ואתה צריך להפעיל את כל הלחץ שלך בכיוון הזה למרות שזה לא פשוט.
  • אתה צריך לברר לעומק למה דלק מוטורס לא רוצים לתת אחריות על האוטו הזה. זה חשוב מאוד וזכותך לקבל את המידע הזה במיוחד לאור העובדה שלפני רכישת הרכב בדקת זאת איתם והם טענו שהרכב זכאי לאחריות.

אני מאחל לך בהצלחה ואשמח לעדכונים במתרחש.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 220
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה צריך לברר לעומק למה דלק מוטורס לא רוצים לתת אחריות על האוטו הזה. זה חשוב מאוד וזכותך לקבל את המידע הזה במיוחד לאור העובדה שלפני רכישת הרכב בדקת זאת איתם והם טענו שהרכב זכאי לאחריות.

אני מנחש כי דלק מוטורס שללו את האחריות על הרכב עקב רשלנות מתקין האזעקה, שחיבל ברכב. בין השער נאמר פה כי נשרף המתנע, מה שמחזק את הטענה כנגד המתקין, כי אחד הניתוקים בטח יושב לו על המתנע.

המתנע נשרף עקב חבלה של מתקין האזעקה ועל כך נשללה האחריות. יש לפנות בתביע כנגד המתקין בצירוף כל המסמכים וחשבוניות על התיקון.

כמובן שתקבל אחריות על החלק שהחלפת במוסך, אך סביר להניח כי האחריות נשללה לאלקטרוניקה ברכב. כאשר סביר כי עדיין יש לך אחריות על מנוע וגיר (מה שלא פחות חשוב). במקרה ויש לך את הקבלות עם הטיפולים הקודמים ברכב זה יעזור. אם הם לא נעשו בזמן או על פי הדרישה, סביר להניח כי ישללו גם את האחריות הכוללת, כאשר יש אפשרות של איחור עד 30 יום ממועד סופי לביצוע טיפול כל שהוא.

מה שכן, יש לקבל תשובה בכתב מדלק מוטורס עם נימוקים מפורטים והסיבות לשלילת האחריות.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קןדם כל, השרשור הועבר לבר לפורום הטכני כי כרגע רוב הבעיות שלך הן טכניות.

• מהתאורים שלך בנתיים אני לא רואה בעיה בהתנהלות המגרש שמכר לך את האוטו. בעצמך אמרת שהאוטו היה פיקס לפני שהוא נכנס למתקין.
  • המתקין כנראה הוא שורש הבעיה ואתה צריך להפעיל את כל הלחץ שלך בכיוון הזה למרות שזה לא פשוט.
  • אתה צריך לברר לעומק למה דלק מוטורס לא רוצים לתת אחריות על האוטו הזה. זה חשוב מאוד וזכותך לקבל את המידע הזה במיוחד לאור העובדה שלפני רכישת הרכב בדקת זאת איתם והם טענו שהרכב זכאי לאחריות.

אני רוצה להגיד לך שאין לי את מי להאשים חוץ מעצמי בכל הסיפור הזה.כולם חוץ ממני מודעים לטיב של הסוחרי הרכב בארץ.אני זכיתי בליווי "צמוד מדי" מצד הסוחרים שהובילו אותי לקנות את הרכב. היה חסר לי דעה נוספת בזמן הקנייה ,אולי הבן אדם נוסף שילווה אותי ויתן לי את הכלים להתמודד עם הלחץ מבפנים ומבחוץ. תשמע ,ראיתי את האוטו שתמיד חלמתי וכל העניין הזה של אחריות הרדים אותי לגמרי.נראה מה יהיה.

daihatsu--Suzuki--peugeot-mazda-and now Subaru outback 2017 xs

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הרכב כן עשה תאונה או שרק כנף? אני לא מבין :?:

כמה ק''מ ואיזה יד אתה?

יש קבלות על טיפולים?

מה עוד לא בסדר עם הרכב חוץ מהסיפור הזה של האזעקה? (בכלל לא מבין מה הקטע של האזעקה, חברות ביטוח דורשות אימובילייזר מפוצל, מי רוצה אזעקה? :?: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנחש כי דלק מוטורס שללו את האחריות על הרכב עקב רשלנות מתקין האזעקה, שחיבל ברכב. בין השער נאמר פה כי נשרף המתנע, מה שמחזק את הטענה כנגד המתקין, כי אחד הניתוקים בטח יושב לו על המתנע.

המתנע נשרף עקב חבלה של מתקין האזעקה ועל כך נשללה האחריות. יש לפנות בתביע כנגד המתקין בצירוף כל המסמכים וחשבוניות על התיקון.

כמובן שתקבל אחריות על החלק שהחלפת במוסך, אך סביר להניח כי האחריות נשללה לאלקטרוניקה ברכב. כאשר סביר כי עדיין יש לך אחריות על מנוע וגיר (מה שלא פחות חשוב). במקרה ויש לך את הקבלות עם הטיפולים הקודמים ברכב זה יעזור. אם הם לא נעשו בזמן או על פי הדרישה, סביר להניח כי ישללו גם את האחריות הכוללת, כאשר יש אפשרות של איחור עד 30 יום ממועד סופי לביצוע טיפול כל שהוא.

מה שכן, יש לקבל תשובה בכתב מדלק מוטורס עם נימוקים מפורטים והסיבות לשלילת האחריות.

רכב שלי בחיים לא היה במוסך ? 7000 ק''ם(יולי 2007 עלה על הכביש) ..איזה טיפולים ? במוסך מורשה אמרו לאחר טיפול ברכב שאין לו אחריות..שזה "הגיע אליהם למחשב כאשר הם רצו להחליף את החלק של המתנע"..מי משקר כאן ...מי הצד הגורם קשה לי להבין.

מה שבטוח זה דבר אחד :לא לקנות במגרשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שלי בחיים לא היה במוסך ? 7000 ק''ם(יולי 2007 עלה על הכביש) ..איזה טיפולים ? במוסך מורשה אמרו לאחר טיפול ברכב שאין לו אחריות..שזה "הגיע אליהם למחשב כאשר הם רצו להחליף את החלק של המתנע"..מי משקר כאן ...מי הצד הגורם קשה לי להבין.

מה שבטוח זה דבר אחד :לא לקנות במגרשים.

תן לי מספר רישוי לפרטי, אנסה לבדוק מה הסיפור של האחריות

בכל מקרה, אנחנו מצטערים בשבילך, אבל אלה הם שיעורים בחיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הרכב כן עשה תאונה או שרק כנף? אני לא מבין :?:

כמה ק''מ ואיזה יד אתה?

יש קבלות על טיפולים?

מה עוד לא בסדר עם הרכב חוץ מהסיפור הזה של האזעקה? (בכלל לא מבין מה הקטע של האזעקה, חברות ביטוח דורשות אימובילייזר מפוצל, מי רוצה אזעקה? :?: )

במוסך מורשה אמרו שיש תיקון כנף צד ימין כעל הברזל של הכנף יש מיספור (שלא קיים בחלקים מקוריים) בדקתי כנף שנייה ושם אכן לא היה מיספור.

לא היו שום טיפולים.עוד לא הספיק לעשות אפילו טיפול ראשון.אני יד 3 במקרה שסוחר נחשב כבעלים. אם לו וברשיון רכב שיקבל הביתה יהיה רשום בעלים קודמים 01 אז אני יד 2...

מי רוצה אזעקה ?חברת ביטוח שלי רצתה..ונאמר לי בפירוש :"רכב כזה חייב באזעקה טובה כגון קוברה ,איטורן " ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי מספר רישוי לפרטי, אנסה לבדוק מה הסיפור של האחריות

בכל מקרה, אנחנו מצטערים בשבילך, אבל אלה הם שיעורים בחיים.

תודה. שלחתי לך מספר בפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית העברת בעלות והרכב היה על תו סוחר? ראית את רשיון הרכב המקורי? מה היה שם, יד 00? מקוריות?

רשום כך :שם בעל הרכב (בן אדם שמכר לי את הרכב בפועל)

מען :שם של בן אדם אחר (זה נראה לי כתובת בכלל)

בעלים קודמים : 01

שנת ייצור 2008

הפקדת סןחר-רשיון לטסט היו בעלים קודמים

זה מה שיש..

בתופס של העברת בעלות מופיע שם של הסוחר בפועל ומתחתיו שם של הבן אדם ובסוגריים (מ-כח)..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנורה האדומה היתה צריכה להדלק אצלך מעצם זה שמאזדה 3 מודל 2008 עם 7000 ק"מ נמצאת אצל סוחר.

תשמע.יש מלא אנשים שמוכרים רכב מכל מיני סיבות כולל חובות מהימורים וכדומה..נאמר לי שבעליו הקודמים לא עמד בהוצאות של רכב זה.מעבר להסבר זה לא פורט לי.יש מאות סוחרי רכב בחוץ .אם כולם גנבים ונוכלים למה לא עושים עם זה שום דבר ?אני לא מומחה לרכב ולא היה לי ממי לבקש עזרה.נדפקתי.מודה.זה לא יחזור על עצמו ,למרות ששמעתי שלפעמים גם ברכבים חדשים יש בעיות מפה עד להודעה חדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנורה האדומה היתה צריכה להדלק אצלך מעצם זה שמאזדה 3 מודל 2008 עם 7000 ק"מ נמצאת אצל סוחר.

אין מה לבכות על חלב שנשפך.

כעת צריך לנסות לעזור לבחור להטיר את הפלונטר.

חבר, קבל את הבדיקה מהמעבדה, ואם יתברר שהרכב עבר תאונה קשה, יהיה לך קייס טוב נגד הסוחר(אל תשכח הוא התחייב על שילדה).

"חייל שנלחם תמיד מקווה לימים טובים יותר. אבל אלה שלא נלחמים הם שקובעים איזה ימים יבואו"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון ,גם לרכבים חדשים יש בעיות אבל לפחות להם יש אחריות, אבל לך דלק מוטורס ביטלו את האחריות.

מה שקורה עם הסוחרים זו מכת מדינה ומשרדי הממשלה הרלווטים לא עושים כלום בנושא.

אתה לא לבד, אלפים נפלו למלכודת שנקראת סוחר.

מקווה שבעיותך יפתרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לבכות על חלב שנשפך.

כעת צריך לנסות לעזור לבחור להטיר את הפלונטר.

חבר, קבל את הבדיקה מהמעבדה, ואם יתברר שהרכב עבר תאונה קשה, יהיה לך קייס טוב נגד הסוחר(אל תשכח הוא התחייב על שילדה).

לצערי הרב בישבילי זה לא "קייס" מפני ששמתי את כל כספי (40000ש''ח מזומן + הלוואה מהבנק 50000 + אוטו שלי בלנו 96 )ואין לי כוח כספי להתמודד מול אנשים כאלה . אני רק רוצה אחריות.אפילו חלקית על דברים מרכזיים כגון מנוע,גיר וכד.(הלוואי ואצליח להוציא משהו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...