Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנייה חפוזה של מזדה 3 מטרייד אין ונפילה [או איך גיליתי במקרה שהרכב אחרי תאונה קשה!]

caesar2000
שימו לב! השרשור הזה בן 5430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אתה יכול.

רק מומחה/שמאי יכול לראות זיוף, כמו כן יש עוד הרבה דברים שיכולים להדליק נורה אדומה, על תחשוב פעמיים, קח את הרכב לאיש מקצוע. כמו כן, שמאי יקבע לך אחוז ירידת ערך. אתה חייב את זה:

- בשבילך

- מכירה עתידית

- מיקוח עם חברת ביטוח במקרה והרכב הולך טוטאל/נגנב/ניזוק

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 220
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם אתה יכול.

רק מומחה/שמאי יכול לראות זיוף, כמו כן יש עוד הרבה דברים שיכולים להדליק נורה אדומה, על תחשוב פעמיים, כך את הרכב לאיש מקצוע. כמו כן, שמאי יקבע לך אחוז ירידת ערך. אתה חייב את זה:

- בשבילך

- מכירה עתידית

- מיקוח עם חברת ביטוח במקרה והרכב הולך טוטאל/נגנב/ניזוק

כלומר עם הסוחר אין לי כבר מה לעשות.הבדיקה וכדומה זה בשבילי.

מי יקנה מימני רכב עם שילדה ? אפילו אם אני אטפל בו הכי טוב בעולם אף אחד לא ירצה אותו

כי אני לא מסוגל לשקר לבן אדם רק כדי שיקנה...

daihatsu--Suzuki--peugeot-mazda-and now Subaru outback 2017 xs

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון. במידה ויתברר כי לרכב יש פגיעות שלדה והסוחר לא מסר לך פרטים על כך, אז מבחינת החוק זה הסתרת מידע וכן יהיה לך קייס לגשת לתביעה מול הסוחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה כואב לי לקרוא את השרשור הזה :bigcry:

אני כבר הפסקתי לספור את הקללות וה"איחולים" שאיחלתי לסוחר שמכר לו את הרכב.

GOLF TDI

תמונות של הרכב

אם היה לי אוגר רוסי הייתי קורא לו איגור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון. במידה ויתברר כי לרכב יש פגיעות שלדה והסוחר לא מסר לך פרטים על כך, אז מבחינת החוק זה הסתרת מידע וכן יהיה לך קייס לגשת לתביעה מול הסוחר.

אני אקח אותו לבדיקה. אולי יש עורכי דין טובים שעובדים לפי אחוזים ? סוחרי רכב לא מודעים לסיכונים בתביעות מסוג זה מה שווה להם להכנס לכל החרטבונה הזו...פשוט אם יהיה לי שאסי ברכב אני אדג לא יהיה להם יותר לקוחות.מבחינתי זה יגיע לקולבוטק אפילו.לי אין מה להפסיד כבר.אני את כל כספי שילמתי עבור הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר פורום יקר.

ליבי ליבי עליך , ואני מבין את התחושות שלך.

עם זאת, הגיע הזמן להירגע ולעשות סדר בעניינים. אתה מלחיץ את עצמך לשווא, ומשקיע את האנרגיות שלך בתסריטים פסימיים

במקום בבדיקה עניינית.

פעל כפי שהמליצו לך בשרשור, קח את הרכב לבדיקה וחזור עם תוצאות. עד אז, תשתדל להפסיק ולחשוב על המקרים

הגרועים ביותר שיכולים לקרות.

בהצלחה.

צביקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר פורום יקר.

ליבי ליבי עליך , ואני מבין את התחושות שלך.

עם זאת, הגיע הזמן להירגע ולעשות סדר בעניינים. אתה מלחיץ את עצמך לשווא, ומשקיע את האנרגיות שלך בתסריטים פסימיים

במקום בבדיקה עניינית.

פעל כפי שהמליצו לך בשרשור, קח את הרכב לבדיקה וחזור עם תוצאות. עד אז, תשתדל להפסיק ולחשוב על המקרים

הגרועים ביותר שיכולים לקרות.

בהצלחה.

צביקי

תודה על העידוד.באמת אין כבר מה להיות יותר פסימי ולזבל את הפורום.לאחר בדיקות עניניות אפרסם כאן תוצאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת עידכונים.

1) רכב שוחרר ממוסך מרכזי.(לא עבדה לי נעילה מרכזית).מצאו כמה קצרים חשמליים בדלתות..מחיר עבודה 1200 ש''ח:shock:.

2 )דלק מוטורס שלחה לי מכתב בנוגע לאחריות אך עדיין לא זכיתי לקבל אותו.

3)במוסך מורשה בדקתי תאימות של שילדה ומנוע למספר הרשום ברשיון רכב : שילדה תואמת .כדי לבדוק את המנוע היה צריך לפקרק משהו באוטו ולא היה זמן לעשות את זה כאשר ביקשתי אך נאמר לי שבמנוע לא נגעו בכלל ולא הוציאו אותו מהרכב כלומר מקורי.בלי שום קשר כאשר אקח את האותו למכון טסטים יבדקו את הנןשא שוב פעם.

4)הרכב נוסע "בובה" :) התגעגתי אליו.מאז שקניתי אותו עוד לא יצא לי לנסוע בו כמו שצריך..אז זה תענוג בשבילי .

5)לגבי נושא האזעקה . במוסך מרכזי אמרו לא להתקין בשום פנים ואופן את כספת על הסטארטר ולהדבק לכספת עם אלוקה המגנה על משאבת דלק + התקנת אזעקה של רב בריח (לא יקר מדי) עם שלט.זה הכיוון שלי עכשיו.פחות לגעת בכל הנושא של המחשבים ברכב וכמה שפחות להתערב במערכת חשמל כל עוד אין לי כסף.

לגבי הבן אדם שעשה לי נזק עם התקנת אזעקה - עוד לא היה לי זמן לגשת אליו אבל זה בטוח יקרה בשבוע הקרוב.

אם יש לכם איזה טיפים לגבי אזעקה והתקנתה אשמח לשמוע.

אגב ,תודה לחבר פורום שמסר לי טלפון של בחור בשם אביר.מקווה שיהיה לו זמן מחר להתקין לי את מה שנדרש באוטו..אחרת אצטרך לשמור לידו בלילה :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מזל טוב אתה בדרך הנכונה.

אחרי הרבה בעיות ותלאות הרכב שלך סוף סוף במצב תקין.

אני שמח שנשמעת לנו ולא חזרת למתקין שהרס לך את האוטו.

כעת נשאר רק להתקין את האזעקה המיוחלת וזהו - הכל התסדר לטובה, וחוץ מנזק בכיס לא קרה כלום.

תשמור קבלות ותגיש נגד המתקין תביעה בתביעות קטנות.

מניסיון - אל תתחיל לבקש פיצויים ועוגמת נפש, אם תבקש רק את הסכומים שהוצאת ויש לך עליהם קבלות ותביא חוות דעת מומחה (אחד או יותר - תבקש מכתב מהמוסך, ותבקש מכתב מהבחור ששלחת לו את הרכב למעבדה בראשל"צ) יש לך סיכוי עצום לקבל את כל הכסף בחזרה.

סכומים שמנפחים את התביעה פועלות כנגדך.

לא צריך עו"ד בשביל זה, תביעות קטנות זה לאזרח הפשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

2 )דלק מוטורס שלחה לי מכתב בנוגע לאחריות אך עדיין לא זכיתי לקבל אותו.

מה כתבו?

הייתי מציע להפתר מהרכב בעתיד הקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה להפטר, הבחור סידר את הרכב, החיוך חזר לו לפנים ונשאר רק לתבוע את המתקין שקיצר לו את הרכב.

מחיר העבודה הוא של מוסך מרכזי, העיקר שפתרו את הבעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1)לבחור של אזעקות אני אגש כאשר הוכחות לנזק שגרם יהיה בידי. ***נמחק לבקשת ולדי*** עשה עבודה יסודית כולל תמונות של כל חוט שלא חובר לא נכון בהתקנה וכל מה שנשרף.אני אגש לבחור ואסביר לו את המצב.אני אגיד לו שאם יהיה משפט ונגיע לפשרה הוא בכל זאת ישלם סכום פחות או יותר שווה למה שאני מבקש.אני רוצה לצאת איתו פר.אני רוצה בחזרה סכום ששילמתי על האזעקה + סכום שהוצאתי על התיקון בעקבות התקנה.אני לא רוצה לעלות את הנושא שנסעתי 3 שבועות במוניות ולא ישנתי ומה רק לא...אם לא ירצה -בעיה שלו.

כאשר אקח את הרכב לבדיקה אם יתגלה פגיעת שילדה אדרוש מהסוחר את הפרש ירידת ערך. סוחר במכירה התחייב שאין שילדה.אני מקווה שבמקרה של בית משפט השופט יבין ש אני לא שילמתי לבחור 110000 ש''ח אחרי שהוא אמר לי שאוטו עבר תאונה קשה - זה אבסורד.גם היום ביקרתי אצלו בליווי אישתי וגם היום הוא אמר לי שאין מצב שיש שילדה.הלוואי שהוא צודק.

אם לא אז לא אכפת לי אמצא כבק כסף לתבוע.

2) אני לא רוצה להפטר מהרכב.למה ? האוטו נוסע מצויין.אני יד 3 לאוטו 2008 למי אני אמכור אותו ?לבן אדם עיוור ?

חוץ מזה אין לי עדיין את מלוא הפרטים.ביקשתי מכתב מפורט...לאחר שיקבל אותו אפרסם אותו פה.אולי גם אנשים אחרים ילמדו משהו.

מה שבטוח..שבעוד 3 שנים כאשר תשלומי הלוואה יסתיימו אני כבר יהיה בן אדם אחר ויקנה רכב בנוכחות 2 אנשים לפחות : אישתי ומכונאי רכב מומחה.

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לדעת מה קורה עם מערכת בטיחות ברכב, ואסביר מדוע.

לאחר פתיחת כריות אויר ברכב (ואצלו גם וילון צדדי, ואולי גם כרית במושב הימין) צריך לבצע כל כך הרבה החלפות ופעולות כדי להחזיר את הרכב על הכביש שחברות הביטוח מעדיפות להשבית אותו במקום להשקיע כספים. פה הסיפור חשוך מאוד, לא מובן מי השקיע בתיקון ואם בכלל תוקן משהו, אולי רק למראית עין.

לאחר פתיחת הכריות בין השאר מחליפים את כל האלקטרוניקה הקשורה לכריות אויר, כל צמות אלקטרוניות, כריות עצמן, הגה, מושבים, מחשב כריות אויר, חיישנים וכד'. בדרך כלל סכום אסטרונומי. לפי דעתי המאזדה הזאת הושבתה לאחר טוטאל לוס והוחזרה לכביש באופן חשוך מאוד, לא ברור מה תוקן, אם בכלל. רכב מסוכן מאוד.

חברות ביטוח משביתות רכבים גם לאחר תאונות קלות ביותר ופתיחת כרית אחת אפילו בגלל עלויות ענק להחלפת כריות פתוחות. ראיתי מגאן II חדשה עם סריטה בכנף אחורי ופתיחת וילון צדדי - הרכב טוטאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.אני יד 3 לאוטו 2008

אתה לא אמור להיות יד שניה?

למי אני אמכור אותו ?לבן אדם עיוור ?

לסוחר

אני מבין שיש לך משפחה.... אישה... הייתי שוקל להפתר מהרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BURZUM , חכה, לאן אתה ממהר? הבחור עוד לא בדק את הרכב מבחינת תאונות שלדה ופתיחת כריות אויר.

אחרי הבדיקה הוא ואנחנו ניהיה חכמים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...