Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנייה חפוזה של מזדה 3 מטרייד אין ונפילה [או איך גיליתי במקרה שהרכב אחרי תאונה קשה!]

caesar2000
שימו לב! השרשור הזה בן 5400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רק רוצה אחריות.אפילו חלקית על דברים מרכזיים כגון מנוע,גיר וכד.(הלוואי ואצליח להוציא משהו)

בגדול אין לך מה כל כך לחשוש, את ה-100.000 הם יעשו כמו שצריך. גם ככה נשאר לך קצת יותר משנתיים, טטפל ברכב, תבצע החלפת שמן עם פילטר כל 10 אלף ולא תצטרך את האחריות.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 220
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בגדול אין לך מה כל כך לחשוש, את ה-100.000 הם יעשו כמו שצריך. גם ככה נשאר לך קצת יותר משנתיים, טטפל ברכב, תבצע החלפת שמן עם פילטר כל 10 אלף ולא תצטרך את האחריות.

תאמין לי אכלתי את הלב כבר.כתבתי לדלק מוטורס מכתב ופקס בו הסברתי את המצב והבתחתי לטפל ברכב כמו שצריך.הם קיבלו פקס,שאלו איפה רכשתי אותו ומאז לא שמעתי עליהם.מחר אשלח להם מכתב.

ולמודרטור של הפורום : הקנייה לא הייתה חפוזה בכלל.תהליך של קנייה נמשך שבוע .הסדר הלוואה וכל הבלאגן עד להעברת בעלות לקח שבוע וחצי.זה לא היה חפוז.זה פשוט היה השתרשרות של האירועים או לא יודע איך להסביר זאת.:roll:

daihatsu--Suzuki--peugeot-mazda-and now Subaru outback 2017 xs

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל מאוד שרצת לקנות ללא חוות דעת נוספת וללא בדיקה של כדאיות כלכלית,כי היית קרוב מאוד במחיר למכונית חדשה מהניילונים.מזדה 3 בדגם הליסינג עולה 111000 ש"ח ובגירסת קומפורט 119000 .מה שנשאר לך זה למזער את הנזקים ולתבוע את המתקין על ההתקנה הרשלנית ועל הנזק שנגרם לך בגללה של אובדן האחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נשמע מיואש ( שומעים דרך הרמקולים ).

אין צורך להתייאש ודרוש את המגיע לך מכל הגורמים הרלוונטים.

אני כן מיואש..3 שבועות של נסיעות במוניות ובתחבורה ציבורית לא ממש תרמו להרגשה הכללית.הרכישה גם התבצעה כאשר הייתי חולה (כי הרי רק אז יש לי זמן לעשות את הדברים האלה) בקיצר אפילו אם הייתי זוכה בלוטו היום לא היתי מוותר על הרכב הזה.

משהו חייב להשתנות במדינה הזאת.אולי איגוד אלטרנטיבי של המוסכים ששייך למשתמשי פורום זה.לא יודע..טוב שזה רק רכב אני אומר לעצמי..וכאשר אני רואה את נפגעי החפציבה אני בכלל לא מבין איך האנשים האלה עדיין מסוגלים לחיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל מאוד שרצת לקנות ללא חוות דעת נוספת וללא בדיקה של כדאיות כלכלית,כי היית קרוב מאוד במחיר למכונית חדשה מהניילונים.מזדה 3 בדגם הליסינג עולה 111000 ש"ח ובגירסת קומפורט 119000 .מה שנשאר לך זה למזער את הנזקים ולתבוע את המתקין על ההתקנה הרשלנית ועל הנזק שנגרם לך בגללה של אובדן האחריות.

אני לא רגיל להאשים אנשים אחרים בבעיות שלי אבל אני בכלל רציתי לקנות את האוטו של אבא.יש לו טויוטה ראן-איקס יד 1 שעברה 50000 שנת 2005 ללא שריטה.אבל כך יצא זה לא הסתדר והלכתי לראות רכבים.אני הייתי בכמה מקומות אבל אוטו עם הצורה שראיתי היה רק דגם ספיריט 2 ליטר ואת זה לא יכולתי להרשות לעצמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה לא רוצה לפרסם את שם המתקין?

החאפר הזה גרם לך ל-24 קצרים ומה הוא אומר? הוא מתנער מהאחריות על ההתקנה? הוא מודע לזה שדלק מוטורס ביטלו לך את האחריות בגלל הרשלנות שלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה לא רוצה לפרסם את שם המתקין?

החאפר הזה גרם לך ל-24 קצרים ומה הוא אומר? הוא מתנער מהאחריות על ההתקנה? הוא מודע לזה שדלק מוטורס ביטלו לך את האחריות בגלל הרשלנות שלו?

אני עדיין לא יודע בגלל מה הם ביטלו את האחריות.בגלל שמוסך מורשה דיווח להם משהו או בגלל משהו שנגרם לרכב לפני שהוא הגיע אליי.

לגבי אזעקה זה יטופל כאשר אני יקבל כל החוות דעת בכתב ממרכז ממוחשב שמתקן לי את הרכב.סתם ללכת ליצוק על אנשים בלי משהו ביד (מקל לדוגמא :evil:) לא כדאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. משתתף בצערך.

2. נא להירגע. פאניקה ויאוש לא עוזרים במקרים כאלה.

3. בקרת נזקים: כרגע יש בעיות אלקטרוניקה ובעיית אחריות. פיספסתי משהו?

4. בנושא האלקטרוניקה, פנה למוסך מורשה יבואן ותשיג הצעת מחיר כתובה על

תיקון כל הנזקים. זה יהיה הסכום שתתבע מהמתקין ו/או מהיבואן בהמשך הדרך.

5. תצא מנקודת הנחה שמחר אתה מעמיד את האוטו לתקופה של חודש-חודשיים.

6. אל תחשוף את שם המתקין כרגע. זה יכול לעמוד נגדך כשתלך איתו לבית משפט.

7. תתעד הכל. כל פניה למוסך - בכתב. כל תשובה מהם - בכתב. גם אם מחר בבוקר

מתקשרים ומציעים לך אוטו חדש מהחנות במקום האוטו שלך - תדרוש את זה בכתב.

8. בהמשך לסעיף 7, כל התקשרות שלך עם המתקין - בכתב. בקש הסבר לתקלה שקרתה.

אם הוא מסרב לתת הסבר, גש אליו עם הסבר כתוב מהמוסך המורשה על מהות התקלה ודרוש

הסבר פעם נוספת. כל מה שהוא אומר לך - תרשום, ותחתים אותו על כך (שם ומס' ת"ז).

אם הוא עדיין מסרב להסביר או לחתום, הסבר לו באופן רגוע שכעת זה עובר לבית משפט.

9. בשום אופן ובשום שלב, אל תאבד את קור הרוח. עזוב את הסנטימנטים. רימו אותך בעסקה,

עכשיו תורך לז**ן להם את הצורה ולגרור אותם לבימ"ש עד הגרוש האחרון + פיצויי עוגמת נפש.

10. ברוכים הבאים לקארזפורום. אנחנו איתך לאורך הסיפור הזה, בשאיפה שיימצא פתרון בהקדם.

:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה כואב לי על אנשים תמימים כמוך, וכמה אני מאחל דברים רעים לסוחרים שמנצלים אנשים כמוך.

ואני חוזר ומבקש ממנהלי הפורום לנעוץ אשכול מיוחד שמסביר את הסכנות בקניית רכב מסוחר במגרש, אבל כנראה שזה לא מעניין אותם.

לעולם לא לקנות רכב מסוחר במגרש מכוניות.

אתה ממש אבל ממש מדבר שטויות.

הכל תלוי. יכול להיות שתיפול על נוכל ויכול להיות שתיפול על מישהו שתרצה לקנות רק ממנו את כל המכוניות שתקנה במשך חייך.

אל תעשה כאלה הכללות. זה נכון שיש לסוחרים שם לא טוב אבל תאמין לי שחלק גדול מאוד מהם ישרים ואמינים כי הרי בסך-הכל הם רוצים שכולם יהיו מרוצים מהשירות שלהם ויחזרו אליהם גם בפעם הבאה.

לפתוח השרשור -

לידע כללי, השינוי במערכת החשמל של הרכב (במקרה זה זוהי התקנת קודנית/אזעקה) היא הסיבה להסרת האחריות על הרכב שלך כך שבכל אופן אין לך מה להאשים כאן את הסוחר, אלא רק את עצמך / את המתקין.

מקווה בשבילך שהכל יסתדר במהרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

caesar2000

עשיתי בשבילך בירור, כמו שהבטחתי. אז ככה:

הרכב באמת עבר בדיוק מה שמופיע לו על מד אוץ, כך שבקטע הזה הרווחת. בתיקון האחרון שהיית במוסך לאחר החבלה של מתקין האזעקה הוחלפו לך שני דברים:

1) פיוז של המתנע

2) ריליי של המתנע

כך שלא החליפו לך סטרטר, רק את הפיוז והריליי שנשרפו מהקצר. חוץ מזה אין שום סיבה הנראית לעין לביטול האחריות. לפעמים חברות שרכשו רכבים חדשים לא משלמות עבור הרכבים את מלואה הכסף והיבואן מבטל להן את האחריות, חששתי קצת בקטע הזה בשבילך, אך זה לא הענין פה. מה שכן, המזכירה שפתחה לך את כרטיס העבודה במוסך עשתה טעות ובק''מ מצטבר רשמה 1650 ק''מ. יכול מאוד להיות שזו הסיבה לבלבול מסוים, וכדאי לגשת למוסך ולבדוק/לתקן את זה. אך מה שאני חושב בעצם זה שלא הבנת נכון את מי שדיברת איתו במוסך כאשר תיקנת את הנזק. אני חושב שהוא התכוון לכך שאחריות לא כיסתה לך את החלפת הריליי והפיוז ועל כך חויבת 700 ש''ח (+שעתון עבודה). יכול להיות, ועל תתפוס אותי במילה, שתקלות דומות הקשורות להתקנת האזעקה לא יכוסו ע''י היבואן במסגרת האחריות ועל כך תצטרך לטבוע את המתקין. בכל מקרה, גיר/מנוע/ציריות וכל דבר מכאני אחר באוטו חייב להיות מכוסה ע''י האחריות, לא ראיתי שום סיבה שבגללה הסירו לך את האחריות. הקטע היחיד שיכול להיות בעיתי הוא כאמור האלקטרוניקה וחשמל ברכב. כל דבר אחר גש ללא שום חששות למוסך מורשה ותבצע תיקונים באחריות, אם תצטרך.

במקרה ויסרבו לך זאת צריכה להיות סיבה רבת משקל ועל כך תדרוש תשובה מפורטת בכתב, אך נכון לעכשיו אני לא רואה שום סיבה או סימן לפסילת האחריות. תסדר את הרכב למצב נסיעה, ותתבע את המתקין על כל הנזק. בהמשך תברר בדיוק האם יש לך אחריות, במקרה ותצטרך לתקן משהו. אם תקלע לקשיים תוכל לדווח פה ולקבל עזרה נוספת.

כמו כן, לרשותך פורום טכני של מאזדה ישראל www.mc-il.net , שם תוכל בפורום לברר לעומק שאלות מכאניות לגבי הרכב הספציפי שלך, וכמובן שתוכל להמשיך ולדווח ולשאול שאלות פה, בעיקר בקטע הלא נעים שנלקעת אליו מהתחלה.

תעדכן.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.כמה עידכונים.

1)כמו אמרתי הרכב שלי עבר תאונה ותיקון שלו היה כנראה או יקר או משהו אחר לכן הוא הגיע לסוחר וזה מכר לי את הרכב.

2)לאחר אותה בעיה עם פיוז שקרתה לי פעמיים הרכב נלקח למעבדה ממוחשבת של ***נמחק לבקשת ולדי***

עבודה לקחה שבועיים והיום לקחתי את הרכב הביתה לאשדוד (תוקנו מחשבים של האוטו ,מחשב כריות אוויר וכל מיני קצרים שהיו באוטו,אזעקה של קוברה הוסרה לחלוטין וגם כן הכספת שהייתה על הסטארטר).

3)כאשר יצאתי מהרכב באשדוד לא הצלחתי לנעול את הרכב..נסעתי בחזרה ל***נמחק לבקשת ולדי*** ושם אמרו שעם בעיה זו אני צריך לגשת למוסך מורשה (למרות שכאשר הגעתי ל***נמחק לבקשת ולדי*** יכולתי לנעול את הרכב רק עם המפתח,תקראו לזה איך שאתם רוצים)

4)חזרתי לאשדוד והכנסתי את הרכב למוסך מורשה "כפיר".שם נאמר לי שיכול להיות שצריך להחליף צמה שלמה שמובילה למנעול של האוטו וזה יעלה לי אלפי שקלים :shock: לשאלה של האזעקה אמרו לי שישלחו אותי להתקין קוברה במוסך מרכזי בתל אביב -פה כבר קיבלתי התמוטטות עצבים)

הקיצר רכב שוב במוסך .אין אזעקה ולפי השמועה המתקין של האזעקה בכלל לא מודה שהוא עשה נזק (איך יכול להיות..)

חוץ מזה הרכב נוסע טוב מאוד..רק נעילה מרכזית לא עובדת יותר ואין אזעקה ולחברת ***נמחק לבקשת ולדי*** שבאשדוד נראה לי כבר נמאס לשלם..למרות שהם משתתפים בהוצאות (זה הדבר היחיד שאני יכול להגיד לטובתם).

אני עוד לא דיברתי אישית עם המתקין של האזעקה,אני בטוח זה יקרה אבל אני בכלל לא בטוח שהוא "יצא צדיק" בעניין זה.

עד כאן.

אני צריך כנראה להתקין כספת על הסטארטר ולוותר על הקוברה הזאתי כי כספת זה מה שצריך להיות בסיסי...הלוואי והייתי מכיר מישהו שיפתור לי את כל הבלאגן הזה.את הכסף כנראה אין להשיב וצריך לסבול בשקט בפורומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע בעיה רצינית מאוד!.

אם כרגע הכל עובד חוץ מהנעילה המרכזית והאזעקה עזוב את זה בינתיים.

מה עם המחשב דרך והספידומטר בסדר?

אני במקומך הייתי מתקין אזעקה של רב בריח ביפר אצל מתקין מקצועי ואמין עם כל הסט נעילה מרכזית והכל מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפתוח השרשור -

לידע כללי, השינוי במערכת החשמל של הרכב (במקרה זה זוהי התקנת קודנית/אזעקה) היא הסיבה להסרת האחריות על הרכב שלך כך שבכל אופן אין לך מה להאשים כאן את הסוחר, אלא רק את עצמך / את המתקין.

מקווה בשבילך שהכל יסתדר במהרה.

לא הבנתי את זה ... ביטוח דרש אזעקה .התקנתי אזעקה ששרפה לי דברים באוטו ובגלל זה אני צריך להאשים את עצמי ?

ולגבי הסוחרים.. כך לא עושים עסקים.הסוחר התחייב שהרכב חדש לגמרי.מאז ששמעתי את זה ירדתי 8 ק''ג...גם טוב...לא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע בעיה רצינית מאוד!.

אם כרגע הכל עובד חוץ מהנעילה המרכזית והאזעקה עזוב את זה בינתיים.

מה עם המחשב דרך והספידומטר בסדר?

אני במקומך הייתי מתקין אזעקה של רב בריח ביפר אצל מתקין מקצועי ואמין עם כל הסט נעילה מרכזית והכל מחדש.

מחשב דרך וספידומטר תוקנו.

הכל עובד חוץ מנעילה מרכזית ואזעקה

רב בריח ? אצל מי אני יכול להתקין את זה ?לא צריך את הדבר הזה שנקרא "כספת" על הסטארטר? רק אל תשלח אותי לזה שהתקין לי כבר...הוא גם מורשה של רב בריח נראה לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...