Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היעלמות נוזל קירור bmw קומפקט

לוית
שימו לב! השרשור הזה בן 5924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא יודע בדיוק למה לאחר 75000 קמ האטם ראש. נפגע אך במוסך" דקה" לאחר מספר פעמים שחזרתי למוסך בתלונות של איבוד נוזל. טראק מנהל המוסך השאיר את הרכב אצל כ4שעות חיבר את מכשיר ההדמיה ואז התקשר אלי והראה לי נזילה מזערית מאטם הראש זאת הסיבה ששופץ ראש

בפעם האחרונה שהודעתי לא על המשך האיבוד הוא שאל כמה אני מאבד אמרתי כל 1500 קמ הוא אמר שזה סביר חצי ליטר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע בדיוק למה לאחר 75000 קמ האטם ראש. נפגע אך במוסך" דקה" לאחר מספר פעמים שחזרתי למוסך בתלונות של איבוד נוזל. טראק מנהל המוסך השאיר את הרכב אצל כ4שעות חיבר את מכשיר ההדמיה ואז התקשר אלי והראה לי נזילה מזערית מאטם הראש זאת הסיבה ששופץ ראש

בפעם האחרונה שהודעתי לא על המשך האיבוד הוא שאל כמה אני מאבד אמרתי כל 1500 קמ הוא אמר שזה סביר חצי ליטר

מספר הערות:

1. הוא הראה לך בטלפון נזילה מזערית? לפני או אחרי החלפת אטם הראש?

האם נעשתה בדיקת לחצים אחרי הרכבת הראש?

2. איבוד חצי ליטר כל 1500 ק"מ היא נורמלית במכונית עם נזילת נוזל קירור, לפי היגיון הזה בין טיפול לטיפול אמור ללכת לך מנוע כי טיפול הרי עושים פעם ב15K, כלומר אתה מאבד 5 ליטר נוזל קירור בין טיפול לטיפול, ואני לא יודע איך זה בב.מ.וו שלך אבל בשלי המנוע לא ידע להסתדר בחום הישראלי עם כזו כמות של נוזל קירור חסר. [במערכת אמורים להיות ברגע נתון בין 7 ל-9 ליטר נוזל קירור, אתה מוזמן לפתוח היינס]

ושוב - לא התייחסת לעניין מילוי נוזל הקירור כשמערכת המיזוג של האוטו מכוונת לחום או קור.

האם האוטו ממשיך לאבד נוזל קירור? או שהאיבוד נעצר?

רון.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שהמוסך הראה לי את הנזילה המזערית שהייתה בצד שמאל ליד הפלאנג' הפלסטיק לפני השיפוץ ראש.

השיפוץ נעשה בחודש אוגוסט, בחודש אוקטובר בוצע טיפול 15000 ק"מ ואז הוחלף נוזל קירור כשברז הרדיאטור הפנימי פתוח ומאז נסעתי כ-2000 ק"מ והוספתי כליטר ו3/4 נוזל קירור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב שבו אתה מוסיף נוזל קירור באופן קבוע אינו תקין.

אפילו אם מדובר ב100 CC לחודש,גובה הנוזל אמור להיות יציב לכל אורך חיי המנוע

יגאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...