Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה P0420 בממיר קטליטי, טויוטה קורולה 2003

שימשון
שימו לב! השרשור הזה בן 1636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 102
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אל תצעק ואל תאיים - דבר חלש.

בשקט בשקט תגיד להם שאתה יודע שמדובר בתקלה סידרתית והאינטרנט מלא בכאלה שקרתה להם אותה התקלה.

תתפלא מה אפשר להשיג בשקט כשרק מסבירים לצד השני שאתה ער לזכויותך ושגם לך יש את כל המידע שיש לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תצעק ואל תאיים - דבר חלש.

בשקט בשקט תגיד להם שאתה יודע שמדובר בתקלה סידרתית והאינטרנט מלא בכאלה שקרתה להם אותה התקלה.

תתפלא מה אפשר להשיג בשקט כשרק מסבירים לצד השני שאתה ער לזכויותך ושגם לך יש את כל המידע שיש לו.

:idea::idea:

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אותה בעיה בדיוק: קורולה 2003 62,000 ק"מ (5.5 שנים) - נדלקה מנורת מנוע, אחרי בדיקה במוסך מורשה אמרו שצריך להחליף ממיר קטליטי + מחשב - תיקון בסביבות 10-12 אלף ש"ח.

לאחר בירור מסתבר שטויוטה מכירה את הבעיה והיא האריכה את האחריות על הבעיה הזאת ל-5 שנים,

אבל מכיוון שהרכב שלי עבר 5 שנים - אני לא זכאי לזה.

גם לא יודע מה לעשות - כל עזרה תבורך!

אני לא מבין דבר אחד.

אם יש לך את אותה הבעיה ,ואתה טוען שיש אחריות ל 5 שנים,הרכב שלך שנת 2003....הלוווו,אנחנו ב 2007 עכשיו,לא?! הרכב שלך עדיין באחריות - גש ותחליף מחשב+ממיר,מה הבעייה,הריי זה מוחלף כמו לחמניות-יחליפו גם לך בחינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה הרכב מודל 2003 אבל ( עלה לכביש ) נקנה ב 2002 .

ולכן - תאורטית נגמרה האחריות .

אבל - לחץ פיזי מתון . על היבואן . יכול לעזור ...

בהצלחה - אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש הכוונה ויעוץ לצורך פתרון התקלה שנתגלתה ברכבי. שנת 2003, 70,000 ש"מ ומטופל אך ורק במוסך מורשה. התקלה הופיעה לאחר תום תקופת אחריות החברה.

עלות התיקון המוערכת ע"י המוסך המורשה היא כ- 13,000 ש"ח (החלפת ממיר ומחשב).

מעיון בפורום זה, נוצר אצלי הרושם שזו תקלה סדרתית.

אשמח לקבל מידע והכוונה על מקרים בהם הופיעה התקלה אחרי תקופת האחריות, דרך תיקון התקלה, הכרת היבואן בתקלה וכיוב'..

תודה

תפנה לשירות של החברה הם אמורים לתקן לך ללא עלות כספית מצדך

המידה ולא תתבע אותם בתביעות קטנות ותפרסם מודעה בעיתון לעדכן על התקלה הסידרתית שלהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים קצת פורפורציה, מדובר על רכב בעל יותר מ 5 שנים על הכביש, האחריות נגרמה לפני שנתיים. אם הרכב לא טופל כל הזמן הזה רק במוסכי היבואן אין מצב לתיקון ע"ח היצרן שלא לדבר ע"ח היבואן.

אם הרכב כן טופל באדיקות במוסכי הרשת של טויוטה, אולי תקבל השתתפות מסויימת בתיקון ואולי לא. הערכה שלי, שלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעיף את הממיר ונגמרו לך הבעיות

כשתרצה להעביר טסט לך למכארים והם יסדרו לך הכל.

אנשי הפורום המכובדים לא נוהגים לייעץ לנהוג בצורה נוגדת את החוק ולפגוע באיכות האוויר על-ידי ביטול הממיר.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
ברשותי קורולה 2003 92000 ק"מ. האם משהו מחברי הפורם פנה ליבואן והממיר+מחשב המנוע הוחלפו

למרות שזה מעבר לאחריות.אודה על תגובות, תודה

חיובי, האם הרכב שלך טופל במוסכים מורשים לאחר תום האחריות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי קורולה 2003 92000 ק"מ. האם משהו מחברי הפורם פנה ליבואן והממיר+מחשב המנוע הוחלפו

למרות שזה מעבר לאחריות.אודה על תגובות, תודה

באתר netcar הופיע אמש שרשור מאוד רלבנטי.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שלושה חודשיים הופיעה אצלי אותה תופעה בדיוק בקורולה 2003 שלי , פניתי למוסך המורשה בחולון ( "האחים קצב" ) ובהתחלה הם ביצעו החלפה של המחשב , לאחר כחודש נידלקה שוב המנורה ואז הוחלף הממיר הקטליטי.

יש לציין כי החלפת המחשב והממיר היו בחינם למרות שמסגרת האחריות תמה , בטענה כי הבעיה ידועה והיבואן אינו מתכחש לה ולוקח אחריות על התקלה זו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיובי הרכב מטופל רק במוסכים מורשים, פניה למוסך מורשה בו אני מטפל הניבה הצעה לתיקון בס"ך 11000 + מע"מ להחלפת ממיר + מחשב או לחילופין 4000 עבור תיקון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיובי הרכב מטופל רק במוסכים מורשים, פניה למוסך מורשה בו אני מטפל הניבה הצעה לתיקון בס"ך 11000 + מע"מ להחלפת ממיר + מחשב או לחילופין 4000 עבור תיקון.

אם כך - תעבור על הנושא ופנה ליבואן )[email protected]( תוך ציון העובדות הבאות:

1) ידוע לך כי מדובר בתקלה סדרתית

2) המוסך שלך אף פעם לא פנה אליך בכדי לתקן תקלה זאת מראש (גם כאשר הבעיה הייתה ידוע והרכב היה באחריות)

3)באם תקבל דחיה, נתקדם הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה 2003

נידלקה לי נורית בעיה במנוע

הטיפולים נעשו במוסכים מורשים טויוטה

חסר לי טיפול אחד (טיפול קטן פילטר שמן +שמן) אין לי אישורים כל שהם על הטיפול

האם החברה תכיר ותתקן לי את התקלה על חשבונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...