Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה P0420 בממיר קטליטי, טויוטה קורולה 2003

שימשון
שימו לב! השרשור הזה בן 1635 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Hi

Sorry for the english

My parents had this problem on their corrolla 2003 just after the warranty ended

a little noise to the service department inTel Aviv and they send the parts to my garage in Netanya.

I think that there is no point to send letters to the manufacter, but to try go to local dealer service.

Regards.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מציע לך לפנות ישירות למחלקת שירות הלקוחות של היבואן, ולבקש השתתפות מלאה בתיקון התקלה שבהחלט אינה סבירה לגיל הרכב ולק"מ אשר נסע, ציין שידוע לך שהתקלה הנ"ל מוכרת וברוב רובם של המקרים מבוצע תיקון ללא עלות מצד הלקוח.

במידה והתשובה תהיה שלילית, מציע לך לפנות לאופציית האיום בפניה לעיתונות + בית משפט לתביעות קטנות והבאת התגובה של נציגי טויוטה שהבעיה ידועה להם..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה כאן לא מזמן שרשור מאוד ארוך שהטיל ספק באמינותה של הקורולה. אם תשאלו אותי, מדובר כאן על תקלה דמיונית שהושתלה כאן ע"י בעל ענין. בכלל לא הגיוני שבקורולה יהיו כאלו תקלות. וחוץ מזה, גם אם זה נכון, לדעתי פרסום כזה הוא חסר אחריות, שכן הוא מערער את אחת מאמיתות היסוד של העם היושב בציון. :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך לפנות ישירות למחלקת שירות הלקוחות של היבואן, ולבקש השתתפות מלאה בתיקון התקלה שבהחלט אינה סבירה לגיל הרכב ולק"מ אשר נסע, ציין שידוע לך שהתקלה הנ"ל מוכרת וברוב רובם של המקרים מבוצע תיקון ללא עלות מצד הלקוח.

במידה והתשובה תהיה שלילית, מציע לך לפנות לאופציית האיום בפניה לעיתונות + בית משפט לתביעות קטנות והבאת התגובה של נציגי טויוטה שהבעיה ידועה להם..

זה בדיוק מה שאמרתי למנהל השירות בטויוטה.

ולאחר קצת רעש הם הסכימו להחליף הכול בחינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטויוטה ידעו על התקלה הזאת (מחשב פגום מהחברה), אם הם חיכו שתיגמר לך האחריות כדי שאתה תשלם את המחיר, זה ביזיון.

לדעתי פנה אליהם שיממנו לך החלפת המחשב והממיר ביחד, אחרת הם יפגשו את העורך דין שלך וכמה עיתונאים שאוהבים סיפורים שכאלה

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה כאן לא מזמן שרשור מאוד ארוך שהטיל ספק באמינותה של הקורולה. אם תשאלו אותי, מדובר כאן על תקלה דמיונית שהושתלה כאן ע"י בעל ענין. בכלל לא הגיוני שבקורולה יהיו כאלו תקלות. וחוץ מזה, גם אם זה נכון, לדעתי פרסום כזה הוא חסר אחריות, שכן הוא מערער את אחת מאמיתות היסוד של העם היושב בציון. :roll:

רועי,

אמינות של טויוטה זה מושג מהעבר, התקלות שציין הבחור נתגלו בסדרות של רכבים בכול העולם.

חפש בגוגל קוד תקלה P0420 ותמצא שפע של מידע.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעיף את הממיר ונגמרו לך הבעיות

כשתרצה להעביר טסט לך למכארים והם יסדרו לך הכל.

חוץ מזה ממיר חליפי עולה פחות מ-1000 ש,ח. אז מה הבעיה לשים 1000 ש"ח וליסוע עוד 70000 ק"מ או 4 שנים לפי הקילומטרז שאתה דופק.

כמו כן תמיד אפשר לקנות מפירוק ממיר +מחשב משודרג במחירים זעומים

מצלמות דשבורד איכותיות לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את דבריו של ליאור (wiking).

אך חשוב שתכיר את הפתרון הנוסף הבא, שנמצא וניתן ע"י המעבדה של נ' אייל ושות':

לפי המצוטט מהאתר שלהם: "מצאנו שניתן לתקן בעזרת שינויי תוכנה תקלה בממיר קטאליטי (קוד P0420) במקום החלפתו! "

אתה מוזמן לעיין: http://www.vehicle-lab.net/news_heb.html

אפרים.

תנו חיוך, הכל לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו מהימים האחרונים:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=176258

לפותח הששרשור, האם הבעיה הסתדרה?

אגב, לפי מה שהבנתי שבאמת מדובר בדלק ברמה נמוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

חזרו אלי מחברת טויוטה. כעת ממליצים לי להחליף את המחשב בלבד (לאחר שבשיחה קודמת המליצו, כמו המוסך, להחליף מחשב וממיר קטליטי) והצעתם מעליבה:

הנחה של 25% על מחיר המחשב.

10% הנחה על העבודה.

אשמח שאנשים שהוחלפו להם החלקים ללא תשלום יצרו איתי קשר.

מי שיש ברשותו מידע שיכול לעזור לי בתביעה נגדם - אשמח לשמוע.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אותה בעיה בדיוק: קורולה 2003 62,000 ק"מ (5.5 שנים) - נדלקה מנורת מנוע, אחרי בדיקה במוסך מורשה אמרו שצריך להחליף ממיר קטליטי + מחשב - תיקון בסביבות 10-12 אלף ש"ח.

לאחר בירור מסתבר שטויוטה מכירה את הבעיה והיא האריכה את האחריות על הבעיה הזאת ל-5 שנים,

אבל מכיוון שהרכב שלי עבר 5 שנים - אני לא זכאי לזה.

גם לא יודע מה לעשות - כל עזרה תבורך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1635 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...