Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תהיה לגבי שיפורים ואנשים בכלל

שימו לב! השרשור הזה בן 6185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תנסה לכתוב סזיפי עם מקלדת אלחוטית שנדפקות לך בה האותיות.:roll:

אחי הייטיב להגיד זאת מקודם פשוט יש להימנע מממקרי קיצון לכאן או לכאן

להנמיך עם הציניות ולהיות סבלניים

roy אתה מוזמן לקפה מהאיביזה שלי מתי שתרצה

יום טוב לכולם והמשך שיפור נעים:lol:

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רק בשביל לסגור/ לפתוח את העניין- עיונכם בהודעה שהועלתה היום בפורום שיפורים:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=160801

אנשים פשוט לא קוראים קודם ולא עושים חיפוש....

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם .

קודם כל אני חושב שחצי מהתגובות פה קיצוניות מידי , כי מין הסתם אף אחד פה לא למד לשפר כבר בגיל שנתיים , ויש אנשים בעלי מודעות לקויה בקשר למקורות עיון לגבי נושאים מסויימים , וזה נכון שהרבה חברה לא עושים חיפוש , אבל מיצד שני כאשר אני עושה חיפוש בחצי אם לא בחלק יותר גדול מהתוצאות כתוב לעשות חיפוש , לכן אני מציע שמי שאין לו כוח או סבלנות לאנשים שעוד לא יודעים איך הופכים חיפושית לחללית , שיעשה מיקלחת קרה , יקח איזה אבטיח קר - אופציה לבולגרית, לחובבים, וירגע . הרבה דברים שניראים מאוד טריוויאליים לאנשים מסויימים לא מובנים על ידי אנשים אחרים , "מה שרואים מכאן לא רואים משם".

מי שיש לו בעיית גאזים חמורה , אפשר לשחרר בשירותים בימקום להיתפלצן כאן, פשוט מוריד כל חשק ליגלוש , מה עכשיו כל אחד שרק קנה את האוטו הראשון שלו עדיין מיסתבך עם הזינוק בעליה , אבל מתחיל להיתעניין בשיפורים צריך לעשות ....

הקיצור תיהיו סובלניים , עוד מעט או עוד כמה שנים יוולדו לכם ילדים , מה תגידו להם כשהם ישאלו כל דקה "למה" , כמו בפירסומת של קופת חולים... תגידו להם לעשות חיפוש ? "אבא אמר כבר , לא שווה לשים טורבו בעגלה !!!"

(זה נכון שהרמה לא הכי גבוהה אבל זה נובע גם מהרמה הכללית בארץ , נכון שיש לנו בעלי מיקצוע מעולים ויש לאן ליפנות אבל עדיין המודעות והרמה הכללית בריצפה לכן צריך לחנך מאוד בסבלנות.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת לא בעיה של סבלנות אלה של רצינות, אנחנו מאוד סבלניים לאנשים רציניים, אבל יש אנשים שפשוט לא אכפת להם אז עונים להם כך. אין סיבה ששאלה לא רצינית תקבל תשובה רצינית.

ונראה לי אישית שאנחנו קצת טוחנים מים בת'רד הזה (רמז-שורש נ.ע.ל)

אל תגרום לי לעשות מה אני לא אוהב בת'רד הזה (רמז-שורש מ.ח.ק)

יש לך טענה ? יש לך רעיון לעזור לנו בניהול ? סתם חומר למחשבה ? אנו נשמח אם תיצור עמנו קשר בה"פ .

יאשה .

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאשה

קיבלתם, המנהלים, ממני חומר גם בה"פ וגם בפורום כאן (רמז: ראה הערתי הראשונה בת'רד זה)

אני, כמו רבים אחרים, עדיין מגיב ברצינות גם להודעות לא רציניות, אבל לא לאורך זמן (רמז: ש.ב.".ז)

מה כל כך מסובך לנסח כללי פורום פשוטים וקצרים, כל פותח ת'רד ראשון יאלץ לעבור עליהם בכח (כמו disclaimer)

מה בסך הכל ביקשנו ???, וכן, למען ההגינות, אני חושב שכדי להעלות מעט את הרמה, יש למנוע מכל בעל AX שנת 92 או גאסטי 88 מלשאול שאלות מפגרות בפורום שיפורים.

ליאור

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כל כך מסובך לנסח כללי פורום פשוטים וקצרים, כל פותח ת'רד ראשון יאלץ לעבור עליהם בכח (כמו disclaimer)

אני אדאג שהנושא הזה יעלה לדיון .

מה בסך הכל ביקשנו ???, וכן, למען ההגינות, אני חושב שכדי להעלות מעט את הרמה, יש למנוע מכל בעל AX שנת 92 או גאסטי 88 מלשאול שאלות מפגרות בפורום שיפורים.

גם לבעלי AX יש את הזכות לשאול על שיפורים .

מבחינתי אין הבדל בין שווי המכונית , נפח המכונית או השנתון שלה .

אנחנו מאוד מאוד מעריכים את העבודה שאתה עושה , ש edanj עושה ועוד רבים וטובים .

( מלבד ROY , כי הוא פשוט חרא של בן אדם )

קשה לנו לדעת מי רציני ומי לא . נכון , זה קצת לא שפוי שבן אדם ישקיע 30 אלף על רכב ששווה כ 10 אלף .

אבל בינינו , אני כבר השקעתי הרבה מעל 150 אלף על רכב בשנתון 89' .

בן אדם שפוי לא יכנס לכאן . אנחנו אנשים חולים . ( חלקנו פשוט עדיין בשלב ההכחשה )

:wink:

אני העלתי כבר הצעה בקרב המנהלים ואני אבדוק ברגע שאני אלחץ על "פרסם תגובה" .

שזה אומר מע-כ-ש-י-ו .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהשאלות המפגרות, כמו גם השאלות ה"איכותיות", לא נוסעות מהרכב אלא מהבעלים שלו.

יש אנשים עם AX ושאלות לעניין בדיוק כמו שיש אנשים שקנו הונדה סיביק וחושבים שהיא חלום לשיפורים...

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אביחי, זה לא יפתור את הבעיה.

לאנשים יש נטיה הנובעת ממקורות לא ברורים משום מה להתעלם מכל אותם נושאים שנמצאים בראש הפורום (כללי הפורום הוא אחד מאותם נושאים).

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא בעד לעשות קצת סדר ,

הכוונה שאם איזה מישהו יבצע חיפוש על "פילטר אוויר" או כל מילה אחרת שהוא מחפש תשובה עליה אז הוא יקבל איזה מליון ואחד תרדים , גם אותי לפעמים זה מעצבן ,יותר מידיי, במיוחד כשיש תשובות סותרות או הסברים לקויים וכולה , אני כבר התרגלתי עם הזמן ואני כבר יודע לסנן איכשהו אך לא כולם יודעים וגם צריכים הרבה סבלנות לזה .

אני יודע שאם מישהו רוצה אז הוא ימצא, קשה לי מאוד להאמין שיש איזה נושא שקשור לרכבים שעדיין לא נכתב בפורום (הגזמה אבל בכל זאת הרוב המוחלט כן) אך למען הגולשים הוותיקים והחדשים ואפילו הילדודס, צריכים לפתוח תרד שיהיה דביק שיכיל לינקים לכל ה"תרדים" הרציניים שעונים על רוב השאלות ה"יומיות" וכך מי שכן פותח תרד "סתמי" אז אפשר לטפל בזה ביד נוקשה כי אין שום סיבה למה לא ללמוד מהתרדים הקודמים .

ההצעה שלי היא דווקא בדיוק כמו ש"איציק נ." ביצע בפורום " טכני, אחזקה וטיפולים " , עם פתיחת התרד " פרוייקטים מצולמים בנושאי אחזקת רכב (טיפולים למינהם), שיפורים ותיקונים במגוון נושאים רחב." כך אפשר לסנן באופן מוחלט מהחיפוש שיכול להיות מעייף וגם יתן מענה לכולם .

חבל שתרד כמו זהישקע לו ויעלם ותוך יום או שניים יבוא כבר איזה מישהו עם אותה שאלה עוד הפעם פשוט לפתוח תרד אחד עם לינקים לפרוייקטים ושאלות עם תשובות מלאות .

ברצוני לעזור בעניין הזה אך הידע הטכני שלי שואף לאפס ולכן אני לא כותב הרבה כמו שאני קורא ואין ביכולתי לסנן באופן יעיל :oops: אך לדעתי זה יהיה המענה הטוב ביותר לבעיה הקיימת

פאדי

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמצע כתיבת מאמר על צמיגים, במיוחד ספורטיבים, ואולי גם הרחבה לחישוקים, אופסטים, ומידות ברגים

להרחיב גם לפילטרים :?:

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמצע כתיבת מאמר על צמיגים, במיוחד ספורטיבים, ואולי גם הרחבה לחישוקים, אופסטים, ומידות ברגים

להרחיב גם לפילטרים :?:

לדעתי לא צריכים להשקיע את הכל מהתחלה כשיש מאגר כזה גדול ואני מאמין שהוא אפילו ענק , אני זוכר שלמוטי יש תרד כזה על צמיגים וחישוקים והתנהגות של רכבים וסט אפס אך תרדים כאלה חייבים להיות דביקים , אני בטוח שיש לפחות 3-4 תרדים שכוללים את כל ההסבר לגבי פילטרים הבעיה היא למצוא את התרד ה"איכותי" . כמובן שאם מישהו רוצה להשקיע ויש לו מספיק ידע לכתוב מאמר במיוחד בשביל זה אז מה עוד אפשר לבקש ( חוץ מזה שלינקים לתרד האלה צריכים להיות מרוכזים בתרד אחד דביק )

בהצלחה

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמנם מקפיץ את השרשור הזה מאיזה עמוד נידח - אבל אני חושב שאולי שווה לשקול הפיכתו לדביק או משהו.

לטעמי באמת עדיפה הודעה ראויה אחת ביום מאשר שלשול-הודעות כמו שעובר פה בימים האחרונים.

כקורא ומשתתף פעיל בפורום אני חושב ש-שלל ההודעות שחוזרות על עצמן במגוון מאוד מצומצם של נושאים פשוט מרחיק מפה אנשים בעלי ידע אמיתי שגם לו רצו - היו מתקשים לתרום אותו פה עקב הקושי הרב לאתר הודעות בעלות תוכן אמיתי בין כל הזבל שרץ פה.

נקודה למחשבה

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...