Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיטור!!!! הצלחתי!!!!

hellm
שימו לב! השרשור הזה בן 6237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עמוס יש שתי אפשרויות

תגהץ בשבילי את החליפה או שתלמד אותי לגהץ,

פעם מישהו לימד אותי לדוג מאז אני מסתדרר טוב טוב לבד

:wink:

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמוס יש שתי אפשרויות

תגהץ בשבילי את החליפה או שתלמד אותי לגהץ,

פעם מישהו לימד אותי לדוג מאז אני מסתדרר טוב טוב לבד

:wink:

ממחר המגהץ שלך.

עמוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגהץ אדים תעשיתי עבר את מכון התקנים.

עמוס.

אה, אז הכל בסדר- תמישך לנסוע!:lol:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה, זאב- אתה לא יודע, שנהיגה על המגהץ אדים התעשייתי- היא הגורם המשמעותי לתאונות הדרכים! מילה, היה ביתי- אבל תעשייתי?!:wink:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנאדי יקירי, העניין שלא התכוונתי, לא למגהץ, ולא לאדים, אלא להערה (או אולי הוא חושב שזאת הארה של האדון מלמעלה), ובהזדמנות זו חג שמח ולהתראות .- זאב

zeev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה מכשפה !!!!!

עמוס.

מכשפה מכשפה אבל טובה, אני גלינדה המכשפה הטובה מהצפון:wink:

עיימוס זה בשבילך

http://www.youtube.com/watch?v=ko0PKKMUsR8 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכשפה מכשפה אבל טובה, אני גלינדה המכשפה הטובה מהצפון:wink:

עיימוס זה בשבילך

ko0PKKMUsR8 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

אירית

פיה, בטח פיה,פיה טובה!

עמוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לעשות במפר-סטיקר " אם מעשנים לא מקלידים".

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...